Pizzová párty (9.11. - 15.11.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    18 her, tedy, dekorace je obludně velká, kdyby šla aspoň hned dát do muzea, stejně je staromódní.
     
  2. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Myslím, že nejsem nejrychlejší, ale ani nejpomalejší hah :D na to že jsem rozpěstovala včera po 20h ;)
    [​IMG]
    Hotovsonům gratulace a znaživcům držím pěsti :)
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem si vytunila pekárnu a cukrárnu a jsou v muzeu ;) akce hotová, na vedlejší jedu do rána, pak nasadím zvířata
     
  4. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Tak jsem získal upgrade pekárny, ale základ ještě nemám -.-:D. Pěkně vypečená akce, tyhle pizzy, ani v nejmenším mě neba :sleepy:.


    A navíc mi někdo ukradl mlýn :music:...
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 10/11/23
  5. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak mám odehráno 16 her s tou darovanou, bodíků 3716. Tak snad se k tomu závěsu na pravé straně doklepu. Mlel bych další, ale mozzarellu strčím na pole až na noc. A zítra holt budu 1 pole sázet na střídačku, ať to rychleji odsýpá. Dnes jsem si čirou náhodou(45 zelených a 20 modrých) vytočil 100%. Jsem škrt, takže žádné zelené kapky, nenene;)
     
  6. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG]
    Ahoj, můj úkol splněn ;).
    Hodně mi pomohlo včerejší vytočení na KŠ 200% a 100% do stodoly. Po dlouhé době se kolo štěstí zbláznilo :D.
    Všem rychlíkům posílám gratulaci a těm, co pizzu pečou přeji hodně štěstí k dokončení ;).
    Hezký víkend všem :)
     
  7. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Až teď jsem si všimla velikosti pizza dekorky snažím se ji umístit a nejde to tak si říkám co to je za chybu, a ona je obří?? Tak ji nasadíme upgrade a jde do lišty
     
  8. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkný večer.
    Ráno vytočeno 100%/24hod, tak čísla parádně skáčí.;)
    Stav:
    levá - 54
    pravá - 41
    Ale čeká mě ještě jeden sběr rajčat, takže večer bude levá strana hotová.
    Hotovsonům velká gratulka :)
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer v pekárně :) tak jsem si teď odehrála 62 her a musím se přiznat, že to bylo o fous pro druhou stranu xD chybělo asi 230 bodů a dlouho jsem na to civěla. Někdy to té pizze dávalo poskrovnu, ale se podařilo :p a kdyby to nevyšlo, asi bych ráno ještě připěstovala, protože by mě to asi nedalo xD držím palečky, hra mě bavila ;)



    [​IMG]
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Nasaď závěsy a šoupni ji do muzea.
     
  11. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Zdravím.Levou stranu hotovou,pravá bude ráno.Jsem u 47.úkolu.Akce fajn,kdyby se mi nepokazil počítač včera,asi bych byla už hotová.Opět jsem vyplácala SH,ale to se nasbírá.;)Tak dobrou noc farmáři.:):):)
     
  12. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Fíha, spousta farmářů skorem hotová, a já teprve rozpěstovávám xD. Všem hotovsonům gratuluji :)
    Zkusil jsem trochu poškádlit kolo, ale nic z toho nebylo, co se týče bonusů do stodoly. Akci "jedu" hlavně kvůli té obří dekorce, bo každé procento na padátka se počítá ;).
    Johny nekupuju, bo to by mne nebavilo. Zkrátka "koupená" akce, koliduje s KFC :D
     
  13. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Hotovo. Na splnění pravé strany stačilo 55her :p Takže tu 56 jsem už totálně odflákla xD
    [​IMG]
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Už mám deset miniher, volný víkend přede mnou, tak s tím třeba nějak pohnu.
    Ono se blbě hraje, když nevím, kdy se dostanu na síť. Preventivně dávám pohopole na rajčata, ten druhý akční plevel stíhá dozrát souběžně. Až usnu a zas se probudím, zkusím poškádlit vehikl, esi něco pustí....
     
  15. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Levá strana hotová a na pravé chybí 640 bodů tak snad to tři minihry dotáhnou do konce. Ráno jsem odehrála 56 miniher a kdybych měla ráda (jako, že ji nemusím) pizzu tak by se mi zřejmě zprotivila xD.
    Hezký víkend, i když už maličko mrazivý
     
  16. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.
    Tak i já můžu napsat - hotovo. Sice odehráno 65 her (což je hodně) :sleepy:, ale je hotovo a to je hlavní. ;)
    Přeji pěkný den, ikdyž u nás je mlha ;).
     
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký pizzový víkend :) ráno jsem nacpala hotovou pekárnu do muzea, už peče, ale dává suprový a asi nej BZ z dekorek a je škoda ji nekliknout 2x denně i když druhá sklizeň je menší, ale stále nad :p tak po dlouhých propočtech půjde ráno po sklizni na plochu s výměnou končících a slabších dekorek, snad to podle plánu nepopletu ... no bézetkáři to nemají lehké xD :p

     
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nejde farma, že by zase útoky? ;) Psalo mi to toto
    An error occurred while processing your request.
    Reference #97.e4f1502.1699696084.4c15683
    Teď už jsem se do farmy dostala, ale jde to hodně pomalu
     
    Naposledy upraveno: 11/11/23
  19. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Ani přílohy na pizzu mi nejdou uffff to je smůla
     
    modro.ocko22 a -Jara05- tohle ocenili.
  20. Myška1951

    Myška1951 Pisálek fóra

    Má někdo představu o tom, kde se vezmou dekorky na do nebe? Nikde nejsou v odměnách.
     
    kytka50 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.