Pod baldachýnem hvězd (20.5. - 26.5.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    nebo som rozsvietila, riadok riadkuje, Prasus sa mazná, Opicoseidon a Čriedes odpočívajú v lište, môžem prejsť na cochcáky;)
     
  2. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    ja jsem prave odevzdala smerem k Vepřusovi 3 dalekohledy o_O
    vic zatim nemam
     
  3. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, spočítáno pouze na celou hlavní a divokou. Mýtinu si musíte spočítat sami ;) Kopíruji info z minulých akcí.
     
  4. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, máš 24 hodin zpoždění, příště musíš z toho krtince vylézt dřív ! ;)xD

    [​IMG]
     
  5. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Gordonka, nabudúce sa má, podľa klebiet, hrať o vytúžené florenovníky:music:, vtedy vyleziem hneď a budem to brať jedným vrzom, teraz to bolo len tak opatrne pred recyklomatom:D;)
     
  6. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nemám SK ani ZH ale zítra budu mít vepřuse.:p;) Z kola neštěstí mi nepadá ani SH a o bonusech se mi může jenom zdát. Cukr, sůl, ponožky a elixíry můžu rozdávat, skluzavky taky.:)
     
  7. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Díky moc. To jsem hledala. :DTeď už to nepoužiji, ale každopádně mám uloženo! :) Tak třeba se zase někdy zadaří. 8) Budu si muset průběžně různé tipy ukládat, pak je potřebuji, ale už si nepamatuji, ve které diskusi byly. :oops::pAkci zítra dodělám. 8)
     
    Apachie1, radyn.m a -migos- tohle ocenili.
  8. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    No to je paráda někdo už čučí na souhvězdí a já nemám ani kukr no máme v práci fofr tak o víkendu něco doženu.
     
  9. panaboo

    panaboo Rádoby autor

    Dobrý večer, tak já mám nasbíráno na další dva dalekohledy, ale dala jsem si trdlo mlít superkrmivo, tak musím počkat do rána, ale vepřus už by se měl pomalu třást, protože jsi pro něj jdu. Až ho budu mít v bezpečí v parku, tak se asi vydám na lov toho řádku, sice mi bude zatím k ničemu, protože šlechtěnce na odemknutí magického stonku musím teprve vyrobit, ale prý na mne ten řádek počká. Tak mi držte palce, bude můj první. Vy kdo se radujete, že máte již rozsvíceno, tak ať vám ty hvězdy září na dobrou noc.
     
  10. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Při mém štěstí budou z beden dvě zebry, ale zkusit se to dá, nějaký ten mravenec nebo havýš by se hodil. Zatím jen vepřus ubytován a stonek dostal dva dalekohledy, na kole se bonusy ani neukazují, natož, abych si něco vytočila, zato mi kolo nadšeně gratuluje k chatrčím, které už nemám kam dávat, ó to mám štěstí.xD

    Takže se k cíli blížím klasickým pomalým tempem řadového sběrače.
     
    Naposledy upraveno: 22/5/20
  11. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Také ráno hotovo,zasadila jsem obr stromy a počkám na plantáži na akční kvítí,po práci je dobrý odpočinekxD
     
    evainfo a Kostejnesmrtelny333 tohle ocenili.
  12. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak já mám teprve 8 dalekohledů, pěstuji jen na necelých dvou plochách, neb mýtinu bourám jen zřídka a stromy na hlavní a divoké taky nebourám, u této akce mi to nějak nevadí, kdo má hotovo, tomu veliká gratulace a my ostatní budem ještě chvíli sázet a sklízet.
     
  13. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Hotovo ;)
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  14. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    ...tak.... mam 2 ze 4, neboli 10/20 dalekohledu.
    tahne se to.
    Casomira do konce 74 h.

    tak kliiid 8)

    EDIT: A propos, taky pestuju na 2 plochach ze 3. Lesni mytinu jsem nebourala.
     
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tri kompletni ale tomu pomohlo kolo, takze ten zbytek bude nejspis uz v pohode, stonek z posledniho souhvezdi jede a dekorka z predchoziho maka, zbytek je jen tak kdyz to jde...
     
    k.vitek, Peto121 a evainfo tohle ocenili.
  16. tatana60

    tatana60 Rádoby autor

    Stále mě mizí hra,když se přihlásím,tak mám je farmerama a je to černé.Má to taky někdo tak ?
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  17. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Mne stále ještě šplouchá voda na maják,ale poslední kocábka míří do přístavu ...neměla bych už ztroskotat :D
     
    DANKA722 a maribeja tohle ocenili.
  18. kralslnko

    kralslnko Rádoby autor

    tatana60 asi pouzivas Firefox - klikni na ciernu plochu a povol FlashPlayer
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tatana60 - ahoj, s technickým problémem je nejlépe se obrátit v sekci Nápověda do technických dotazů ;)
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  20. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    GordonSargent, DANKA722 a duna.duna1 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.