Pizzová párty (16.6. - 22.6.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/6/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 14087

    14087 Veterán fóra

    Do akce nejdu, nepěstuju rostliny na mýtině a nebourám jí a taky jsem dnes psala v jiném vláknu, že když bude akce na baha nebráním se jí, ale na farmě si dám voraz.. tak těm co do akce jdou přeji hodně zdaru a pevné nervy. :D
     
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) mě se taky vůbec nechce přehazovat věci z hlavní i z lesní mýtiny, ale chci upgrady, tak budu muset :( taky jsem

    počítala
    s těmi muzei, že tam nacpu velké dekorky a trochu mi to usnadní, no asi je ještě musí domalovat ... ono to nějak dopadne :p

     
  3. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Jako správná ježibaba mám už lopatu nachystanou,pomalu pec roztápím a zítra, místo Jéni a Máří, budu pizzu do ní sázet :D
     
  4. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    V tomto horkém počasí nemám chuť na pizzu. Spíš by se hodila nějaká osvěžující pohodová akce - stát u pece v tomto horku je trochu masakr. :p Co se dá dělat. Z čeho vůbec nemám radost je bourání lesní mýtiny. :music: Chci upgrady na hafíka. Takže zítra hurá na start (u mě možná opožděný).
     
  5. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Veľmi sa mi búrať rúbanisko nechce tak 14:00 hodina rozhodne či do akcie pôjdem a či nejaké stromy hodím do lišty.Ak do nej pôjdem tak len poľahky a siliť to nebudem.Koľko urobím toľko bude;);).
     
  6. burds

    burds Titán fóra

    Zase musím bourat mýtinu.Dřív tolik akcí na mýtině nebývalo.Skoro každý včetně mě taqm má obr stromy.Ach jo
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Na mýtině jsem zatím nechala zvěř a výrobny, zbourám ráno, než půjdu do práce a dám tam šlechtěnou pohanku. Devět obrstromů a ostatní, co mám po okrajích, taky bourat nebudu. Čekají mě tři dvanáctky na benzině, takže budu spíš nehrát, než hrát. Ale neva, té mozzarelly není potřeba až tak moc; třeba se zadaří semotamo o nějaké pauze sklidit potřebnou akční plevel. Neděli mám volnou, takže od sobotního večera do pondělního rána můžu sít a sklízet až do aleluja :) Nějak bylo, nějak bude, když to nestihnu; chleba už stejně levnější nebude 8)
     
    Naposledy upraveno: 15/6/22
  8. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Nechtělo se mi mýtinu bourat, ale mám ji uloženou tak se to na těch pár dní nezblázní. Do akce jdu a uvidím kam dojdu. Ráda bych získala všechny tři Pikolky, no záleží na tom, jak půjde skládání -.-. Pizzu si dám tak dvakrát do roka, takže skoro jako tuto akci :)
     
  9. babina51

    babina51 Baron fóra

    Z mýtiny jsem zbourala jen obr. stromy(dám je na divokou a přidám vyšlechtěný laskavec) ostatní nechám jak je.Ve 14.00 všichni na startovní čáře.
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    První darovaný pokus 235, to by šlo ;)
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    257 bodů, na mýtině jsem zboural všechno, vždyť je to tak jednoduché spolu s pomocníky, a s nimi opět postavit podle potřeby. Obr stromy vydrží v liště, jejich plodů lítá všude dost. A dokonce, někteří mají uloženo tak o co jde?
     
  12. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Do akce jsem se vrhla, také jsem musela překopat mýtinu nu což po akci dám zas zpátky. Přeji ať se daří.
     
  13. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Vy už ste v plnom prúde a ja ešte čakám na autobus,Dnes sa mi to dáko pretiahlo, tak si Vás tu aspoň čítam cez mobil sa mi akcia nechce začínať,urobím to doma v kľude Nech sa Vám darí a hlavne nepripalte pizzu
     
  14. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Ještě jsem nezkoušel použít darovaný pokus (čekám na další semleté). Kdyby to vyšlo na 251 bodů za pokus, stačilo by těch 52 pokusů. No - asi to nebude taková sláva (raději počítám s průměrem 230), takže to odhaduji na potřebný počet pokusů v počtu 57... čili bude třeba po odečtení darované pizzy umlít cca 56 pizz (na HL 17 640 ks akční, na M 8288 ks akční).
    Uvidíme... cílem je pochopitelně vybrat vše, co se dá.
     
  15. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Hlasim hotovo.
    [​IMG][​IMG]
    Pekny den!

    P.S. Piccolo debny z tejto akcie a z predoslej/ych:
    [​IMG]
    Spokojna som, dokonca velmi spokojna :p.
     
    Naposledy upraveno: 16/6/22
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer s párty :) tak já jsem šla na dvě etapy. Dnes mám už hotová báječná rajčata, ráno dám hlavní do svého režimu, přesunu dekorky z lesní a pustím se do mňamky mozzarelly, které je méně :p a taky jsem s denní sklizní BZ nijak neklesla. Pizzu upeču zítra na večeři, nebo v sobotu u kávičky v klidu, aspoň nic nespálím xD

     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  18. michnaj

    michnaj Pilný autor

    Tak hotovo, na komplet jsem musela odehrát 60 her, nějak mi to nepekloo_O. Z pikolek plácni červa, nemrtvý poklad a medvědí kámoš:wuerg:
     
  19. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Tak fajn,právě jsem začala.Ze 100pl ani jeden bonus,asi jsem neměla hrát tuto akcičku.
    PS:jsem ve 12 kole,tohle půjde ztuha:D
     
    Naposledy upraveno: 17/6/22
  20. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11, tentokrát bez soutěže, ledaže byste se hecnuli mezi sebou a něco spunktovali ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.