Pikantní dny na farmě (7.10. - 14.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 6/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Druhá otočka akční je taky hotová :). Teď už mám zaseto jen s vodou a hnojem na polích 1*1 a touto otočkou budu dnes končit ;). Potom se rozhodnu, co dám přes noc, ale nejspíš to bude akční. Zítra uvidím, jak jsem na tom s vypadávátky a když bych jich měl málo, tak pak dám zase nějakou dlouhodobku. Mimochodem hnojivo u mě na trhu za 14 krejcarů za kus, takže zatím super :). Jsem zvědavý, kam se to tentokrát až vyšplhá :p.

    Dnes večer až zasadím akční, tak zbytek hodím do mlýna na výrobu omáček, ať je stíhám, je to docela dost časově náročné tato výroba ;). Aktuální stav octu je 150 ks :).
     
  2. mituli

    mituli Polobůh fóra

    tamanek1---kontaktovala jsem podporu pladby a vratili mi penízky zpet,zkus to taky,jina rada není,pry měli udrzbu,fakt to zkus
     
    tamanek1 a Madulka_cz tohle ocenili.
  3. burds

    burds Titán fóra

    dostala jsem se k PC až před chvilkou tak teprve rozpěstovávám.Šlechtěnce jsem našlechtila včera po přečtení ofika.Tak snad to půjde
     
  4. -Ilonka61-

    -Ilonka61- Perspektivní autor

    mirakoud:
    se SH = superhnojivem bys toho moc nenašlechtila, ale splést se může každý, všichni jsme pochopili že jsi myslela SK=superkrmivo. No jo, je to blázinec, že?;)

    Octů mi vypadalo 130 KS. Tak myslím pro začátek dobrý. Mám teprve zasazeno prvních 10 políček. Domácí práce byly přeci jen trochu víc časově náročnější. Ale většinou začínám později i tak. Jistota je jistota. Hra už je pěkně rozběhnutá, zdá se být vše v pořádku až na ty košíky, já vím, to naštve. Já je nekupuji...ale komu pomůžou, tak jim je přeji. Přeci jen jsou tu i hráči, kteří hrají o čas a ne vždy je ho dostatek.

    No, jdu zatím sklízet mrkev na zbytku farmy, než mi to habanero dozraje.
     
    Mersi7 tohle ocenil(a).
  5. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Ahoj všichni.
    Dány všude velká pole + SH + voda a bude rozpěstováno.
    Octu mám 128.
    Jinak jsem psala, že jsem si koupila malý koš, peníze strženy a kde nic, tu nic.
    Kontaktovala jsem podporu a napsali mi, abych vyplnila jiný formulář, ale mezitím jsem zjistila díky mituli, že penízky se mi taky vrátili. Takže je to vše v pořádku.
    Pěkný podvečer.

    Madulka_cz
     
    tamanek1 tohle ocenil(a).
  6. tamanek1

    tamanek1 Pisálek fóra

    ... tak díky kolegyním farmářkám, už vím že mi vrátili penízky na paysafecard, tak že fórum splnilo svůj účel, všem přeji hodně úspěchů s akcí....
     
  7. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG] - Pro Lumat85 - Nejprve také zdravím. A pokud půjdeš do hajan, tak ať zítřejší den začneš lépe, podle toho co píšeš, tak máš dnes holt trochu nevydařený začátek. Věřím, že se Ti povede vše dohonit. Jinak abych nebyla mimo mísu, tak si pokračuji s akcí v pomalejším tempu - co se týká rozpěstování akčních rostlin na pidi-polích- jednoduše nepospíchám, a i tak se mi povede akci zvládnout a když ne tak se svět nezboří.
     
    zlatévajce tohle ocenil(a).
  8. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    tak u mě jen 72 octu. takže nic moc. doufam ze se to zlepši, kdyz uz jsem doslechtila chybejici slechtence asi za 80 sk
     
  9. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    Pepe4467 ale tady přece nejde o neúctu ale snažila se ti poradit že rozpěstovat se dělá na velkých polích a ne na pidi, ale každý to dělá jinak
     
  10. vbaburek

    vbaburek Perspektivní autor

    Tak jsem právě utratila 3mega za šlechtěnce, ale patro která mi dá 7.630 BBZ každých 18 hodin, to mi za to stojí... Na další část Baha určitě bude zlatých banánů zapotřebí nejméně milióóón :). Octů pro začátek málo (75), ale to doženu...
     
