Pirátské nebe (25.7. - 31.7.2024)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/7/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Pirátské nebe ::..

    [​IMG]

    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jedu jen na hlavní farmě :p a to si to ještě budu rozmýšlet
     
  3. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ahoj. Plnit budu :) Klasická pěstovačka, takže akce na pohodu ;)
     
  4. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Tak,tak,klasická pěstovačka a do akce jdu. ;):) Tak jako do každé .Řádek za mě super a odměny též;)
     
  5. burds

    burds Titán fóra

    Do akce pochopitelně jdu.
     
  6. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Řádek vyžaduje splnění 120 úkolů a všechny 3 dekorace, takže bych se do hraní pouze na hlavní louce nepouštěl. ;)
     
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    dob, myslela jsem jen hlavní farmu ne hlavní louku, na vedlejší, tam není SH
     
    Naposledy upraveno: 24/7/24
  8. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Mě se to nějak nezdá, opravdu se má pěstovat jenom na hlavní a divoké louce? Nějak se mě to zdá moc.
    vypočítala jsem kotvakádo 19 375, křidlatka15 051
    u křidlatky jsem se možná spletla nechtělo se mi to přepočítavat je toho moc
     
  9. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Mi to vyšlo jinak :eek:

    Levá strana:
    19.955x Kotvokádo
    125x stěžeň

    Pravá strana:
    15.470x Námořnická křídlatka
    198x stěžeň
     
  10. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, akci nevynechám, to je jasňačka ;). Cíl je jasný ... komplet akce :). Tak uvidíme, jak štědré bude KŠ, bo mi došly veškeré bonusy do slotů :(. Ale i tak, hurá na to ;). Všem, kdo se do akce pustíte, přeji ať se vám daří.
    Jako obvykle ... kutilka70 ... velké díky za výpočty ;)
    Hezkou středu a ahoj zítra na startu ;)
     
  11. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    řádek jako odměna je o ničem:cry:
     
  12. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Po dlouhé době akci vynechám, je toho hodně na pěstování, tu picolku a tento řádek klidně oželím.
     
  13. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Nemám ráda v odměnách tajemnosti.Dost zklamání si užiju z předchozích akcí,kdy místo novinky vypadne např.lenochod classic 26ks,ze stromů javor cukrový....a jiné stáje a stromy z doby kamenné v LV 241
     
  14. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Také nemám ráda tajemnosti a bedna s podivuhodnostmi je už o ničem,kdyby byla aspoń ll:(Snad nás nechtějí odradit od hraní,no uvidím jestli začnu..
     
  15. evinana

    evinana Expert fóra

    Do akce jdu také, výpočty mám stejné jako kutilka. Jen dotaz k plnění na pravé straně u čísla 39 a 41. Opravdu mají obě 414 ks když se počet pokaždé zvyšuje? Asi o nic nejde, rozdíl by byl jen pár kousků;)jen když se mi něco nezdá tak se ptám
     
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Rozmýšľam či do akcie pôjdem,alebo ju odignorujem.Odmeny priemerné a tie tajné z akcií mávam samé lištovky.
     
  17. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Je to správně. ;)
     
  18. evinana

    evinana Expert fóra

    Dob OK a děkuji
     
    lacrima, bačkora85 a babina51 tohle ocenili.
  19. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Do akce jdu jako do každé jiné,mockrát děkuji všem za výpočty :):):)
     
  20. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Ahoj..
    Do akce nejdu, jsem nemocná a skoro furt spím, neposlouchá mě organismus a spát potřebuju.. Ať vám to jde dobře
    Občas se mrknu jak se vám daří :)
    Tak pá ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.