Pizzová párty (9.11. - 15.11.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. brutus2

    brutus2 Rádoby autor

    Tak s chutí do toho, bude brzo hotovo!
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dávám pauzu, není stonek, není o co hrát ;)
     
  4. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    No ešte si to premyslím, či do toho pôjdem. Nezaškodí malá pauza. Túto minihru moc nemusím.
     
    modro.ocko22, -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  5. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Tak to je první dekorka, která zabere 6 políček, obávám se, že ji oželím, určitě s ní nebudu zabírat místo na hřišti ani u majáku a už vůbec ne v parku.
     
  6. evinana

    evinana Znalec fóra

    Opravdu veliká dekorace. Také se mi to moc nelíbí, ale co už. Do akce jdu jako do každé jiné. Na 56 her potřebujeme 15400 rajčete a 7392 kuliček. Ale na body nevím, nevím. Tato skládačka mi moc nejde
     
  7. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    Tak přemýšlím, jestli do toho jít.
    Tahle minihra mě baví, ale odměny nic moc,
    Navíc zas kvůli tomu budu muset zbourat 2 plochy,
    kde mám zvěřince, a přijdu tak o hromadu zvířat.
    Takže uvažuju, že se asi vykváknu na bourání, a pojedu jen lehce s tím,
    že co udělám, to udělám, a pak tu ohromnou dekorku 3x2
    stejně narvu v parku do muzea.
    No, ještě uvidím dle nálady :)
     
  8. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Hezký den vespolek, tak tady máme opět Pizzovou párty, to budu mít zase chutě xD
    I mě velikost překvapila, zdalipak půjde vtěsnat do muzea? Jestli se nám budou dekorky takhle nafukovat, tak to nezachrání ani Slunečnicový vrch :pxD
    evinana, díky za počty, já jen doplním, že na celou levou stranu bude potřeba o jednu Teplou pizzu míň (jednu dostaneme na začátku akce zdarma), což je:
    15.125 báječných rajčat
    7.260 kuliček mozzarelly
    2.200 pšenice

    Do akce samozřejmě jdu, rozhodně si nenechám ujít upgrady na Cukrovou chaloupku ;)

    Ať se všem daří :)
     
  9. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Půjdu si pro upgrade chaloupky ,jinak bych ani nezačla,těch nepotřebných dekorek je uz v liště dost.;)
     
  10. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, akce nevynechávám, takže i do této se pustím a s chutí ;). Pizzová minihra mě baví ;). Upgrady na chaloupku bych ráda získala všechny a nová dekorka s upgrade nevypadá špatně, ale popřemýšlím, kam ji pak umístím ;). Je opravdu veliká :D.

    evinana a dinoalesi ... děkuji vám za výpočty ;).

    Všem, kdo se do akce pustíte, přeji ať se vám daří a ať získáte to, co si přejete :). Hezkou středu všem a ahoj
     
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, dekorace mi přijde taková méně užitečná, ale co je doma to se počítá. Akci budu dělat, upgrady na chaloupku se budou hodit.


    Jinak odpověď na otázku zda půjde dekorace vložit do Muzea, takže volba je jasná 8)

    upload_2023-11-8_11-35-46.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  12. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Jako vždy, do akce půjdu a těším se na kombinování. Díky za výpočty.
     
  13. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    To je dobrý nápad, do muzea půjde, tam na velikosti nezáleží.
    Skládání pizzy mi jde ze všech miniher nejhůř, málokdy se mi podaří připravit plochu tak, aby následující kombinace sedla na tu předchozí. Náhoda mi prostě nepřeje.
    Ale určitě se do akce pustím, kvůli upgradům chaloupky.
     
  14. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Do tehle akce se ráda pustím,mám ji ráda přeji všem pohodové hospodaření :):):)
     
  15. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    :DNebýt tam ty závěsy, tak tam nestrčím nos a dál si budu na farmě sbírat úrodu ze stromů... Zjistil jsem hrozné nedostatky v počtu plodů - fakt nevím, kdo mi to pořád ubírá. :wuerg:Sezonu jsem letos jel jen 2x, tam by ten problém neměl být. Zlenivěl jsem, nekontroluji pravidelně stodolu - a tu máš, čerte, kropáč! :p Tak zase do holínek a šup na pole. Hm, vzhledem k tomu, že je listopad, tak by se ta rajčata měla pěstovat na ostrově. U nás je 8 stupňů, to vzejde akorát tak rýma;)
     
  16. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. 56her OK, ale pravá strana uvidím :music: Alespoň že se dekorka vejde do Muzea :)
     
    Naposledy upraveno: 8/11/23
  17. kocieva

    kocieva Znalec fóra

    Pěkný podvečer všem. Akci pojedu už kvůli upgradům chaloupky a pekárna na pizzu se mi taky líbí, hodí se na padátka, umístím si ji do Bahaparku, abych ji mohla lehce spustit před sklizní a každých 12 hodin bude k dispozici.
     
  18. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Do akcie idem,ale len kvôli závesom.Uvidím ako ďaleko sa dostanem,lebo búrať nič nebudem;);).
     
  19. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    Zdravím!Do akce se pustím,hlavně skrze upgrady.Dekorek už je víc než dost,ale co už.Tak hurá do pečení.:p;)
     
  20. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hezký podvečer, do akce jdu. Jsou tam upgrady na barabiznu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.