  11. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    havanéro: Mám 121. Ideální stav 508. Plním na 23,8% Hotovo 0,6%+nasazeno na všech plochách
    ocet: Mám 153. Ideální stav 16. Plním na 956,2% Hotovo 26,4%
    hot sauce: Mám 0. Ideální stav 1. Plním na 0% Hotovo 0%

    ted už jen voda a hnůj na pidipolích a kolem 11 noční sklizen​
     
  12. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    no ahojky tak ted jsem dala akcni na rozpestovani psala jsem že do akce nejdu ale pestovat mužu aspon 2 dny pak se rozhodnu podle času ve čtvrtek konči zednici v dome tak uvidíme co a jak jinak mam 38 octu
     
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Koukam ze jeste jedna informace pekne cervene, podtrzene, blikave a s animaci by se hodila na prvni stranku - kdo nema sanci udelat 69 level do konce souteze, ten nemusi nakupovat slechtence a muze na tyhle akci vydelat tim, ze vsechny proda, protoze jsou mu nanic a po akci je muze koupit zpet, az budou na zlomku ceny...
    Mleti taky opakuju ze se musi hned jak bude 1200 kusu ve stodole a zasazeno, je to na 4 dny a jeste par hodin, i kdyz jsem netestoval zda runa zkracuje nebo ne...

    Vypadavat ma 110 kyselosti/den, v tuto chvili ma byt 20 ([1.ukol]+0 ) nebo chybet 640, mam 163 (chybi 497 ), mam 24% hotovo.
    Stav papricek : idealne 586 kusu (3334/den, [1.ukol]+286 kusu ), mam 0 z 20000 (0% ).
    Stav omacek : idealne 2 kusu (7/den ), mam 0 z 40 (0% ).
    Zatim uplynulo 2% casu, zbyva 139 hodin.
     
  14. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    runa funguje 2 15 min
     
  15. mirakoud

    mirakoud Expert fóra

    -Ilonka61-
    No vidíš, jaké jsem ťululum, pletu si pojmy s dojmyxD. Dobře žes mě opravila. Jinak louky čekají na půlnoční sklizeň, první dva úkoly splněno stříbro, zlato čeká na omajdu. Oslíci půjdou v noci spát do lišty a do rána bude zrát Habanero už na všech plochách.
     
    -Ilonka61- tohle ocenil(a).
  16. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak už zbývají akční plodiny, tak jsem je šla hodit do mlýna. Melu s turbomlýnem a jak připomenul Tass s nějakou runou, co zkracuje mletí a 40 ks pak vychází takto. Nebýt Tasse, tak jsem si myslela, že RT dobu mletí upravilo.
    [​IMG].
    No a bez runy a bez turbomlýna je to podstatně horší
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 7/10/14
    -Ilonka61- a Iwuska tohle ocenili.
  17. Iwuska

    Iwuska Stálice fóra

    Lyzarka: ahoj. Mohu to potvrdit. Mám taky turbomlýn.
     
  18. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Po príchode z práce vypadávok 105 (karafiáty) Začínam rozpestovávať na veľkých poliach a potom šup na malé políčka . Za deň urobím len dva zbery ,dúfam že to stihnem.
     
  19. samuelkos

    samuelkos Zelenáč fóra

    proč je to až od 69 levelu když česnek dostanu až tam,nechápu.můžu splnit jen jeden úkol a přitom bych jich mohl splnit více.buď to není domyšlené,anebo to je schválně.dík za odpověď
     
    -Strouhanka- tohle ocenil(a).
  20. ziggystardust

    ziggystardust Stálice fóra

    samuelkos: Splnit můžeš všechny stříbrné úkoly.

    Tak jsem zvědavá, co bude dál s těmi šlechtěnci. Teď klesla cena za ušáka ze 40 na 32 tisíc, tak uvidím, jestli budu nakonec šlechtit nebo nakupovat ...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.