Podivuhodné stromy Farma, Baha a Měsíční svět / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 21/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. kája53

    kája53 Expert fóra

    A při příští děsivce si budeme moci koupit tajemno na Děsivý Blahočet?
    Tuhle akci s díky vynechávám.
     
  2. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Trochu pozitivně,vždyť jsou balíčky s jistotou jen za 199 FL a ne za 210 FL.;)
     
  3. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Já pořád nechápu ty novinky břízu a muškátovník. Čekala jsem nějakou odpověď nebo jiné info a pořád nic.
     
  4. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Haló, modíci, kde jste kdo, skolila vás chřipajzna či co?
    Je třeba zahulákat do světa, že bříza XXL a muškát XXL jsou u novinek TS
    ze strany RT nepříjemná mejlka a že "dychtíme" po něčem lepším.
    :DxD

    Edit
    Děkuji, nezmarko.cz. To máme věru skvělé vyhlídky.
    Než propletou všechny Stromboly s novými TS, to bude asi na dlouho.
    Mezi Strombolou a TS nevidím velký rozdíl.
    :(
    Jen doufám, že RT brzy přijde na to, že je sám proti sobě.
    Tuhle kombinaci TS samozřejmě nekoupím.
     
    Naposledy upraveno: 16/2/18
    danielka0000, milostivas a babina51 tohle ocenili.
  5. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Mikeš,
    mýlka to není, protože v tajemničkách se tyto stromy ještě neobjevily. Strombola je úplně jiná akce.
     
    milostivas, babina51 a maribeja tohle ocenili.
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    satelit - no nekup to, dyk je to skoro zadarmiko xD koupila jsem 5 hned odkryla a plní se zas lišta, dalších 5 na ploše a tím končím - tvá Máňa :p
     
  7. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Co dělají ve ,,šlechtírně stromů" zvířata,nějak mě to zaskočilo,asi žerou ty stromy.xD Došli bloudi.

    [​IMG]
     
  8. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    Mám obě novinky, na Baha z jediné sazeničky a na farmě asi z osmé. Za mne spokojenost a přeji všem totéž :)
     
  9. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Za mě zatím v poslední době zklamání zkusila jsem koupit na farmu a z 30ks ani jediná novinka takže pro příště jsem se totálně vyléčila a nedám si říct že a nedám ...Poučení pro příště nekoupím a kašlu na to počkám a časem ke mě dojdou a když to bude trvat déle ono se to přece nezblázní že>:(všem lepší zdar a též i trpělivost Janča
     
  10. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Tak si tak říkám jestli jsem blázen já nebo někdo jiný, ale bohužel já, neb jsem si povrchně přečetla názvy nových stromů....blahočet ztepilý na farmě už dozrál a tak si říkám, kde je? proč mi úkol pořád ukazuje, že 0? A při dalším přečtení jsem zjistila, že nutno utratit další fl a doufat, že vypadne Blahočet chilský..... uááááááá.
     
  11. anica16

    anica16 Aktivní autor

    koupila jsem jistotu a z tech 30 vypadli jeste dalsi dve novinky :inlove:
     
  12. dencice

    dencice Stálice fóra

    Ahoj farmáři, tak hlásím úspěch, konečně po dlouhé době padly obě novinky, takže se spokojím s tím co mám a další sazeničky nekupuji, hodně štěstí všem:);)
     
  13. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky, tak se to povedlo, mám obě novinky - Baha ze 4 a Farma z 8. To jde. Jára
     
  14. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Koupil jsem, jako vždy, po dvou kusech na obě farmy. A zadařilo se : farma blahočet ztepilý a dub xxl. Ten se teď hóóódně hodí...
    Na baha blahočet chilský a mombín xxl. Tím rovněž nepohrdnu. Také mi to ovoce záhadně mizí.
    Tentokrát jsem opravdu moc spokojen:):):):):):):)
     
  15. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Já jsem pořídila po jedné sazenici a také se zadařilo, na farmě blahočet ztepilý a na Baha cicimek XXL.
    Potěšeníčko, to se mi líbilo.
     
  16. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Gratuluji všem, co se zadařilo - já jsem utratila cca 200 florenů a novinka ani jedna. pořád mi na farmě padají mirabelky a vistárie. Už toho mám fakt po krk. Na baha taky nic - ale tam aspoň padaly lepší stromky, za které jsem aspoň trochu ráda. Ale už nekupuju. To můžu raděj otevřít okno a ty peníze za floreny pustit po větru....
     
  17. burds

    burds Titán fóra

    Na Baha jsem koupila 10 sazeniček a jedna novinka se povedla.Na farmě jsem šla na jistotu a novinky mám 3.Tak spokojenost.
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    15x farma = 3 novinky
    30x baha = plevel...

    8)
     
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    I když stromky kupuji, tak tentokrát pouze na Baha. Mám tam svého jediného slíbeného, ale celkem i pár dalších slušných stromků v xxl. Proč bych měla kupovat na farmě pro jeden stromek a přitom dostat i "novinku", kterou už mám v dostatečném množství v liště? Akce se odehrávají převážně jen na farmě a tam moc času na hraní se stromy není. Strombola ale i stájbola by měly být tak trochu mimo, ambroň, lev,šnek, a pak se některé novinky nabídnou v TS ,bříza xxl a muškátovník xxl to je jako novinka?
     
    Naposledy upraveno: 18/2/18
  20. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak novinky se zadařily, zvířata na Baha mám, tak jenom čekám až dorostou plody a budou další dva úkoly splněny. Za mne tentokrát spokojenost. Fajn hru a pohodový den. ;););)