Plnění punčoch (14.12. - 19.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 13/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    No...pro nás krkouny, co jsme nenaházeli skoro všechno do sudu, to bude s dodávkami v pohodě 8)

    Ale Skali, nechceš napsat něco na nervy? xDxD
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jsem krkoun, řezník Krkovička by se mohl učit, házet jsem zkusila pokusně ;) Víckrát to neudělám :D Asi...
    Jen jestli jí v lékárně uznají recept přes tiskárnu... xD
     
  3. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Může zkusmo najet na ty elektronické :D

    U toho dodávání produktů je asi nejvýhodnější knír, že jo? Tedy nemyslím čistě protihodnotu, ale spíš ve smyslu cena/výkon.
     
  4. doben

    doben Ikona fóra

    Akce vypadá zajímavě a celkem se na ni těším. Bude to zase změna. Jsem rád, že už nekupuji tajemno, protože jinak bych byl asi hodně naštvaný, když je teď sladký kaštanovník v tom doprovodném úkolu v družstvu. :D Co se týče toho úkolu, tak jsem si myslel, že to bude po dožínkách celkem problém, ale zvířata jsem si nechal, některé rostliny už jsem od té doby napěstoval, produkty a plody jistí stromky a ze šlechtěnců budu dodávat nějaké šlchtěnce prvního stupně.
     
    Naposledy upraveno: 13/12/17
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    kiki2305: elektronický recept? To se fe... uživatelé nelegálních látek budou mít, stačí znát a podplatit nějakého hackera, pokud to sám neumí... :D já k dochtorům nechodím, tak si pamatuju jen ty papírové recepty z dřívějška.

    Asi ten knír, poradil mi to i Plajznerčinej čert, když jsem fňukala, že produkty mám v množství menším než malé... :)
     
  6. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Skali,děkuji za povzbuzení:inlove:ale já jsem tak chaotická,že až se začne tak budu určo schánět tu kytkuxDa půjdu se ptát.Hezkou dobrou noc všem farmářům dobré vůle;)
     
  7. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    • Prosím nepiš víc příspěvků pod sebe, používej editaci - zahlcování fóra - danda-vnovis
    Docela dobré. Stonek na body chudý, ale farmářské mince jsou super. Před vánoci je skvělé utéci několikrát za den od povinností k farmě, takže to rozhodně zkusím, ať je výsledek jakýkoliv. V pátek a v sobotu si ještě odskočím ke zkouškám, čímž snad zakončím semestr a pak můžu jen pěstovat a pěstovat a pěstovat a dodávat a dodávat a dodávat. Krásný předvánoční čas na farmě i v reálu všem, na které to tak krásně dopadá :p

    No jo, pro děti asi byla. Mě k ní přivedl před lety můj syn (dnes dospělý a nehraje). Dnes hrají i mé dcery, ale spíše mají profily a občas tam zajdou, zato my s manželem hltáme akce, chlubíme se postupy a úlovky, trumfujeme krejcarová konta. A to jsme z dětských kalhot už dávno vyrostly a do důchodu ještě hooooodně daleko

    Lidi, čtěte alespoň forum, když ne oznámko od RT. Teď plníme pouze do 3. úkolu, ostatní později, takže se nenech sešněrovat řetězy xD:D:p
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/12/17
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No vejce to asi nespasí, budu se muset podívat po něčem jiném:
    [​IMG] :)
    čarodějko, já bych ještě posečkala, prášky na nervy,chemie... to až selžou psychologové amatéři, i když po poslední akci může mít Skali oslabenou imunituxD
     
  9. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Gordonka, hm, vyzerá, že aj Ty máš problém s fipronilom:music:xD, prečo si nenakúpila vajcia, kým boli "zdravé"´= lacné?8)
    je vidieť, na Slovensku sme lepšie gazdiné;)xD [​IMG]
     
  10. Scibyjan

    Scibyjan Zelenáč fóra

    Ahoj nevíte prosím jak si vyzvednout kompenzační balíček za výpadek? díky
     
    eli2006 tohle ocenil(a).
  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Scibyjan,

    balíček si vyzvedneš přes novinky, ale až od 14:00 hod.
     
  12. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek a klidný a pohodový den, návod k akci jsem si přečetl, přípravu jsem provedl a do akce půjdu. Vidím v ní mnohá pozitiva - třeba to, že půjde pěstovat na všech plochách, takže rychleji akce uběhne a mohlo by být i více pajdátek ( tedy snad to nezakřiknu), akční kvítí na 5 hodin - tak to mi hodně vyhovuje a jsem za to rád. Trošku mi hlava nebere, když je možnost udělat 16 variant dárků proč v reálu můžeme udělat jen 12 - tomu trošku nerozumím, ale v případě RT mě to nějak nepřekvapuje, možná je nás takových více.o_Oo_O
    Kompenzační balíček si vyzvednu rád... já se vůbec koncem roku těším na balíčky.... ale nemám rád ty potměšilé měkouše, které skrývají sice to, co potřebuji, ale prostě mě to nenadchne. A rád balíčky rozdávám.... převážně ty tvrdšího rázu, protože dobrou knihou nikoho nezarmoutíš.;):)
    Podpůrná akce v Družstvu "Čarovná zima" moc fajn a tu poslední akci, tedy "Štědrý den" budu netrpělivě vyčkávat. Takže přeji všem mnoho zdaru při plnění akce, pěkný odpočinek všem, kteří do akce nepůjdou ( ať již z jakéhokoliv důvodu) a hlavně nezapomeňte pro hru pořádně zabalit dárky pro své drahé a blízké. ;)xDxD
     
