Plnění punčoch (14.12. - 19.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 13/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. stěby

    stěby Hvězda fóra

    :cry: Na tohle jsem nekoukal, naflákal jsem tam to, co jsem potřeboval. A ve stodole stejně bylo všeho dost. Tož, uvidíme! Hin sa hukáže :D;).
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  2. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Skali - kajina je na fóru registrovaná od neděle, tak třeba je to opravdu začátečník. Ale takový hynek je tu víc jak tři roky, ten už by mohl vědět, že informace nejsnáze získá z návodu na první straně diskuze.
    Teď mě ještě napadlo, že těm nečtoucím je vlastně zbytečné odpovídat, protože když nečtou aspoň pár příspěvků dřív než napíšou, tak si možná nepřečtou ani tu odpověď přímo jim určenou (viz kajina, ptala se a ptá se znova).
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ještěže tu není Honzulka05... A beru trest za spam 8)
     
    GordonSargent a krakoramaja tohle ocenili.
  4. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Skali, dovolím si poupravit, řetězovou květinu dostanu všichni, kteří nejenom umí číst, ale zároveň jsou schopni daný text i pochopit. Tudíž, když je napsáno, že květina bude dostupná až v příští akci, tak by ji měli dostat jen ti co splnili obě podmínky.Tím se zúžuje konkurence u rozbalování dárkůxD
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    krákorko - i začátečník může být schopen si přečíst pravidla fóra. Do správných vláken trefila, tudíž předpokládám, že číst umí a že se na fóru slušně vyzná.

    GordonSargent- naprosto souhlasím ;)
     
    GordonSargent, Y_n_O a krakoramaja tohle ocenili.
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Netopýrku, řetězovou květinu dostanou bohužel všichni, i ti, kteří se budou ptát, "Kam s ní." :D
     
    Prepperka a GordonSargent tohle ocenili.
  7. Fido43

    Fido43 Zelenáč fóra

    Dobrý večer... Asi jsem trouba, ale nenašel jsem, kde jsou, nebo bude: řetězová květina ?
    Děkuji .....:oops:
     
  8. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Fido43 - Máš pravdu - jsi :p. Stačí projít maximálně 2 stránky fóra nazpět a dostane se ti odpovědi několikrát.
     
  9. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Fido43 - Kuk sem (klikni na zelený text) a dočti to až do konce!...

    [​IMG]

    ...nebo se to dá vyčíst i v novinkách.
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  10. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek, nechci být válečným štváčem, ale ti, kteří se ptají na řetězovou květinu by v další akci ji neměli dostat, ale měli by s ní dostat a pak už by jen záleželo jak velké články by ten řetěz měl mít, aby se jim rozsvítilo..... a neptali se na "hámotiny". Anebo klikací ikonka, ke které by se dostali až po přečtení celého návodu a po kliknutí by teprve rozjeli akci.
    Stěby... ale fuj, Fido43 nemůže být trouba, protože kdyby se do něho strčila buchta anebo maso, tak by obojí snědl, ale neupekl. ;)xD
     
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Y_n_O, předpokládám, že ji konečně najdou a zasadí a budou zdárně pokračovat v plnění vánoční akce, ale ještě nedošlo na rozbalovaní dárků,aby ta vánoční akce nebyla spíš silvestrovská:)
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Podle některých příspěvků spíše Velikonoční xD Můžeme spekulovat o obsahu diskuse u další akce. ;)
    Budu doma, nepracuju od pátku až do Nového roku, tak si Farmu užiju
    8)

    EDIT: jen doufám, že jsem udělala dobře s modrými dárky a pod stromeček dostanu něco solidního, jinak se zase nasesouvám a nebudu hrát... chvíli... den-dva :D

     
    Trepifajksl, kiki2305 a GordonSargent tohle ocenili.
  13. slavek

    slavek Zelenáč fóra

    ahoj kde je retezova kvetina dekuji
     
    Ellouš a Alena tohle ocenili.
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Všichni, kdo sháníte řetězovou květinu, vydržte do zítřka na novou akci a řetězová květina bude ;)
     
  15. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Teď nikde - přečti si příspěvek č.569 (tzn. čtvrtý nad Tvým dotazem)

    EDIT: Tak Evoku byla rychlejší
     
  16. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra



    Řetězová květina zatím nebyla do hry zavedena, až bude zavedena najdete jí v sázecí tabulce.
     
  17. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Pajdo, je to marný, je to marný, je to marný.:cry:

    Napadlo mě - třeba je nějaká skupina farmářů a ti spolu soutěží, komu z nich se jako prvnímu podaří některého z modíků odstřelit. Podle jejich houževnatosti tipuji, že odměnou pro výherce je nejméně JC ;)
    Abych nebyla OT. Čím dál víc jsem zvědavá, jak budou souviset dárky s naší volbou balíčků :)
     
  18. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Slávku - v akci od 21.12.2017. Akce se jmenuje Štědrý den!
    Zase jsem byl pomalý - že já si ty prsty o klávesnici otloukal...
    K akci: mám od všeho po třech, aby kdyby
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  19. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Dride taky bych to řezala, máš recht.
    Myslím, že někteří (většina?) co se ptají na řetězovku, čtou až moc dobře. Aspoň ti za poslední den dva. Podle mne jim to přijde buď legrační nebo se snaží někoho naštvat, ale o tu řetězovku jim určo nejde. Tomu nevěřím. A zítra ji ještě ke všemu dostaneme všichni, jenže já ji už ani moc nechci. Pomalu z ní dostávám kopřivku, tak nevím co to se mnou udělá až s ní přijdu do přímého styku.
    :p

    Akci jsem splnila bez problémů, krabic napadáno několik stovek navíc, a to mám legendu jen 27/30. Dárky povětšinou modré. Podle mně bude jedno kdo balil do které barvy, to by nám k tomu jistě dopředu sdělili nějakou nápovědu. Neumím si představit co by někteří hráči dělali (a nejen ti z našeho kraje), kdyby nejlepší odměny byly za bílé a oni by pod stromkem měli samé fialové. To by bylo život ohrožující nejen pro modíky, ale taky pro podporu a RT.
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  20. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Prepperka : myslím že nemáš pravdu. Schválně se asi neptá nikdo aby tím někoho popíchnul.
    Třeba já tu kytku taky neumím najít ale než abych tady vyvolával škaredé reakce, tak se raději neptám.
    Někdy je prostě lepší držet hubu a krok.

    PS : tu kytku fakt nemám. Přísahám.
     
    mariejosefa a Prepperka tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.