Plnění punčoch (14.12. - 19.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 13/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. stennli

    stennli Zelenáč fóra

    jaj tak se omlouvám jako kamionak mam zmatky s datumy
     
  2. Pecuska007

    Pecuska007 Vycházející hvězda fóra

    Tak to je zlé, že do úkolu půjde dodávat jen z farmy a ne z baha :( teda hlavně ty produkty v další části :( ať počítám jak počítám nedopočítám se
     
  3. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Pekny den vsetkym...:p

    Vie mi niekto poradit kde vezmem 10 retazovych kvetin do ulohy carovna zima,, nejako som to nikde nepostrehla ,alebo lepsie povedane necitala do detailov..dakujem za vysvetlenie..

    a tato akcia plnenie pancuch, ako ze fajn na spestrenie ,,odmeny uplne nulove,,a tolko akcnych 19200)pred pripravami vianoc a padatiek 1620) mi dojde neefektivne.snad som dobre pocitala...cakala som nieco ine ,,na lepsiu pohodu a nie tocit akciovu pri pc...ale moj nazor,,100 ludi aj nazorov..

    prajem fajn akcie...:p..to potes koste..ale ten sladky gastan chcem ,,ten veru nemam ..
     
    Naposledy upraveno: 13/12/17
  4. Pecuska007

    Pecuska007 Vycházející hvězda fóra

    ezzra už je to zmiňováno výše, ty budou až součástí další akce. zatím bude na plnění jen 1-3
     
  5. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj ezzra,
    vysvětlení tvého dotazu je v příspěvku 27 od kolegyně sopti. Řetězové květiny budou až později.
     
  6. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    nu což aspoň nemusím tolik rozpěstovávat ušetříme zelené a vrtulkyxDxDxDxD
     
  7. iváška

    iváška Pisálek fóra

    Pěstování na všech plochách je supr, ale nezapomeň, že se bude vyžadovat plno dalších plodin a ty nemusí mít každý, zejména pokud je vyčerpal v úkolech, těch nových i v předchozí akci.
     
  8. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    dakujem za vysvetlenie nezmarka,,pecuska...pisem ze som to necitala a vobec nie forum..mam nejako moc povinnosti..ale za vas cas a info vrele dakujem..a peknu hru:inlove:
     
    Naposledy upraveno: 13/12/17
  9. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    minulou akci jsem vynechala, tak ted se do nové pustim;)
     
  10. iváška

    iváška Pisálek fóra

    Pokud máš plnou stodolu dalších do akce požadovaných plodin, tak je to fakt paráda, já je třeba ve velkém množství nemám, protože jsem se dala nachytat na ty tzv. nové úkoly v družstvu a dost plodin jsem zmařila.
     
  11. klaarcca

    klaarcca Perspektivní autor

    Přeji hezký večer.. vůbec mě nenadchnul stonek (ještě že se k němu při většině akcí ani nedostanu xD)
    V některém stonku z minulé akce mám taky krabici s mincemi a z té vypadne vždy jen 1..
    Tak si budeme držet palečky :D
     
  12. bionta

    bionta Perspektivní autor

    díky za radu, konečně jsem snad pochopila....
     
  13. slootr

    slootr Baron fóra

    No vida, takže to jde. Myslím akce s rozumným poměrem dodávky/odměny. Navíc vypadá zábavně. Tentokrát nestávkuju, jdu do toho. Akční se dá při dobrém plánování otočit za den 4x, což budu muset na začátek udělat, protože víkend je v duchu předvánočních návštěv. Pěstovat budu jen na hlavní, divošce a jedné ploše BAHA, to bude stačit. Je to kolem 1 400 kytek ze sklizně.
     
  14. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Nevíte kde mám vzít ty řetězové květiny?:):):):):):)
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  15. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Beznoska,
    řetězové květiny budou potřeba později. Prozatím se budou plnit úkoly po č. 3. Více v příspěvku č 27 od sopti.
     
    jezule a babina51 tohle ocenili.
  16. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    nezmarka.cz myslel jsem to jako vtip,no nic.

    Omlouvám se ti za přidělanou práci
     
    Naposledy upraveno: 13/12/17
  17. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Jo jo, akcička nevypadá špatně. Ale->já minulou akci poprvé za své hraní vynechal a zažil jsem téměř po pěti letech tak úžasnou pohodu při hře, že vynechám i tuhle a budu si užívat samotné hry k doplnění všeho nedostatkového. Prostě si počkám na akci, kde budou lepší odměny nebo supr stonek. Sapristy, to je zvláštní vývoj v mém přístupu ke hře->ještě před 14 dny bych si nad podobnou úvahou ťukal na čelo.
     
  18. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Celkem mám 864 pidi políček(stromy bourat nehodlám),na křišťálovém také stromy,jestli dobře počítám potřebuji celkem zasadit 7x.
    Zítra ve 14.00 splním úkoly 1-3 tak to krásně vyšlo nemusí se rozpěstovávat,ušetřím vrtule a SH.
    FA127.....BAHA377
     
  19. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    prosím kde vezmu do pomocného úkolu řetězovou květinu 10 odevzdám a 25 dostanu zpět? 4 úkol.
     
  20. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Jo akce celkem dobrá ,ale nechápu počet dárků bez stonku 3-6-9ks , a na stonku 12ks dárků nebo je to jinak ?
     
    maribeja tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.