Plnění punčoch (14.12. - 19.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 13/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    mija.kecka přečti si tady diskuzi,o něco výše,ti modíci aby se zbláznili.
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    [​IMG]
     
  3. babako

    babako Expert fóra

    Hezký adventní večer přeji všem,
    do akce jdu a udělám vše abych vše splnil..
    Hodně štěstí..;)
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Máme 4 zvířátka (postavičky) a pro každé musíme udělat 3 dárky = 12 dárků.
     
  5. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Tak akce ještě nezačala a bbowling už se určitě bavíxDDo akce jdu jako vždy a hlavně si nejprve vše několikrát přečtu;)
     
  6. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Ano,ano-také čtu poněkolikáté ,ale moudrá z toho moc nejsem.Ježišmarjá to je zase binec a toto ještě nezačalo:mad:
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mituli - v klídku ;) Nejdřív si splň 1.-3. úkol v družstvu (Čarovná zima) - odměnou dostaneš mimo jiné i akční kytky a hopsátka. Tím si ušetříš nepříjemné rozpěstovávání akční kytky. A pak se pomalu pustíš do tvoření dárků pro ta 4 zvířátka :)
     
    Naposledy upraveno: 13/12/17
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ten ji už má hotovou od jara, proto ho nechává naprosto klidným a nechává ji plavat...
    Jdu spočítat do stodoly produkty na pomocný úkol, to bude napínavé...
     
    Naposledy upraveno: 13/12/17
  9. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Lenošení při minulé akci se mi natolik zalíbilo, že teď hledám způsob jak se přimět
    k plnění této akce. A koukám, že v tom rozpoložení nejsem sám.
    Šebejdo, děkuji.
    :D
     
  10. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Y_n_O nechoď,já to udělal a do teďka jsem v koutku tiše plakal,takovej fičák ve stodole!Rok se dřu a Ježíšek mi to odnese.:)
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jop, něco za něco, asi jsme nebyli dost hodní, takže si musíme dárky zasloužit jinak ;)
     
    Helena1313, kytka50 a eli2006 tohle ocenili.
  12. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Hrozně se těším,až my plniči otevřeme o vánocích dárky a vypadnou nám růžovky, vzácné stromy a chlévy a lenoši budou koukat se spadlou bradou! ;):p:DHeč!:):)
    PS: a třeba se dostaví i JC s florenovníkem!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  13. slootr

    slootr Baron fóra

    Produkty jsou na mé farmě v cajku. Mám 937 vajec - přece jen to je ze stromu, né z výrobny - protihodnota 300. Tím to považuju za vyřešený :D
     
  14. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    "Miluji" náhodné odměny. Dnes jsem otevřela 8 beden s mincemi a dostala 8 mincí.Ještě jsem nezaregistrovala jinou cifru.
    o_OHonit se, nehonit se?
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    slootr: nojo, jenže já amatér jsem zkusila začít plnit topku, jestli se vejdu alespoň do té třítisícovky, takže produkty mám jen od té doby, kdy jsem zjistila, že to "nepude." Produktové stromy něco vydaly, ale moc toho není. A vajca navíc žere moc zvířat, která doplňuji do limitu... A to co mám ve výrobně, spotřebuju do řemesel... Tuhle farmu asi tajně ovlivňuje Ouroboros... :eek: :D
     
  16. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Yno - hoď na farmu kukačky, knírové salony a 83 kusů ti spolehlivě splní tento úkol. Kníry zrají rozhodně kratší dobu než vajíčkové stromy. A kuku také jen hodinu a půl.
    Rostliny bude jistit begónie - nějakých 650 kousků. A zvěř? Mno, vlci nebo kamzíci, sokoli? Ani omylem - mám ale dost bobrů. To víte, zlatí bobři jsou nej nej. A stromy mají podobné ohodnocení, třeba javor cukrový cca 460 kousků. To dáme!
     
  17. Lišiak-Vuk

    Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

    Na akciu sa teším. Najprv splním úlohy v družstve a potom sa rozhodnem, ktoré úlohy splním. Prajem krásnu a úspešnú hru.;)
     
    maribeja, evainfo a Helena1313 tohle ocenili.
  18. nolina22

    nolina22 Pisálek fóra

    Brý večer,
    mám otázku (a netýka sa reťazovej kvetiny :D) Nejako nechápem čo znamená pri jedlovo zelenom darčeku odmena *550x level kr.* to ako moje grajciarove konto X 500?!

    edit: Beznoska ďakujem ale môj variant by sa mi páčil viac xD
     
    Naposledy upraveno: 13/12/17
    Helena1313 a Mahira72 tohle ocenili.
  19. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Já nevím. Poslední dobou mám pocit že těm oznámením rozumím čím dál míň.
    Ta tabulka vypadá složitě a výběr dárků mi nedělá dobře ani v reálu natož ve virtuálu.
    Asi vynechám (i když mince z řádku by se šikly. Mám pořád ještě co vybírat a penízků je málo)
     
    maribeja, evainfo a Helena1313 tohle ocenili.
  20. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    • Nepiš více příspěvků za sebou. Pokud chceš něco dopsat, použij tlačítko "upravit". Děkuji, Skali
    Trepifajksl také mám dost bobrů,jsem rád že přišla doba zkracování :))

    Nolina 22 550xtvůj level= rovná se počet krejcarů (level 80x550=44000)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/12/17
    zejdy66, krakoramaja a Y_n_O tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.