Plážový klub Divoké banány (17.6. - 23.6.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Řádek řádí od rána, dopěstovala jsem na noční; ještě otevřít nějakou tu lednici... ale moc toho asi nestihnu, před chvílí jsem přišla z brigády a v pět ráno klušu nanovo xD No, zkusím ještě alespoň jednu otvíračku ráno, pak už neulovím nic a domů se dostanu tak ve tři odpoledne, takže smolík. Pěstovala jsem střídavě na normálních polích a na pohopolích, když jsem věděla, že se na farmu nedostanu a klaplo to v klidu a pohodě na řádek. Držím pěsti všem snaživcům, ať to vyjde také :)
     
    Naposledy upraveno: 22/6/20
  2. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Znáte to, někam jedete na čas, vlak má zpoždění. A vy v něm sedíte a ještě pět minut před katastrofou si říkáte: Zatím je to dobrý.... Tak takhle jedu já - i ve hře.xD
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    pechptáče, zase máš pravdu, když nejde o život jde o... tady hru a omalovánky; ale já jsem měla měsíční absťák, tož dělám, co de 8)
     
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    ;) Toz u me dobry a nez se pustime do dalsi akce, jeste obvykle hodnoceni (jako ve skole): 2
    + akce na Baha plochach bych uvitala casteji a s vetsim nadsenim, nez stale jen na farme
    + kombinace akcni, padatek a dodavek ze stodoly
    + pekna a prehledna grafika
    + slusne odmeny vc. moznosti opakovaneho vyzvedavani tech bonusovych z lednicek
    + radek potesi asi vsechny a nemusi byt vzdy extra (staci, kdyz kape)
    - jedine, co bych akci vytkla jsou limonady, jejichz vyzvedavani muze byt pro nektere hrace casove narocne tzn. spis, nez do cesty k radku, bych je postavila pred lednicky s bonusovymi odmenami tak, aby se daly pripadne obejit
     
  5. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Mám od včera hotovo,teď jen bouchám s dvířkama od lednice.;)
     
    Peto121, Pitrýsek47 a matlafous123 tohle ocenili.
  6. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    Y_n_O - akce je prodloužena do 16 hodin. Tak by to mohlo ještě jednou klapnout oběhnout všechny lednice. Příjemnou hru.
     
    zejdy66 a matlafous123 tohle ocenili.
  7. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ke stonku jsem došla, poslední dekorka nebude, snad půjde někdy koupit:cry::p
     
  8. ZUZKAMAT

    ZUZKAMAT Pisálek fóra

    Já toho tolik nakoupila a stejně nestihnu ani stonek, chybí mi 3 plechovky, to jsem i hnojiva na rozjezd použila. Takové hry jsou jen pro někoho
     
  9. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Mně se akce líbila. Měla jsem docela slušné zásoby, tak jsem nemusela nic kupovat, ale mohla i prodávat. Nejvíc se mi líbí lednice a odměny v nich. Škoda, že akce není delší, aby si ji mohli užít všichni.
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Dokončil jsem i s mozkem u lednice :D bubeník už bubnuje v nebi a zítra vzhůru do oblak.
     
    Peto121 a Skali tohle ocenili.
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Taky to mám z krku ;)
     
    Peto121 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  12. vladca

    vladca Stará škola

    takto tesne pred koncom mám na sklade 10+10+12 limonád ... škoda, že sa nedajú niekomu poslať ja už stonku mám ;)
     
    Peto121, jana563 a matlafous123 tohle ocenili.
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jo, to jsem teď zjistila, tak jsem to ještě oběhla. Njn, to je tak, když jsem začínala někdy v noci a do ofi jsem se už nedívala, tak jsem to prodloužení zazdila. Na vedlejší farmě by se mi to bývalo šiklo, kdybych ráno zasela na pohopole se Zuzinou, tak mám řádek i tam, takhle jsem si jen řekla, jaká su píp píp píp 8)

    EDIT: to pípání znamená tovární značku auta s rytmem života, kdyby to někomu náhodou nebylo dostatečně jasné. Ale klidně si tam dosaďte co chcete, všechno bude správně ;)
     
    Naposledy upraveno: 23/6/20
    vladca, TheMikev2 a matlafous123 tohle ocenili.
  14. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Dobré odpoledne, u mne též hotovo. Akce se mi líbila, jen bych měl připomínku k limonádám, časově náročné pokud má člověk přístup do hry jen 2x denně a hlavně podmínka na stonek a poslední dekoraci, dal bych je spíš na bonusové malé lednice. Jinak malé ledničky beru všemi deseti, příjemná změna - může být častěji. Příjemný zbytek slunečného dne všem
     
    vladca, matlafous123 a burds tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.