Pod baldachýnem hvězd (20.5. - 26.5.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    dasa1143: v klidu, jsem na tom hůř, protože jsem byla na STK. tak mám teprve cca 1000 kytek a zaseto na noc. Jedu na dvě plochy....
     
  2. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    dasa1143 : Co se vleče,neuteče ...alespoň si dýl akcičku vychutnáme,přece nebudeme do 26.5. sedět s vyzutýma holínkama a rukama v klíně ;)
     
  3. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Akce dobrá taková pohodička k pivču než se umele pak se kouknem na nebíčko.
     
    Peto121 a evainfo tohle ocenili.
  4. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak minulou akci Den chrámových opic jsem stihla jen tak tak a to ještě za pomoci zuzany, jinak by napěstováno nebylo. Tak tuto akci jsem to vzala obráceně a raději napěstovala hned na začátku. Takže snad napěstováno, padátka nasbírána, teď jen semlít a splnit úkol. A je zas na týden klid [​IMG][​IMG], když nepočítám víkendovou akci, která je stejně na pár otoček.

    [​IMG]
     
  5. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) zatím by to šlo, po delší době na akci vytočeno + 100 % do stodoly, tak to hezky přibývá ... ještě nějaká padátka chybí, nějak jsem nesledovala fórum a utekl mi začátek
     
  6. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Dnes začala akcia,niekto rozmýšľa nad taktikou o_O a niekto,čo bude zajtra sadiť,keďže má hotovo!8);)
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Super, vypadá to jako, že jsou v karanténě a mají čas u toho sedět :) mám první dekoraci, posbírám 3 a 4 a pak se uvidí...
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak jo, udělala jsem si menší přesčas a je to. Stonek stonkuje a Vepřus už si hraje s ostatními na hřišti :D

    hotovo.png
    Ať se daří ;)
     
  9. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Klobouk dolů před těmi, kteří mají hotovo. Já se raduji. Nyní jsem si vytočila 100 % sklizně na 24 hodin. :p:inlove:8)Tak to hezky poskočilo. :D Jen nevím, zda nedat poho pole - musím si vychtávky začít zapisovat. Vždy je zapomenu. :music:Každopádně budu mít hotovo o chlup dříve než je běžný stav. 8)
     
  10. panaboo

    panaboo Rádoby autor

    Dobré ráno přeji všem farmářkám a farmářům, k tomu gratulace těm, co úspěšně dokončili akci, však za tím stojí dlouhá léta dřiny a odříkání, neboť pečení holubi z nebe nepadají. Právě jsem sklidila a mám ve stodole 1788 kusů akční kytky a 185 čoček; pro touženou dekoraci je nutno 250 čoček a 5725, tak myslím, že jsem na dobré cestě a důvěru ve mne vloženou nezklamu. Budu mít velkou radost z těch tří hvězdiček, které cestou k dekorací získám, těch se mi stále nedostává, strom s runami je bezedný.
     
  11. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Co je v bedně s havětí? Nemůžu to nějak najít ani vyhledáváním.
     
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezké ráno s hvězdičkami všem :) tak mě dobře namazané kolo štěstí pomohlo ke stonečku a Vepřus už má taky své místečko :p pěstuji na 255 polí a na zbytek akce to tak nechám. Šikulkám gratuluji a nám ať hvězdné kytičky rychle rostou ;)

    [​IMG]


     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    larelay a -Jara05- tohle ocenili.
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak nakonec 15 dalekohledů, je hotová celá 1, 3 a 4, docela mne ještě mrzí bedna s havětí, ale stejnak by tam bylo prd :p
     
  15. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Vážně už máte hotovo???-.-Sem někde musela probendit aspon 2 né-li 3 dny :cry:
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    danielka0000 - ahoj, to chce klid, na mladší farmě mi kolotoč nic nedal, tak to vypadá takto

    vk.png ;)
     
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak ted se kolotoc povedl, tak jsem sklidil a dal do mlyna 5 kusu... nejak jsem si nevsimnul ze jen na hlavni mlyn, ale to je pri ty rychlosti pestovani celkem jedno...
     
    evainfo, larelay a Peto121 tohle ocenili.
  18. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Ještě dodám 9 dalekohledů.Ráno jsem vytočila 100% na 24 hod. tak květ krásně přibývá,ale budou chybět čočky.Jak dopěstuju tak hodím něco delšího.Žádný stres času dost.Právě jsem otevřela bednu s havětí-mravenec a havýš.
    FA224....BAHA526
     
    Naposledy upraveno: 21/5/20
  19. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Božínku, vy jste ale rychlí! Já mám zatím 5 dálkohledů(4 ve mlýně neb krmivo dostalo přednost) a chystám se samo na Vepřuse. Už dávno jsem se tak nepobavila. Ne že bych četla FAQ tak pravidelně, ale mám strejdu, co si tuhle hru pochvaluje už devátý rok a tak mi vždy za tepla sdělí co a jak. Však ví, že přednost má teď malá Eli.
     
    evainfo, larelay a -migos- tohle ocenili.
  20. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, včerejší stav se nezměnil, jen pomalu dopadávájí modré placky. Zítra bych to měl mít celé. Udělal jsem zkoušku kola před recyklomatem a ze 150 modrých lístků bylo 1x 200% na 12h a 1x 100% na 24h, tak snad příští týden to bude lepší.


    [​IMG]
    [​IMG]




    Hezkou hru ...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.