Pikantní dny na farmě (7.10. - 14.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 6/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    No škoda těch týpků co nemají ješte česnek ;]
     
  2. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Pro mousicka.
    Děkuji za odpověď.Rozhodně mě to neodradí.Jen mě tak napadlo že jsem mohla mlít zároveň Superkrmivo když ho z nás RT takhle vytahalo.No budou mít oslíci smůlu.Žádný tulení ;)
     
    mousicka tohle ocenil(a).
  3. karolinka79

    karolinka79 Perspektivní autor

    akci taky jedu, a stejně jako některým spolufarmářům,( protože jsem včera neměla čas) mi oznámení o akci uniklo, takže jsem byla dnes, po juknutí na fórum, pěkně vykulená o_OxD, když jsem četla počty šlechtěnců k dodání, udělalo se mi mírně nevolno :wuerg:;), kromě hnědé krávy bych to ale měla snad dát a uvidíme ke konci týdne, jak u nich klesne cena, že by jsem to dala i s nima
    akci chválím, hlavně řadu dávající BBZ :D
     
  4. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    Lukyn5
    škoda, ale máme to, po čem někteří na fóru volali : proč dodávat jenom oves, mrkev...
    šlechtěnců je potřeba hodně (i když nižších), česnek sice mám, ale všechny úkoly stejně plnit nebudu
     
  5. Vefro_CZ

    Vefro_CZ Perspektivní autor

    Šlechtěnce jsem si odchovala s předstihem včera, Habanero jsem si dnes rozpěstovala také sama, tentokrát bez použití košíku, tak vzhůru do práce ;) . Dnes pro začátek 164 ks octa, to je pěkné, jen tak dál... Přeji všem pěknou hru a hodně zábavy, odměny tentokrát stojí celkem za to :D
     
  6. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak dnes jsem toho stihl poměrně hodně, takže spokojenost :). Teď jsem dal dělat těch 40 omáček ať mám od toho klid ;). Na noc jsem dal tedy akční plodinu ať přibývá :p.

    habanero: 1777 / 20 000 ( chybí 18223) + zaseto na všech plochách
    ocet: 193 / 660 ( chybí 467 )
     
  7. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Ahoj, tak akce je skvělá. Líbí se mi :) Sice mi chybělo 28 beranovitých králíků a 12 hnědých kravek, ale to došlechtím jak nic :) S napěstováním plodin, a s vypadávátky také nejspíš problém nebude. Na stonek se fakt těším, jelikož v mém Baha levelu 203, to bude 7.105 BBZ, což se mi fakt hodí. Ostatní odměny jsou také fajn. Jelikož nekupuju TS, tak jsem zvědavá, co přijde z chlívků, i ze sazenic na Baha. Na Baha bych uvítala aspoň papouščí strom, a z chlívků bych moc ráda žabky nebo ježky, protože se mi moc líbí a ještě je nemám. Tak mě toho momentálně schází docela hodně od té doby, co do hry necpu peníze, ale tohle bych nejraději. Radši ale v to moc nedoufám, abych pak nebyla zklamaná. Takže všem, co jedou přeji mnoho úspěchů ;) :music:
     
    Iwuska tohle ocenil(a).
  8. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    havanéro: Mám 768. Ideální stav 1241. Plním na 61,9% Hotovo 4,1%
    ocet: Mám 116. Ideální stav 38. Plním na 305,3% Hotovo 20%
    hot sauce: Mám 0. Ideální stav 3. Plním na 0% Hotovo 0%
    ¨
    noční sklizen splnila očekávání meleme omačky
    eště musim odečíst na omajdy a budu v zelenych číslech dobrou noc
     
  9. Rony84

    Rony84 Perspektivní autor

    Akce je pěkná, ale pro koho? Šlechtěnců je teda pěkné stádo a kdo je má na skladě?!
    Za pár dní je navíc akce šlechtění oslů, takže další mrak SK, takže asi nezbývá nic jiného, než si vybrat, kterou akci splnit.
     
  10. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak po ranní sklizni to vypadá docela přijatelně :). Dnes bych měl stihnout přes den 2 otočky habanera, tak uvidím, jak to půjde ;). Ocet padá zatím dobře, takže tam by neměl být problém :).

    habanero: 4066 / 20 000 ( chybí 15 934) + zaseto na všech plochách
    ocet: 245 / 660 ( chybí 415)
     
  11. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.
    Ráno sklizeň, poté zaseto s vodou a jelikož mi to stačilo, hned jsem dala mlýt všechnu omáčku najednou.
    Octu mi zbylo 135 ks.

