Pizzová párty (9.11. - 15.11.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer všem :) tak se taky přidám k těm, co akci pojedou jen kvůli cukrové chaloupce :D a ta obří pekárna se do Muzea nacpe, ale i když má 12 hodin, 2x denně kvůli padátkám se asi nebude moci sklízet, když jsou tam dekorky na 24 hodin ... že jo :p



     
  2. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkný večer.
    Do akce jdu, chalupa to potřebuje, ale mám jiný dotaz. Píšete zde o Muzeum. Je pravda, že jsem více jak rok nehrála. Opět a s radostí jsem začala začátkem srpna. Jak jsem se koukla do FAQ, Muzeum bylo někdy v 6/2023?. Dá se někde sehnat, třeba nějaká podpultovka xD, to nééé, ale koupit? Dekorací je dost a tato je fakt trošku větší.
    Děkuji za radu.

    Edit:
    dinoalesi - díky za bleskovou reakci. Pomohla jsi mi. ;)
     
    Naposledy upraveno: 8/11/23
  3. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Madulka_cz
    Jedno muzeum získáš na stromě moudrosti a další za floreny v obchodě. V družstvu po splnění úkolů získáš plány na rozšíření, je to klasika jako např. u zvěřince nebo arboreta;)


    To ne, sklízí se, až když je zralé vše, ale já mám jedno na dekorky, co sklízím 2x za den, tak tam pekárně udělám místečko ;)


    Edit: Madulko, rádo se stalo :)
     
    Naposledy upraveno: 8/11/23
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak ještě uvidím kolik dá BZ, jinak bude péci v liště xD
     
  5. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja mam rada minihry a cim su zlozitejsie na moju mozgovnu tym lepsie ;)xD Takze ano a zase dabl :p No kam sa bosorka doplazi to sa uvidi na konci,lebo zacne az vecer a ja si rozpestujem uz v robote ;):p Dik za vypocty a nech sa Vam dari ;)
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tentokrát mi to RT značně ulehčil.Levá strana ta je jasná,na pravé pojedu pouze do odměny č.30.Dál je to bída s nouzí!:wuerg: Jsem zvědavej kam se až na pravé straně dostanu.
    Co se týče dekorky,tak si myslím,že do paneláku je suveréně nejlepší a proto už má vyhrazené čestné místo v parku!8) Skvěle se bude doplňovat s karbaníky!:)
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Nemám ráda pizzu, nemám ráda tuhle skládací minihru, nemám ráda hladovce, kteří mi nedali prostor v práci přesadit, tudíž budu mít málo pajdátek. Co už. Nějak bylo, nějak bude. Levá strana se jeví jako splnitelná, tu pravou stejně nesplním, kam se proskládám, tam budu brát odměny :)
    Du spat, ať můžu zahájit akci v termínu ;)
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nakonec jsem se rozhodla, že těch 43 her odehraji, ale nic víc ;)
     
  9. ovisek1999

    ovisek1999 Pisálek fóra

    Tak jsem chtěla vyzkoušet skládačku s pizzou, kterou jsme dostali zdarma, a karty nejdou přetahovat. Má někdo stejný problém ?
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Je to kapku složitější.Musíš na kartu kliknout a pak už to de!;)
     
  11. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Jakpak to, že máme na stonku řádek "Pizzová párty"?
     
  12. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tak toto je už haluz!Tá akcia má naozaj aj haluz.Je v tom bordel.

    [​IMG]
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dokonce 2 řádky!:wuerg: Ale už něco pamatují!o_O
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 9/11/23
  14. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Hjústn,asi máme problém.Začínajú potiaže! :p

    Edit: kaolín11 ale ten môj je prázdny a dekorky nemám. :D
     
    Naposledy upraveno: 9/11/23
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    xDxDodcházím, tady to není k životu, odehrány 3 hry. Guláš je to.
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Peto121
    Zřejmě si v minulosti akci krapet odfláknul!:wuerg:;)
    No, jsem zvědavej,jak se stímhle RT popasuje!:cry:
     
  17. il.ja

    il.ja Pilný autor

    bude stonek nebo ne
     
  18. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    il.ja ak si zoženieš dekorácie,tak bude. ;)
     
    moncicak7070, sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To jsem zvědavej kterej dobrák ti je pošle! Zrovna tenhle řádek patří k těm lepším!o_O
     
  20. aasef-amper

    aasef-amper Pisálek fóra

    Tak koukám, žádná reakce na můj problém. Takže se budu muset obejít bez 7 polí na kterých nejdou odstranit stromy. Asi to bude odměna za nákup párty lísků za reálné peníze. A proto poučení nenakupovat!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.