Pod baldachýnem hvězd (20.5. - 26.5.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. stefan.h

    stefan.h Perspektivní autor

    No neviem či som to zle pochopil ale je tam napísané FARMA to asi znamená z celkovej farmi okrem bahamari..;)
     
    marenka tohle ocenil(a).
  2. mamba54

    mamba54 Stará škola

    marenka - píše se tam farma, takže máš k dispozici 3 plochy
     
  3. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak já do toho jdu,pojedu tak jak jsem zvyklí non stop a jen s MJS, taky nic jiného nemám a nevadí mě to.
     
  4. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    Jsem veděla, že jsem slepaňa.xD Díky všem. Ale stejně asi vynechám, ve stodole vitr a zvířátek také moc není.
     
  5. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG]
    marenka hra sa to na celej farme,to su tri plochy
    jeej,spoluhraci boli sikovnejsi ;)
     
  6. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Nějak mi uniká smysl akce. Žádné zajímavé odměny, ani sezónní body. Vidí tam někdo nějaký důvod proč akci dělat?:eek:
     
  7. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Tak zase rozvrtám farmičku. Zrovna dnes ráno jsem ji dala do původního stavu. Ovšem nevím, zda původní stav je stále ještě původní a ne bývalý. 8):p Akci pojedu s MJS a vodou. Ze začátku použiji trochu chemie. Pak se uvidí. Vepřus se mi moc líbí. :)
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  8. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Jenom bych se opakoval a opakoval...
    Akce na prd!
    Pro zkušené a starší hráče mimo jedné dekorky akce na nic.
    Až se budu nudit, nebo dostanu mrtvici, možná se nechám zlákat na takovýto akční pšouk.
    Zatím je čas dražší než ho utrácet s takovými akcemi.
    Howgh...​
     
  9. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahojky, tak já tentokrát akci vynechávám. Jinak poslední dobou jsem valila akci za akcí, takže ve stodole vymeteno, budu pěstovat, ať doplním, co je potřeba. V této akci nevidím ani sezónní bodíky, tudíž pro mne žádná inspirace. Nevadí, tak třeba zase příští akci rozjedu naplno;). Všem, kdo se do akce pustí, přeji farmářské štěstí. Pěkný den všem :).
     
  10. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    A bodíky do sezóny nebudou?? o_O
     
  11. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Neříkám blbý - dobrý. Ale chybějící sezónní body jsou opravdu zklamáním. Tak tedy pokračuji akce v družstvu. Zahrada mi nedá se farmě věnovat. Jak zanořím ruce do země, na počítač zapomínámxD
     
  12. verudle

    verudle Zelenáč fóra

    Akce se koná na farmě áááá základní zisk za ní je podle tabulky v TBZ ??????
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Jeminkote, tady je dekorace, která dává 40%, řádek s libovolnými dekoracemi, a skoro za nic . Kdyby tam byly sezónní body, tak by chyběly kudlanky, voskovníky, bedny s bonusy.... pokaždé se něco najde, na co se dá stěžovat.;)

    bbowling, pro jednou Ti stodola nezchudne....
     
  14. raddre

    raddre Baron fóra

    po prostudování FAQ a zhlédnutí videa, mi postačí pěstovat na hlavní pro dekorku a stonek tj, 10 dalekohledů,kyž budu mít náladu a stihnu i 11.dalokohled a tím i nálepku, nic jiného mně neláká, ne že by byly tak špatné odměny, ale ......
     
  15. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    To bude štrapáce dostat se k surikatě, když hned první akce při sezóně prastarých zahrad
    je bez sezónních bodů. A já se na ni tolik těším, surikatku mou milou.
    To mě ti družstevní vydřiduši parádně oškubou.
    :oops:
     
  16. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Gordonko, moje řeč!:) Dnes skončila akce, která se tvářila,že je jen o stodole a ve finále přes dvacet tisíc kytek.:wuerg: Tohle sice také, ale je o plochu víc. A Vepřus se mi moc líbí, toho chci a asi na všech farmách:D! Chtěl jsem ty mladší nechat odpočívat,ale! O řádku, do kterého lze nacpat cokoli,ani nemluvě. Co uhraji, to bude! Pokud se někde nezamotám, tak to bude o něco méně bylin, jak nám tu spočítal/a Raddre.:)
    Hm, na K a E bude dobré pěstovat jen 12600 kusů. Spořím tam kupony, jak to jde, ale akce náročné na kytí jsou přímo pohroma. Ale to znáte:);):p Od pátku mám zase pár dní volna, ale má přijet neteř s malou. Tak tu kytku nezaliji a sklidím, až odjedou. Howgh!
    Hodím nožky na gauč, dokavad to jde!
     
  17. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak ona většina řádků dává BZ nebo TBZ, to zase není takové překvápko. Je sice pár takových, co jsou fakt dobré (myslím ty, co zvyšují výnos nebo dávají třeba řemeslný produkt), ale těch je poskrovnu a nečekala bych je určitě za tak lehkou akci. A "vedlejší" odměny mi připadají dost velkorysé - těch 20 korýtek SK nebo 40 vrtulí... velmi pěkné třešničky na dortu :) A k tomu ta dekorka - pro toho, kdo pase po BZ dost luxusní.
    A určitě tentokrát pochvala směrem k překladateli do ČJ. Jak občas naše mateřština musí trpět, teď je to za 1* :) Jen se zeptám - neměl ten poslední být Stádes a omylem je zapsaný s chybičkou?
     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Co co, jdeme na to ne? Volný řádek, šup s některými dekorkami do něj ať je máme na očích :D názvy super, škoda těch sez.bodů (nejsou), ale u Myšáka detektiva si to třeba vynahradíme i s tím překvapenímxDco bych pěstoval do stodoly, mám našetřeno, nakoupím ;)
     
  19. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kiki2305 názvy dekorací ve FAQ jsou stejné jako ve hře, tudíž tam chybička není.
     
    kiki2305 a maribeja tohle ocenili.
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer pod hvězdami :) ten květ je moc hezký a až přijdu pozdě večer z práce, budu ráda sklízet hvězdičky, tak do akcičky taky jdu a zatím zkusím na pěstování jednu plochu až k dekorce a potom uvidím, jestli přidám :pmožná mi kolo dá nějakej bonusek navíc, ho hned raději promažu xD sezónní body neřeším, ale ty žetony tam mohli někam přicpat ;)



     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.