Plážový klub Divoké banány (17.6. - 23.6.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Pekelníku, a co furt říkám... otvírat a točit průběžně, pak nad tím strávíš chvilku. A především jsme se jednou v protáčení zelených dost vytrénovali, než se na to přišlo, ale cvik ten zůstal. Já raději používám, už nevím kdo to zde uvedl, "metodu město" a víc mě vyhovuje. Do města, roztočit mlýn a esc a hned dole u pošty nanovo. Jako pravákovi mě ten pohyb lépe vyhovuje než přes lištu xD
     
  2. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja mam tiez za 2 hodky hotovo o))))) otvorila som vsetko a kolo stastia bolo ku mne stedre :p nenechavam nic prepadnut ,tocim to priebezne figlom a tiez bedny otvaram :) Pekny vecer Vam prajem :)
     
    -migos-, Apachie1 a DANKA722 tohle ocenili.
  3. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    To třetí patro se mi líbí, nemohli bychom si ho ve hře nechat napořád?... nebo aspoň miniledničku na kupóny? :pxD
     
  4. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Takže jsem skončil. Do konce akce 39hodin, ale na otevření 10 lednic potřebuju 50hodin. Stonek nezískám a tím pádem hra skončila.
     
    -migos- tohle ocenil(a).
  5. vladca

    vladca Stará škola

    presne podľa predpokladov ... pondelok ráno hotovo ... ešte vyzobem chladničky
    krásna akcia, bez zhonu (a bez bonusu z KŠ), krásne spracované podlažia, prehľadné a so super odmenami ...
     
  6. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Nemám padátka sice jedu dál ale tohle nedávám,nevadí.
    Nemám limonády nemohlo bejt v těch lednicích pivčo to mám i doma akce to ale byla dobrá nějaký krmivo a další věcičky co bylo z boxů se hoděj na jiné akce
     
    Naposledy upraveno: 22/6/20
  7. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak hotovo, teď už jen budu vybírat průběžně ledničky. Nechala jsem neotevřenou jen lednici na nářadí a na stromové hnojivo. To ještě asi otevřu, mám zaseto a sklínek je taky dost, ale až jak to vyjde.
    Akce fajn, za sebe bych to asi vyjádřila úslovím "za málo peněz hodně muziky". Padátka padala a investice byla minimální - SH a ZUH jen těch cca 100 na rozpěstování, dodávky ze stodoly nenáročné. Přestože moc dílny na ploše nemám, snažím se udržovat určitou záchovnou rezervu v produktech, takže ani tohle nebyl zásadní problém. Řádek spíš do sbírky (ale zase bednička s krmivem se hodí vždy) a vedlejší odměny velmi slušné.
    A jako velké plus beru, že akce byla na poněkud opomíjené Bahamce.
    Neváhám dát celkově známku 1 :)
     
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No bylo to narocny bez bonusu z kola, ale hotovy stonek, ted se jde na male lednice... celkem slusny odmeny, to jo, tak uz jen neprehnat pestovani :)
     
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Pri teto akci dochazelo k tolika nahodam, diky kterym mela moje farma dost nevhodnych prostoju a i kdyz jsem si jednou vytocila 100% do stodoly, stale nemam hotovo :oops: Budu asi poslednicek, nicmene o sve sebevedomi se neobavam a statecne se plizenim, plazenim vpred ritim cela zpocena do zatacky k posledni dekorce :D

    EDIT: Skali Himl herdek, tady uz clovek nemuze byt ani posledni :cry:xD
     
    Naposledy upraveno: 22/6/20
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Posledníček budu asi já s mladší farmou. Bonus se nepovedl, tak chybí i stonek a poslední dekorka. Ale čas ještě je, tak se nevzdám a budu ty kytky z bláta dolovat až do posledního dechu. A i kdyby se to náhodou nepovedlo, tak brečet nebudu, bo jsem tu akci původně dělat vůbec nechtěla xD
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jako vždy připraven být poslední, nesnažte se mě obalamutit :D kdepak bonus, prostoje jsou, lednice zavřené, melouny se topí v blátě..., ale už mám ke stonku kousek, dodat melouny a pak z nich šťávu a bude hotovo, mně by vždycky bodnul ještě jeden den xD
    Edit:No jo, chyba lávky já snad ani nedokončím, ještě je tam poslední dekorace. Není těch melounů moc?;)
    To je jedno, výhled je nahoře pěkný:)

    Edit2: Skali, budu tě následovat, jinak to taky vidím bledě, kapky i vrtule uplatním, ještě, že mám pomocníky z kupónu, jinak bych se na to raz dva tři :D
     
    Naposledy upraveno: 22/6/20
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Pitrýsek47 - no, teď jsem to tak zhruba sčotla a je to teda hodně škaredý. Tak jsem to pocmrndala zelenou a zapíchala vrtule alespoň na jednu sklizeň :sleepy:
    (njn, můj přístup byl velmi vlažný, začínala jsem až druhý den a je to vidět ;))
     
  13. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak aj já mám hotovo, akce pro mě dobrá a odměny taky a bez nějaké honičky :)

    https://prnt.sc/t4a3pj
     
  14. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    No,keby som stále nezabúdal na chladničky,tak v pohode,ale teraz som zistil,že to už nemá zmysel,pretože do konca akcie nevyberiem dostatok limonád!:wuerg: Takže to už opískam a nasadím niečo užitočnejšie! Čo už,asi si to nabudúce prilepím na obrazovku!:p;) Nech sa Vám darí!
     
  15. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Tak mám také hotovo :), naštěstí hned první den padlo 100% do stodoly a to dost pomohlo. Stonek mohl být už včera, ale někdo nám v ulici srazil autem kocourka, tak místo Farmy bylo půl dne slzavé údolí a žádná chuť do ničeho :cry::cry:. Všem co finišují držím všechny palce na zdárné dokončení
     
  16. Kafemlejnek310.006

    Kafemlejnek310.006 Pisálek fóra

    Zase nic, nejsou limo, nemám čas dvě až čtyři hodiny kalkulovat, co mám přednostně realizovat, na kolik hodin dopředu, a další vychytávky, jen na základě obrázků. Jen utracené marmošky.
     
  17. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, akce hotová. Tohle už mi nedělejte, takhle často otevírat ledničku a ještě k tomu s limonádou :eek: 8).


    Hezkou hru ...
     
  18. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Já si na to dal pivínko - sice nealko, neb makám, ale bodlo i tak. Jsem z nudy udělal i ponožky, ale nářadí a lupeny mne míjí. Nestačím s nářadím a lístky otvírat bedny, ještě si to do lišty budu hrnout sám ----------- túúúúúúúúúúúúúúúúúhle.
    Čekám na sklizeň, tak chvilku pobývám na foru.
     
    Peto121, matlafous123 a -migos- tohle ocenili.
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jak jste na tom? Mám stonek, 2 dekorace, chybí bubeník. Limči na skladě, tak ještě dohnat melouny. S potěšením jsem zjistil, že akce končí až v 16h, to by mohlo vyjít, jedovaté kapky to jistí :D
     
  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    :) jedu akci celkem vlažně, rozpěstování na mini polích druhý den bez SH a vrtulí, i tak jsem ve třetím patře... tudíž, kdo jel od začátku na plno musí mít hotovo, bych to tak viděla ;)
     
    Trepifajksl, jana563 a modro.ocko22 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.