Plnění punčoch (14.12. - 19.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 13/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Už z toho děláte kabaret ,-)) řetězovku (kytku) nemá nikdo, až zítra ,-)))))) a to se připravme na konstatování, proč jsem ji zasel a nedal radši hned do úkolu ,-))
     
    Naposledy upraveno: 20/12/17
    Prepperka a krakoramaja tohle ocenili.
  2. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Pitrýsek - "proč jsem ji zasel a nedal do úkolu" klidně mohou být nářky těch, kteří poctivě čtou zadání akce. Neb hned na začátku je červeně psáno - než dodáte do úkolu, vždy nejprve zasejtexD
     
  3. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Bezejmenný - no nevím, asi věříš v dobro lidí víc než by bylo záhodno. :p

    Mimochodem já jsem řetězovku taky na začátku hledala, ale protože nenašla, tak jsem šla na fórko zjišťovat co a jak, a kupodivu, i s tak sporadickými radami ohledně tohoto tématu, se mi podařilo odpověď najít. Až tak šikofná jsem.
    xD
     
  4. jitikw

    jitikw Perspektivní autor

    ahoj, mě napadalo navíc 110 krabic a údivem hvízdám nad přebytky ostatních. Ale důležité je, že je splněno.
    Co se týká řetězové květiny .... mám pocit, že opravdu někteří musí mít velmi nízké IQ. Jinak když teda nečtou na fóru, tím pádem ani odpovědi, možná bychom měli posílat odpovědi do soukromé pošty a nejlépe více lidí, třeba je to trochu vytrestá, když budou mít zahlcenou poštu... a příště si třeba aspoň 2 stránky přečtou.o_O
     
    Prepperka, karbar a dementos.dementni tohle ocenili.
  5. karbar

    karbar Vévoda fóra

    • necituj příspěvek pod který píšeš, stačí oslovit jménem
    ***odstraněna zbytečná citace***
    To je sice hezké, ale jsou tu tací co se jmenují jinak ve hře a jinak zde. Což je nám houby platné.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/12/17
    švestinka, MatysekKamilek a kiki2305 tohle ocenili.
  6. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Přiznejte se kdo všichni jste hned zasadili těch 10ks řetězovky a rozpěstováváte ??? xD

    Mě se nějak povedlo problesknout mozkové závity, vrazit ty kusy do úkolu a točit a točit. Z úkolu vypadlo 450 ks řetězovky,tudíž SK ušetřeno a jede od začátku na 3 plochách.
    Holt mám své dny.:p
     
  7. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Já !
    :D
     
    k.vitek, šebejda a arab99 tohle ocenili.
  8. larelay

    larelay Analytik fóra

    Já taky :( Došla jsem o hodinu později a na nějaký úkol jsem si ani nevzpomněla. Že já nemám své dny :)?!
     
    k.vitek, šebejda a tydýtková tohle ocenili.
  9. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    no já samozřejmě taky, vrazila jsem to na pohopole, rozsvítilo se mi v okamžiku, kdy jsem klikla na SH. Ale pozor přátelé, ten poslední kousek jsem mazaně dodala do úkolu. :pxD
     
  10. herda21

    herda21 Expert fóra

    Zdravím a omlouvám se, že reaguji až teď, ale nějak jsem nestíhala - derniéra v loutkovém divadélku, zkouška sboru s "děvčaty" etc. Nakoukla jsem ke stromu a zjistila 19/30. To je asi málo, viď.... Zde je kámen úrazu? Děkuji za projevený zájem. Přeji přívětivé dny :)
     
  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Herda21,

    no není to zrovna mnoho a určitě je to kámen úrazu, protože toto zvyšuje pravděpodobnost vypadávání zcela zaručeně.
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  12. Jany51

    Jany51 Pisálek fóra

    Mám dotaz v pokračujícím úkolu v družstvu jsem splnila všechno a nenašla jsem ze sedmého úkolu stromy sladký kaštanovník ,modřín a smuteční vrbu.Zjistila jsem to pozdě z důvodu neustálých her,stromy jsem si chtěla včera vysadit a nemám je.
    Děkuji za pomoc.
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Jany51
    Ahoj, tyto stromy z úkolu Čarovná zima bys měla najít normálně na farmě v inventáři mezi ostatními stromy (levá lišta, symbol bedýnky, ikona stromu)
    Zkus použít vyhledávací okýnko
    [​IMG]

    Pokud bys je opravdu nenašla, obrať se na herní podporu - Jak kontaktovat herní podporu
     
  14. Jany51

    Jany51 Pisálek fóra

    Toto jsem všechno zkusila.Ovšem mám problém, na podporu bych napsala,ale nemám zpětnou vazbu,na emailovou adresu.Potřebovala bych jí změnit a také to nejde.
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Jany51 - se změnou emailové adresy tě odkážu do technických dotazů. Nerada bych ti špatně poradila, přeci jenom tam jsou zkušenější a technicky zdatnější pomocníci. Napiš tam svůj problém, jistě se nějaké řešení najde (já jsem našla jen toto, ale k tomu potřebuješ starý email).

    Takže - Technické a platební dotazy - tam založíš nové vlákno (návod je zde)

    [​IMG]
     
  16. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Zdravím,
    akce byla ukončena, akční vyměněno a proto téma zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.