Pizzová párty (16.6. - 22.6.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/6/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj všem v tento slunečný a horký den od rána mám taky hotovo stačilo 59 her a je hotovo ,asi tak je to průměr ,Pikolky se dozvím večer,ale bude to asi jako vždy,nemívám v nich moc šancí na něco lepšího .Všem kdo ještě nemají hotovo tak držím palečky ať se jim daří.
     
  2. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Ahoj, aby mi dnes náhodou nebyla zima, tak jsem rozpálila pec a konečně začala péct pizzy. Padesát kousků upečeno. Skóre nic moc, ale za mě o cosi lepší než dříve. Takže pokud se neupeču či mě neklepne pepka, tak snad se propeču i do konce druhé strany. Odhadem mi chybí cca 10 upečení. Tedy pokud se bude dařit a virtuální porota mi přizná nějaké bodíky. :p
     
  3. burds

    burds Titán fóra

    Stonek mám.Ted už dodělávám zbytek.Času dost
     
  4. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, zítra snad začnu. Ještě jsem na akci ani nešáhnul. :)

    upload_2022-6-19_20-1-9.png

    upload_2022-6-19_20-1-52.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  5. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Ahoj,
    tak jsem potřebovala 57 her, ve vhodnou dobu mi padlo 100% do stodoly, tak jsem akci dodělala dost dřív, i když ne v den spuštění akce, jako naši hujeři.
    Přeju ať se daří.
     
  6. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, [​IMG] [​IMG] :inlove:
     
  7. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Ahoj,stonek už mám ,konečně.Ted už jen stihnout vše ostatní.Pěkný den všem :)
     
  8. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotova.Mám přepěstováno.Padlo mi včera 100% .Škoda že to nepadlo na začátku nebo při minulé akci
     
  9. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Všem vám fandím, já jsem na 34, snad se dohrabu ke stonku:p:(
     
  10. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj všem, tak také patřím k hotovsonům :). Později, ale přece. Na pečení jsem potřebovala 59 her ;). Všem, kdo už se také blíží ke konci, přeji zdárné ukončení. Hezký den :)
     
  11. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tak aj já jsem to dodělal.

    [​IMG] [​IMG]
     
  12. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Stonka je už od včera aktivovaná. Z bedne mi vypadol bobrí hrad neónový. Pikolky mám zatiaľ dve ale už sa načahujem po tretej.
     
  13. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Tak už je hotovo, konečně. Výsledek, nic moc, já potřebovala 60her, výpliv 59. Trochu jsem podcenila dobu potřebnou na minihru, ale konec dobrý všechno dobré.
    Bonus na KŠ žádný, pomohla jsem si řádky + vánočka a bílá nevinnost - po rozpěstování jsem párkrát otočila na políčkách 1x2 se SH.

    Přeji všem pěkný večer, kdo ještě dělá na akci - ať se daří a ostatní - mějte se fajn!
     
  14. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Zdravím z bouřkové Vysočiny. Finito. Komplet. Stačilo mi 59 her. Nejsem si jistá, ale mám dojem, že je to poprvé, kdy jsem u tohoto typu akce dokončila i pravou část. Každopádně jsem spokojená - akci jsem splnila nad moje očekávání.
    Kdo ještě peče, tak ať se zadaří.
     
  15. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Stonek už taky mám a druhou pikolku, jestli dám i třetí se uvidí. Gratulace těm kteří už mají hotovo. Krásnou hru :)
     
  16. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Hotovo ! Ani jsem nedoufala , že to vůbec dodělám , ale zadařilo se ;) !
     
  17. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Ahoj,mám dotaz-nějak se nám rozchází časomíra,něco jiného je na hodinách a něco jiného na FAQ.Co platí?Díky.H.
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    hanči54 - ahoj, konec akce je ve 22:00 hod (v zaslaných podkladech byla bohužel chyba). Ve FAQ konec opravíme.
    Děkuji a hezký večer
     
  19. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Díky
     
    bačkora85, -Jara05- a Skali tohle ocenili.
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem to včera odpoledne taky doskládala až do konce. V neděli jsem sice získala řádek, díky bonusům z kola, ale protože na skládání jsem kopyto, musela jsem pěstovat dál. Nevadí, nic mi neuteklo. Z Piccolek Tanec v listí, Věčný lov pokladů a Křeččí past. Tak zase nashle u další akce ;) Všem, kdo ještě pečou, držím pěsti, aby se proskládali, kam potřebují :)
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.