Pod baldachýnem hvězd (20.5. - 26.5.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Ale jóóó, do akce jdu :)
     
  2. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Teraz neviem či zobrať dekorku a párty lístky a ukončiť to alebo robiť celé... Dilema, blíži sa recyklomat a treba sadiť kapradí.
     
  3. panaboo

    panaboo Rádoby autor

    Dobré ráno přeji. V téhle akci zkusím, zda se mi podaří získat dekoraci vepřus, ta by se mi moc hodila. Počet akčních i padátek mi spočítala moje víla kmotřička, poradila, co a jak, nezbývá tedy než zabojovat. Hodně štěstí přeji všem, kdo se pustí do plnění úkolů.
     
  4. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Pěkný den přeji, akci dělat budu - byly horší a odměny takové, že dnes by snad kvůli nim nikdo ani PC neotevřel.
    Tak ať se daří! :):)
     
  5. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Vrtá mi hlavou, jestli není Stádos v tabulce odměn na špatném místě. Další dvě dekorky i řádek jsou až na 5. kroku každého souhvězdí, ale tenhle neposeda je hned na prvním? A navíc je druhé souhvězdí "bez třešničky nakonec"? No, uvidíme za pár hodin...
    Úprava: Hm, tak tam fakt je... :)
     
    Naposledy upraveno: 20/5/20
    maribeja tohle ocenil(a).
  6. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ako som dumal tak neviem či akciu budem robiť.Ale 14:00 hodina rozhodne.
     
    maribeja a modro.ocko22 tohle ocenili.
  7. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    tak na začiatok 312 padátiek. Zdá sa, že to pôjd rýchlo :)
     
  8. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Hmm já jen 180,jak je to možné a máte tolik tronaldo55,,měl jsem stromy na jedné ploše a na zbytku rostliny na 18,54 hod. kde jsem zase udělal chybu :(
     
  9. banik50

    banik50 Zelenáč fóra

    ahoj nenajdu ve mlýně dalekohled
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123 - ahoj, rozdíl může dělat živoucí legenda (poháry) nebo použití JC ;)
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    banik50 - v kategorii všechno nebo akce

    mlýn.png
     
    ezzra a GordonSargent tohle ocenili.
  11. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    smoulinek123 - Buď v klidu, tronaldo55 to honí armádou JC :D;).
    Ha, Skali zvítězila 8).


    Já na ščot po první sklizni teprve čekám, bo mi až za 45 minut dozrají stromy a dlouhé kytky. Ale akční už se množí...
     
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    smoulinek, nikde, padátek mám 418. 2 plochy hortenzie a mýtina se zvěřinci a obr stromy. Jen jsem po polích prohnala 25 JC;)

    no dobře, jen jsem to upřesnila xD
     
    evainfo a DANKA722 tohle ocenili.
  13. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    ak to pôjde takýmto tempom zajtra by som už mohol opäť sadiť kapradí :)
     
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Už dlouho nebyl Jackův dárek a docela už by se hodil :)

    Baník - tentokrát jde mlet jen na farmě a ne na bahamě
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  15. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    to fakt jako ještě nikdo nemá hotovo??Není možnáxDJsou to 3 plochy,takže když na 1 plochu za stejnou dobu zrání hotovo za 5 hod,tak přeci za 3 plochy už musí mít někdo hotovo,nestyďte se a šup,šup;)
    evoku57 na co Jacka,jsou zde tací co koupili před 1/2 rokem a mají ho stále,a stále používají:)
     
    evainfo, -Jara05- a Mikeš tohle ocenili.
  16. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Skali-- JC mám jen na stromě moudrosti a poháry jsem na 29 lev. ten poslední mě dá ještě zabrat a musí počkat . Někdy to padá teda více aj z jedné plochy,ted su 3 a slabota :cry:
     
    evainfo a Skali tohle ocenili.
  17. banik50

    banik50 Zelenáč fóra

    Skali díky jsem to ale hlava děravá
     
    Skali tohle ocenil(a).
  18. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Tak 230 čoček po kompletní první sklizni. Moje farma je želvákůprostá :D a zas tak moc jsem se před začátkem akce nesnažil ji tunit. Zůstalo mi tam spousta potřebných věcí, ze kterých to ale moc nepadá ;).
     
    burds a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  19. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Já jen 212 kousků,zapoměla jsem odvolat Johny z dovolené,musim to napravit:pa měla jsem tam ještě dost obr stromů:)
     
    evainfo a burds tohle ocenili.
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    264 padadel (z toho 5 od sousedů), bez zeleného mužíka na ploše, mýtina obrstromy 9ks), stáje, stromy. Na hlavní kozlík, na divošce tuším chryzantéma + stromy na obou.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.