Plážový klub Divoké banány (14.3. - 19.3.2024)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/3/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O ja keď ľahnem spať,tak môžu byť tie obrázky aj pozlátené,nevstanem pre ne ! :p Ráno nič,odchádzam zavčasu a vraciam sa predvečerom,to dám 2 zbery x 5 dní = 10 limonád a ďalších 10 ?A to sa musím k nim najskôr dopracovať. :eek:
     
  2. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Tož su na vážkách. Tahle akce by mne lákala, ale..... .
    Kdyby ta akce trvala o den déle, možná by se daly nasbírat ty limonády, citronády apod.
    Žel, výpočtem mi taky vychází, že to prostě nenasbírám zavčasu. Nezískám ani jeden řádek do stonku -.-.
    Tak mám teď poněkud dilema, jít do teho či nejít .... -.- Devatenáctého je zabité, takže mám o den méně ... .
    Ps: Stodola hlásí že je všeho dost. Tulidomek naplněn od všeho za 1 SK. Řádek na zkrácení šlechtění připraven. Zkusím si vytisknout plány od modíků, a vykreslit cesty, které mohu projít bez těch mrzkých limonád apod. Pokud budu moct získat dekorky, jdu do akce.
    Jinak nechám tulidomek na pokoji a zvířátka se můžou vesele v klidu mazlit do další akce. Třeba vylezou po čase extra mutantíci :D

    Y_n_O, díky za seznam co je třeba :)

    Edit: pokud jsem se nesplet, tak všechny dekorky jde získat i bez těch nasbíraných limonád, citronád... . A vlastně by šlo i počkat, zdali bude šlechtění za 1 SK. Důležité je co nejdříve splnit políčka "0" až do políčka "11",
     
    Naposledy upraveno: 13/3/24
  3. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    radyn.m ,,pokud jsem se nesplet'' -myslím,že dekorky by šli aj bez limonád,ale bez stonky.

    Edit: Možno sa to niekomu hodí...

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG] ;)
     
    Naposledy upraveno: 14/3/24
  4. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Do šlechtící akce půjdu. Šlechtěnce mám kromě Husky -4 a mývala zálesáckého -3, tak to je v pohodě. Tulidomek je naplněný, tak taky dobrý. Jen to vyzvedávání! To bude problém. Ale žádné cestování není v plánu, tak musím nařídit budík a jít na farmu třeba i ze včel, které potřebuji už nutně prohlídnout.
     
    Naposledy upraveno: 14/3/24
  5. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Prohlédla jsem to v rychlosti ,jediné co mi vždy vadí je tajemno, kdy za množství čehokoli většinou vše lišta .Jinak do šlechtění jdu,potřebuji dodělat šlechtící úkoly v družstvuxD
     
  6. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, na základě zpětné vazby došlo ke snížení počtu potřebných akčních předmětů u úkolů č.49, 56 a 66.
    Věříme, že vás tato změna potěší. FAQ k akci je již aktualizované >>ZDE<<
     
  7. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    dobrá zpráva :)
    díky
     
  8. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Dave Lister, to je velmi dobrá zpráva, díky za všechny :)
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Bezva zpráva, už to s Prepperkou nemusíme brát oklikou přes Horizont události :) Snad bychom tam nezamrzly, ale lepší je se tomu vyhnout ;)
     
    Naposledy upraveno: 14/3/24
  10. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Áááá... supéééér ... to snížení limonád je zásadní, to jsou celé dva dny k dobru. A to už se dá i s nějakým prostojem dokončit. Bála jsem se že to RT sníží o kus dva, ale o 8 z dvaceti, to je až nečekané. Na Horizont událostí si Ynočko uděláme výlet jindy, však on počká, času má přece dost. A my už taky. :D