    Pěknou hru a pěkný den.
    Madulka_cz
     
  12. dibla

    dibla Pisálek fóra

    Prosím jak lze získat turbomlýn? Přes veškerou snahu jsem to nezjistila a bez turbomlýnu nelze celý úkol splnit podle mne. Moc děkuji za radu a přeji všem co nejúspěšnější hru. Zdeša
    FA 90 BAHA 181
     
  13. Betty

    Betty Pisálek fóra

    Dobré ráno všem, turbomlým jde získat pouze pokud je akce na zakoupení mlýnu. Bohužel mi také došel a bude to trvat tedy 90 hodin.Stihnout se to dá, ale počkáme si.
    Jinak zatím melu 20 omáček, ve stodole 2515 akčního + zaseto na 620 políčkách a 237 octů. Tak zatím dobrý. Kromě kravek mám všechny šlechtěnce. Zatím nevím jestli půjdu kvůli 4 baha sazeničkám i do nich. Pěknou hru a hodně octů.
     
  14. kutílek1929

    kutílek1929 Aktivní autor

    Ahoj, konečně hra pro mne. Vzhledem tomu, že jsem level 38, tak mi to krásně skončí na jedničkách a pokud budu jó pilný dostanu 7 hvězdiček. No, neberte to!!!!!!!!!!!!!!! Fajn akce, kde si hráči, co nedosáhnou na česnek, ani neškrtnou. Alespoň nebudu přemýšlet nad těmi scházejícími miliony na šlechtěnce. Všechny vlastnoručně sklizené, dávám zase zpět do hry. Od RT skvělá práce. Snad jen, aby příště napsali, že se to týká jen určité skupiny hráčů, aby se člověk tak zbytečně netěšil. FAJN HRU VŠEM,COMOHOU ! :oops::( Kutílek1929
     
    -Smerfík- tohle ocenil(a).
  15. vbaburek

    vbaburek Perspektivní autor

    Jsem v 96 levelu, sice jsem neměla našlechtěno (utratila jsem proto 3 miliony - uff to bolelo:sleepy:), ale akci hodně chválím. Odměna stonek na BBZ je perfektní motivace...Chápu, že nízké levely jsou nespokojené, ale já když začínala, tak mi spoustu akcí také uteklo, protože jsem na ně prostě neměla plodiny či zvířátka. Nemůžou se přeci dělat akce pořád do kola, kde se dodává mrkev, jablka, králíci.... Občas se musí udělat i něco co namotivuje dlouhohrající hráče, přiznejme si že pro ně už se tolik zajímavého ve stále se opakujících pěstebních akcích nenajde (hlavně co s těmi dekoracemi, které prostě pak rozdáváme...). Takže já akci s velkým nadšením (po dlouhé době) jedu, hurá do tohoxDxDxD!!!!
     
  16. Pavca42

    Pavca42 Perspektivní autor

    Máte někdo problém jako já ? Nepřipsal se mi kombajn v druhém úkolu :(



    už je to v pořádku :)
     
  17. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Tak už mám Habanero salsa :)
     
  18. -AKIAARCI-

    -AKIAARCI- Pisálek fóra

    Budu muset šlechtit, ale ceny vypadají dobře :).
     
  19. jarulínek

    jarulínek Zelenáč fóra

    ahoj, můžete mi prosím, poradit, jak se mám dopracovat k česneku, který je potřeba na výrobu dračího ohně- omáčky, když si ho nemůžu zakoupit ani na trhu a vypěstovat lze až od 69.levelu?
     
  20. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    taky se mi akce docela líbí, až na velký počet plodin... no co, no, zase jdeme pěstovat.
    A dneska se při pravidelné kontrole kola štěstí kvůli lilii objevilo 100% do stodoly, tak jsem si zatočila - a ono to padlo :) tak přemýšlím, jestli nemám farmu předělat na velké pole a hodit tam SH... (mám ho jen cca 300, takže na pidipolích by to nebylo ani na jednu otočku). A aspoň se tím vykryje ta časová mezera, co mi při osmihodinovce vzniká... :)

    a rodinka si akci taky pochvaluje, na všech farmách jsme využili SK od mentorů a konto už je všude přes milion :) jen jsem čekala, že bude růst cena i obyč králíků a ono ne...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.