Plážový klub Divoké banány (17.6. - 23.6.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    to máš teda do důchodu daleko...

    [​IMG] a kdyby na kombajn nebylo, tak půjdu makat do družstva, tam jich ještě z nesplněných úkolů je xD

    A proč bych skákala za pírky, od čeho mám sousedku? Ta pro ně skáče za mě;)

    [​IMG] peří růžové :inlove:
     
  2. raddre

    raddre Baron fóra

    dosklidila jsem poslední limonády a tím mám akci hotovou, teď už jen nezapomenout sklízet včas lednice. Akce se mi líbila i když jsem si řádně neprostudovala FAQ a tak jsem jela cestou nejmenšího odboru a už druhý den večer jsem stanula na na prahu třetího podlaží, bez skleniček a hlavně bez limonád, takže jsem se vrátila na písek a plnila každý krok, otvírala každou lednici a najednou se mi hodila každá odměna a znovu jsem se prokusovala do třetího patra:D
    [​IMG]
     
  3. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj,poslední 2 políčka a mám taky hotovo:)
     
  4. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    modro.ocko22, výborne, a nemáš teraz zlý pocit? ostatných prejde chuť hrať;)
     
  5. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Po prvé v životě jsem zvládla akci za 3 dny,takže nejsem hotova hned ten den,takže normálně jde splnit za těch pár dnů;)
     
    sovicka64 tohle ocenil(a).
  6. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    no vidíš, ide to, ešte 5 rokov potrénuješ, a budeš to dávať aj s nenormálnymi;)
     
  7. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Já akci dokončím,ale nevím kdy :p Docela mě pobavil dárek od ovečky,jmenuje se Červené pandy neumějí skákat.Pamatuji film Bílí muži neumějí skákat,byla jsem na něm jako teenager v kině,Woody Harelson se mi líbí dodnes :inlove:
     
    kiki2305 a DANKA722 tohle ocenili.
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Treti patro se strasne tahne, delam jen stonkove veci a zdrzuji ty pole s kytkou, ted cekam na 2300 a pak 6 semleti a mam to... dalsi bude o malych lednicich, sel bych do nich prvni kvuli vyuziti casu, ale to bych musel mit kliku na kolo stesti...
     
    kiki2305 tohle ocenil(a).
  9. onicem

    onicem Pisálek fóra

    No tak já jsem tedy se sklenicemi v pr...... háji. Z každé sklizně mi vypadne průměrně 30ks na jedné ploše, tedy celkem cca 60ks za sklizeň a to je teda bez šance. :-( Achich ouvej. :cry:
    Posím vás, nemůžete mi někdo poradit, jak zvýšit pravděpodobnost padání vypadávátek? Jsem v tomto úplný zelenáč. :(
     
  10. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Holky nevycválaný! Jak se hnaly do cíle, celá pole mi zlikvidovaly! Kolo zavařily, takže mi padal samý žlutý či stříbrný odpad(hvězdičky do toho nepočítám). A kde berete ten čas a chuť protáčet šílený počty lístků? Já těch zelených klidně 400 vyhodím, bych se dostal ke stovce modrých. Raději si přečtu kus knížky, než sedět u kompu a hodinu protáčet něco, co nedá ani růžovou mlékárnu, natož něco onačejšího. Jo, červené králíkárny! To je jiná! Když jsem je posledně nahodil na mýtině, tak jsem si musel vzít tmavé brýle a přimhouřit oči, tak se mi z těch sjezdařů kroutil žaludek...při sklizni.
    Jinak čekám na limči, ještě dnes 2x a samo 4000 +- kytek na cestě za stonkem - jsem zjistil, že budu potřebovat ještě kytí na 8 koktejlů. Jo, když nepadne do 30 lupenů žádný bonus, doporučím kolu, aby si trhnul švédkou a jdu něco jiného robit. Což mi připomíná, že musím dát do pračky nálož - včera jsem svlékal slupku.
    Děvenky a pánové - velká gratulka k úspěchu!
    Někdo holt musí být na chvostě - bez toho by nebyli vítězové - jen účastníci.
    Onicem - máš už legendu na stromě? V družstvu plníš úkoly, a získáš pohár a jeho UP. Tyto poháry pak stěhuješ po polích, dokud je nemůžeš dát do stonku. Jsou to poháry na rostliny a zvířata.
     
  11. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    Hotovo :) za mňa - pohodová akcia.
     
    sovicka64 a DANKA722 tohle ocenili.
  12. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Ke stonku mi chybí pouze jedna limonáda (k dispozici za 1,5 hodiny). Jediné, co jsem neaktivovala byla lednička na ultrahnojivo. Nechtěly se mi obětovat žebříky. Pak už jen nezapomenout párkrát obejít ledničky a vybírat odměny.
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  13. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG] [​IMG]

    Trepifajksl, máme nato fígeľ8), dá sa rýchlejšie točiť z lišty - spotrebný tovar, cez vyhľadávacie okno si nastavím lístky blízko k bielej šípke, kto má dve zdravé ruky - pravou klikám na lístok, šípka, ľavou na Esc, vyskúšaj, nedaj prepadávať žlté perie a pod. chuťovky, nie je to tak dávno, čo sme ich do expresu stavali a kupovali;)
     
    sovicka64, Apachie1 a GordonSargent tohle ocenili.
  14. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ode dneška uř mám řádek a teď mi chyběj ještě 1+1 limonády,budou za 2 hoďky,získám i kupony.Pak se vrátím k ledničce na ZUH a bedny.Obětováno asi 720SH a zuh.KŠ nedalo nic.Ale jsem spokojená
     
    moncicak7070, Apachie1 a DANKA722 tohle ocenili.
  15. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    DANKA722
    to si fakt o sobě myslíš??Mě by to nikdy nenapadlo:)
     
  16. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Konečně hotovo. Kupóny taky sbírám. Otevřeno vše, kromě lednice s ultrahnojivem. Stonek již stonkuje. Plochy jsem do původního stavu nedávala, protože potřebuji splnit úkoly na dootevření Křišťálových vodopádů. Tak jsem zasela - potřebuji plodiny do protihodnoty. Z darovaných tajemných stájí mi padl tukan a koala.
     
    matlafous123 a Apachie1 tohle ocenili.
  17. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, akce dokončena dnes odpoledne. Tak snad nezapomenu otevírat všechny ledničky. Kolo štěstí dalo po 2x +1 na 6 hodin a to také dost pomohlo. Příjemný zbytek víkendu
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  18. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Danuško, to já samo dělám. Přeci jen někdy mne to popadne, vynulovat zelené peklo a protočit ještě nějaké z beden. Ovšem vydržím tak 15 - 20 minut. Víc tomu prostě nedám. Jednou jsem vydržel u Éčka 270 lístků - co myslíš? Ano, jedenkrát +1 na 6 h. Jinak to ostatní fuj ,fuj und fuj. A jsem z toho vždy otrávený jak naše planeta lidskou činností.
    Tak na Éčku už mám jednu část limonád dodanou,červenou za čtyři hodiny. Já sám za ty 4 h.
     
    matlafous123, DANKA722 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  19. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Jé,teprve teď jsem si vzpoměla na otevření lednic,hlavně že se ofrňuji nad odměnami a pak si je zapomínám vyzvednout>:(A pokud nezapomínám 4x denně je otevřít,odměny jsou docela slušnéxD
     
    Naposledy upraveno: 21/6/20
    sovicka64 tohle ocenil(a).
  20. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Zelenou jsem měla otevřenou jako první a vypadly mi 3x pomeranč tak doufám , že to stihnu tu citronádu dobrat . Jinak díky .
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.