Pod baldachýnem hvězd (20.5. - 26.5.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .janina41.

    .janina41. Zelenáč fóra

    mám dotaz, mám všechno hotovo a když přejdu na stonek tak mě to vrací zpět na hru, ale tam je vše hotovo. první okno zmizelo a u těch zbývajících nesvítí plus
     
    Naposledy upraveno: 25/5/20
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    .janina41. - ahoj, tak nemáš hotový čtvrtý úkol - řadu na magickém stonku získáš splněním toho posledního úkolu. Pokud nějaký úkol splníš, tak ti u něho to okýnko pro dodávání zmizí a na obloze se objeví souhvězdí (viz. obrázek). Plus ti tam nesvítí, bo nemáš nejspíš vyrobené dalekohledy ve mlýně.

    souhvězdí.png
     
  3. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Tak dneska v poledne dokončeno. V bedně byl havýš a zebra, ze sazeničky vyrostl vlnovec. Teď mě čeká to nejhorší - srovnat zase věci na farmě. To je vždycky šílená otrava. Kéž by na ty akce byla vždycky nějaká akční plocha!
     
  4. panaboo

    panaboo Rádoby autor

    Dobré odpoledne, tak já hlásím dokončení akce, i obloha nad moují hlavou se rozzářila do krásy. Sice mi to trvalo trochu déle, ale počítá se výsledek.
     
  5. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak jsem sklidila s + 1, chybělo pár kusů, něco okolo 250, dala jsem na plochu, kde mám asi 30 políček, dala vrtulky aaaaa. kruci 4 ks chybí, tak jedno políčko, s SH a vrtulkou pro jistotu, za hodinku snad bude hotovo...
    Ještěže je času dost.:p

    Edit: 20:59 Tak konečně hotovo
     
    Naposledy upraveno: 25/5/20
  6. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Akcia je hotová. Mám činčilu a mravenisko.
     
    MatysekKamilek a -Jara05- tohle ocenili.
  7. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Melu poslední dalekohled a bude taky hotovo, chtěla jsem jenom stonek a nějak to vyšlo. Dodělávám 1:p;)
     
    Peto121 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  8. herda21

    herda21 Expert fóra

    Hmm, není to k naštvání? Mlel se poslední krok k poslednímu souhvězdí. Chyběly necelé dvě minuty do dokončení a dodání poslední dekorky do stonku..... Nu, co už...Skákat z mostu kvůli tomu nepůjdu. Takže alespoň gratulace úspěšňákům :)
     
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    herda21 - ale veď do stonku môžeš dať čokoľvek...
     
    -migos- a Pitrýsek47 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.