    Do akce tedy jdu, jen ještě musím naplnit tulidomek, nemám zaplněný jediný řádek, protože jsem byla rozhodnuta do akce nejít a neplácat si SK. Ale tohle všechno mění, jdu omést pavučiny, načechrat slámu, připravit dobré papů do žlabu a otevřít okna ať to jaro může dovnitř. Snad se to projeví na bejbátkách, a budou jen té nejvyšší kvality.
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tož jsem posbírala šlechtěnce, kteří mi chyběli, z připraveného tulipaneláku. Jak jsem předpokládala, budu muset opakovaně došlechtit bílé soukmenovkyně, mloky a husky. Snad BB nebude místo pomocníka za překážku a nebude to hopsat o jednu linii navíc :) SK mám sice dost, ale s trpělivostí na tom nejsem zrovna moc dobře 8)

    EDIT: ten, kdo vymýšlel tuhle akci nemohl do mletí zahrnout celkový počet odznaků i na skleničky? Grrr. Počítat savce, obojživelníky, ryby, ptáky, plazy, členovce, šlechtěnce a ještě sklo. Mno, snad to zvládnu i s mou neschopností cokoli spočítat správně...
     
    Naposledy upraveno: 14/3/24
  12. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj kde najdu ty vyšlechtěné odznaky,mám našlechtěno a v akci mi to ukazuje nulu?děkuji,sorry už sem si to pořádně přečetla:oops:
     
    Naposledy upraveno: 14/3/24
    babina51, -Jara05- a modro.ocko22 tohle ocenili.
  13. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Hotovo co se dalo a teď jen nezapomínat vybírat lednice :music:
    Snížení počtu limonád, citronád a pomerančové šťávy vítám :)
     
  14. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    [​IMG]

    precapkané do 3.poschodia mám, teraz len nastaviť pripomienky na nápoje, šťavy a limonády:D
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já to proťapkám cca za pět minut, až budu mít všechno sklo. Pak jen budu číhat, kdy se k lednicím dostanu :)
     
  16. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Taky téměř hotovo, stačila necelá hodinka, ještě jsem stihnul přitom aj práci s montážkou :D. Nečekal jsem na případnou slevovou akci. Teď jen sbírat z těch lednic o_O...
     
  17. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Našlechtěno , namleto , dodáno ... :music:
    Nezbývá mi nic jiného , než čekat, až se limonády vychladí a hlavně na ně nezapomenout ,
    aby z nich nebyly kostky ledu ;)
    Chtěla jsem si vyzout holínky , připravit si kárku a skočit pro ně do supermarketu , ale ouvej ... nemohu když
    musím ještě na hlavní pěstovat kaktus :p
     
  18. burds

    burds Titán fóra

    Také už čekám jen na limonády a doufám,že při své skleroze na ně nezapomenu
     
  19. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Tak jsem se rozjela a splnila co šlo. Teď jen vybírat lednice.
    Téměř všechny šlechtěnce jsem měla ve stodole. Potřebovala jsem dva dalmatiny - no, nějací hafani byli skladem. Na menší chovku to bylo, takže pohoda. Pak devět hafligských koní. To bylo horší neb koně na mé farmě se dostali na červenou listinu kriticky ohroženého druhu. Na trhu jsem jich pár odchytila a bylo vyřešeno. 8)
    Na slevu jsem nečekala, protože jsem měla obavu, abych pak akci stihla. Mohou být prostoje, nestihnu vybírat a budu... však víte kde.
    Ale došly mi parfémy!!!! :eek:Asi těch šlechtících akcí je nějak moc. Ale nic, co by tak zapálenou farmářku odradilo od šlechtění...
    Ať se všem daří. :)

    EDIT: .macca. však tam jsem je nakoupila - za krejcary i mince. Stejně tak něco ulovila z beden. Ale opravdu mě to překvapilo. Měla jsem jich relativně dost.
    stěby, díky za nabídku. Já si zásoby doplním. ;)
     
    Naposledy upraveno: 14/3/24
  20. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Všechno, co šlo rovnou otevřít, mám otevřeno. Teď už jenom nezapomenout sbírat obsah ledniček :music:. A pokud jsem počítal správně, měl bych mít předchováno i na zbylé potřebné odznaky...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.