  13. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Ahojky, po delší době mám chvilku na psaní. Takže do akce jdu, kníry připravené a připraveno kolem 560 políček. Přesně se dovím, až sklidím u vodopádů. Jsem si to zapomněla zkontrolovat. Moc se těším na ten doprovodný úkol, hlavně druhou část. To víte - stromky. Na ty jsem celkem vysazená, takže když mi něco chybí...
    Takže všem dobrý start, rychlý průběh a bezva finiš!;):):p
     
  14. JerryXX

    JerryXX Zelenáč fóra

    Tak jsem právě zjistila, že možných kombinací dárků není 16, ale 32. Chtělo by to nápovědu, které vybrat, vzhledem k tomu, že se vážou k další akci.
    Z produktů budu dodávat med. Domeček králíka vrtulky (nevím, proč tam jsou malá písmena) mi ho dodává dost. :p
     
  15. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Do produktů také hodím med,má protihodnotu dost vysokou tak bude stačit 160 ks. a roste sám nic nespotřebuje.Šlechtěnce mám ze stonku albíny,hnědé ovce a prasata a přihodím žáby do počtu.
    FA103....BAHA360
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nějak stále nemohu pochopit k čemu je tolik kombinací dárků,když odměny jsou v podstatě stejně žalostný.o_O
    Asi to namrskám Rudolfovi a vyzobu mu nějaký to SK.:)
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Kaolín11 taky bych to dala Rudolfovi, ale každému mužeš dát 3, nejde všech 12 jednomu ;)
     
    Naposledy upraveno: 14/12/17
  18. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    A to je na tom právě to, co nechápu a co mi nejvíce vadí. Obyčejně to bývá jinak.... když se člověk nedostane na konec akce, tak akorát nakonec příjde Japonec a ne stonek, případně jiná luxusní odměna.... ale asi jiná doba. Není třeba to tolik hrotit, ale více přemýšlet co vlastně pořídím... asi na to vyšla nějaká Směrnice - no, však Vy víte odkud a přesto nejede vlak, protože při jejím porušení by přišla mastná pokuta do pokladny, no však Vy víte koho. ;)xDxD
    Apropos, už dlouho jsem neviděl moji milovanou hraběnku z Matlafousova a přilehlé unie. Tak buď vyměnila hyeny v erbu za medvědy a spí zimním spánkem nebo někde zamrzla na Sokolím vršku, když se byla podívat, kdo se tam dostal jako první, ale je možné, že proběhla nějaká ta revoluce a už není hraběnkou a v potu a krvi vydělává na chléb vezdejší. Anebo prozaicky si přečetla zadání úkolu, poklepala si na čelo a udělala si vánoční a možná i novoroční volno..... kdo ví? ;):):)
     
  19. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    akciu určite budem robiť,celkom sa mi páči
     
    evainfo a Helena1313 tohle ocenili.
  20. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Zdravíčko vespolek. Na všechny akce do konce roku uděluji na mé farmě embargo. Plním úkoly v družstvu, odměny jsou v podstatě stejné jako z akcí, občas i lepší. Doufám že si zase pohnojím moje přání prodávat hnůj, minulou akci to nějak nevyšlo na trhu s cenou :wuerg:. Rudolf je ještě jeden a je lepší když se to s ním ale nepřežene 8) to pak člověk vidí i ty jelínky. K akci, stonek oželím, bahamu nemám celou a žiju a vybouchat si celou farmu když tak šetří s kuponama by byl hřích a hlavně dřina na hledání v liště. Tak někdy příště, sh se zase začíná hromadit, v roce 2018 sfouknu nějakou akci jako nic. Mějte se bájo, v téhle době vzpomínání vzpomínám na už dávno nehrající hráče jako Zora a číslo nevím a pár sousedů kteří zmizeli kdo ví kam. Konec rozjímání, papáček a hodně všeho co do akce potřebujete. Martina

    jé on je nějaký kompenzační balíček? nepostřehla jsem výprdek asi proto že v poslední době nemám na farmu často cestu ale když se dává...no né? MJS, věnec, nechám se překvapit, pokud někde složení visí ofi pardon ale na fóru je pořád tolik nových výhodných akcí že sem už moc nelezu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.