Pizzová párty (16.6. - 22.6.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/6/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tak já jedu jak blesk trefený flašou,nějak to neleze asik hrám nějak blbě,budu se muset na to juknut, hůra všem co maju už hotovo,taky se tam doplazím ale o malinko delejc.
    [​IMG]
     
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra


    [​IMG]... hezký večer u pečení :) tak mě to nedalo a pustila jsem se do toho teď a asi si dlouho pizzu nedám xD začátek byl
    slabší, ale pak jsem se soustředila a
    nejlepší co se mi podařilo byla čtyřka :p kytí vyšlo tak tak, jdu nachystat stoneček a pikolky

    kouknu až ráno, tak držím ostatním pěstíky ;)


    [​IMG]




    [​IMG]

     
  3. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Velká gratulace těm co mají hotovo. K(ne)Š včera dalo 100%, dneska ani ťuk ..... ráno mi končí bonusy z lišty, ale na to, že je akce teprve druhý den, není to tak špatné, abych se dohrabala ke zdárnému ukončení :)
    [​IMG]
     
  4. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj.
    Akce hotová. Jelikož na farmu není moc času, odpoledne jsem na to vlítla, aktivovala všechno možné a urychlila SH ;)
    Zisk z pole 1x1 21ks mi stačil :p Odehráno 53her a o víkendu se mohu klidně slunit venku :music:
     
    Naposledy upraveno: 17/6/22
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte,
    taky hlásím hotovo, ale šlo mi to jak psovi pastva. Zisk 255 bodů bylo, myslím, moje maximum :eek:

    picaaa.png
     
  6. veverka61

    veverka61 Perspektivní autor

    Tak tuhle akcičku mám moc ráda, sice ještě splněno není (protože venku je moc hezky), ale nevadí, jedu na plný plyn :)
     
  7. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Skali, jak vidím máš ve své kuchařské umění větší sebedůvěru než já, jenom dva? Já jsem si pro jistotu na případné zkažené pokusy přednapěstovala.:)
    [​IMG]
     
  8. Štika

    Štika Mistr fóra

    Hotovo i když se mi moc nechtělo, tuhle minihru a pizzu moc nemusím,ale nakonec to nedopadlo tak špatně. Stačilo 60 her. Picbeden v liště 21,na ploše je ještě poslední Jack tak ještě počkám.
    Tak ať se všem daří a pěkný víkend. :)
     
  9. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Krásné sobotní ráno, hlásím, že mám také hotovo :).Průměr tedy jen 216,5 (61 her), ale jsem spokojená :inlove:
    [​IMG]
    Byly to ale nervy, na dokončení mi ráno chybělo 40 kousků rajčete a 40 bodů xD. Pomohla jsem si kapkama, protože zrovna docházely bonusy z lišty. Farma je ve svém režimu a odpoledne se můžu jít opékat na zahradu.
    Hezký víkend všem
     
  10. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    "Trošku" jsem přepěstovala :p
    Kdo mohl vědět, že to půjde tak rychle. Stačilo 55 her , rekord 286, průměr 238.

    [​IMG]
     
  11. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Mám řádek,pokračuji samo dál.Na KŠ jsem si nevytočila jediný bonus,tak do diamantu bonus 100%,do zlata 100%+2jacky
    PS:vše hotovo:D
     
    Naposledy upraveno: 18/6/22
  12. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Hotovo. Potřeba 58 pizz. Hrál bych dál :D;).
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    stěby - ahoj, klidně můžeš, akorát za to teda už nic nebude :D
     
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Na hl. farmě dohráno, stačilo 60 her, to je tu jaksi průměr skoro u všech ;), na vedl. ještě jedu a pomalu není SH
     
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Konečne mám aj ja komplet hotovo.Potreboval som na to 62 mini hier.V lište som mal 4 piccolky+3 z tejto akcie dal som ich na plochu a ráno uvidím čo sa mi z nich vykľuje.Dobrú noc zlatíčka;);).
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak, doposavad jsem měla pomleto na 11 pečení. Po sklizni s bonusy, neb se vehikl slitoval a ze 42 PL padlo jednou sto procent a dalších 100% jsem dala do diamantu, mám už základů 14. Do zlatých slotů jsem šoupla vánočku s nevinností, pozichrovala pinki koláčem a teď to půjde jak po másle. S vrtulkama 51 rostlinek z pohopole, zítra musím mít hotovo, kdyby čert na žebrákovi jezdil ;) I moji milovaní obříci šli do lišty, aby na mýtině bylo víc místa. Však z vehiklu napadalo kapek i vrtulek víc, než bych za den sklidila... Sklidím, pomelu a až budu mít něco navíc nad 52 (v mém případě alespoň deset), pustím se do skládání. Do práce jdu až v pondělí na pět, to se po splnění akce stihnu i vyspat :)

    EDIT: mám připraveno na 41 miniher. Kdybych klasicky nezaspala první noční slkizeň, bylo by to lepší xD Mozzarellu jsem přesadila na pole 2x1, do konce bonusu by mi už na poho nedozrála, takhle ji stihnu sklidit možná třikrát, když se zas nezapomenu u nějakého seriálu :) Rajčata dojedu na poho, tam to časově vychází. Pokud mne tedy nezklamala moje (ne)znalost matematiky 8)
     
    Naposledy upraveno: 19/6/22
  17. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Dobré ráno.S tých piccoliek som nakoniec získal 3x bodkovaný slnečník,nemŕtvy poklad,zábava v bazéne,tanec listov a show Pogo odkedy sú v odmenách debničky tak iba 1 x som dostal Jacka.Teraz môžem sadiť čo mi treba aj mlieť krmivo.
     
  18. elen45

    elen45 Expert fóra

    odehráno 40, nikam nechvátám, zkoušela jsem několikrát výměnu, vždy sežere 3 lopaty a vždy zůstane to samé, takže lopaty jsou na nic
     
  19. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Skali - No právě, zadarmo ani... stěby nehrabe :D:p:p:p:p.
     
  20. anakonda24

    anakonda24 Rádoby autor

    Hotovo, stačilo 57 hier.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.