Pikantní dny na farmě (7.10. - 14.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 6/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zlatévajce

    zlatévajce Pisálek fóra

    BahamaBZ? to nemyslíte vážne že sa hrniete vpred na Baha, rychlo kvoli unlock nového zvieratka? akoby ich nebolo dosť a 99% z nich je zvytočných, povaluju sa na trhu haldy ... nechápem vás vobec, ale aby som nebol off topic akciu využijem na pestovanie toho čo je na trhu drahé, a tiež chov zvieratiek, zarobim si pár milion grajciarov aspoň
    ziggy napíš mi holuba pls, alebo hocikto nech mi vysvetlí čo je na akcii super ...
     
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jak jsem psal vcera uz jinde, tak fakt jak bude dost na vsechny pole, tak zamestnat mlyn...
    Rozjezd mam se zpozdenim, az za pul hodiny bude otocka... pak myslim ze se uz nevyplati delat velky urychlene, treti otocka by byla jen plytvanim...
     
  3. Iwuska

    Iwuska Stálice fóra

    zlatévajce: To je každého věc, jestli akci bude dělat a nebo ne. Tak nikomu nenadávej.
     
    Mersi7 tohle ocenil(a).
  4. danca.ra

    danca.ra Zelenáč fóra

    prosim vas a kde sezenu česnek jsem level 63 ten je treba na tu chili omacku diky za odpoved :)
     
  5. Iwuska

    Iwuska Stálice fóra

  6. mituli

    mituli Polobůh fóra

    ahoj,cekam na nejake vyjadreni ke koupi kosiku,produkty nepripsany,prosim modici co se deje ??????
     
  7. danca.ra

    danca.ra Zelenáč fóra

    takže to nebudu moct vyrábět tu dračí omáčku ?
     
  8. Iwuska

    Iwuska Stálice fóra

  9. danca.ra

    danca.ra Zelenáč fóra

    takže když je česnek až od levelu 69 tak to nebudu moct vyrábět tu omáčku ?co mám tedy dělat :/než se k tomu levelu dostanu tak akce skončí .. :/
     
  10. tonda333

    tonda333 Perspektivní autor

    danca.ra:
    kolik ti zbývá BZ do LV 69? A tvůj nick je danca.ra, tam se ti dá napsat popř. něco poslat?
     
  11. donaklara

    donaklara Zelenáč fóra

    Iwuska
    Mne sa táto akcia tiež nepáči, a zlatévajce to nepísal preto že nemáš robiť akciu, pýtal sa čo sa vám tak veľmi na akcii páči, a už vôbec nikomu nenadával.
     
  12. -Strouhanka-

    -Strouhanka- Rádoby autor

    ..jo proto je ta akce "supr".. neni totiz pro kazdeho.. da se rici ze je pro ty co maj nasysleno..(potazmo pro ty co maj toho jeste vic a muzou si tak trosku prilepsit)... ja sice plnit budu nasysleno ovsem moc nebylo a dopoledni skupovani slechtencu vyslo asi tak na
    1.250 000 coz je pro bezneho farmare brnkacka.. da se sice ocekavat BB a mozna i 2x za sebou protoze za dvermi jsou oslici
    ale tohle se RT opravdu podarilo spocitat:wuerg::cry::oops::sleepy:-.-
    mrzi me ze se pozapomelo na ty co jsou niz a taky to mohlo byt zvyrazneno v ofiku aby se ti co na to nemaji docetli hned a zbytecne se netesili
    ale nadavat?? to mi uz ublizuje na zdravi takze huraa na to:D
     
  13. .[Mišule].

    .[Mišule]. Pisálek fóra

    Vypadl 103x ocet, se šlechtěnci jsem nepočítala, takže mám jen kuřata a prasata, zbytek došlechtím během akce :) ..

    Držím palce všem :)
     
  14. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Tady už je koukám špatně mít zásoby a možná i být v 69 levelu -.- To je snad normální, že stále bude někdo začátečník, nebo mírně pokročilý a tím pádem nebude moc plnit vše.
    Habanero na "nudle" polích a pak už bude rozpěstováno na komplet farmu.
    Ocet - pěkných 17 kusů, takže přemýšlím jakou tady udělám scénu, proč toho mám sakra tak málo xD
     
    -Ilonka61-, Pavlahan a jitunka1444 tohle ocenili.
  15. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Tápu v rozpacích...mám dát cca 1 200 000 kr za 4 ks Baha TS ? Tož pravda,10 000kr se mě vrátí,ale i tak....
    V Africe bych za 30 krav dostal 2 manželky...no jo..tak jo,ty TS jsou přeci jen lepšííí,..ale stejně je nekoupím.
    -.-
     
    kekimapi tohle ocenil(a).
  16. Elis1947

    Elis1947 Rádoby autor

    no no každý se tu rozplývá, tolik šlechtěnců nemám jediné tak prase ze stonku, jínač mě se akce nelíbí, zase chtějí aby jsme si kupovali asi super krmivo, a co ostatní hráči ti nemůžou hrát je tam česnek, to se jim teda nepovedlo, propadák
     
    -Strouhanka- a majdík73 tohle ocenili.
  17. mirakoud

    mirakoud Expert fóra

    Tak já nejdřív dokoupila šlechtěnce co chyběli (asi za půl mega), a když jsem viděla jak závratně letí ceny nahoru, tak jsem obětovala své našetřené SH a začala šlechtit a prodávat. Vydělala jsem 4 mega, koupím za ně vyššího šlechtěnce. Toho bych za tolik SH určitě nevypiplala. Sice asi zabrečím, až budou oslíci, ale nemůžu chtít všecko, že?
    Habanero rozpěstováno, vysazeno na pidipole, krom hlavní louky, kde se ještě množí poslední várka oslíků. Tak hodně úspěchů všem pachtícím se farmářům, ať nám to jde od ruky.
     
  18. Kašpárek

    Kašpárek Rádoby autor

    mirakoud - ale pár SH získáš z akce, takže si přece jen zazpíváš tu oslí serenádu - aspoň kousek, ne?
     
    -Ilonka61- tohle ocenil(a).
  19. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Já začala z rozpěstováním až před 17h,dřív jsem se nedostala k pc,tak snad stihnu :)Hlavně taky rozpěstovat,abych zasela na noc na všechny plochy,no uvidíme,3 otočky bych zvládnout mohla postupně
     
  20. tamanek1

    tamanek1 Pisálek fóra

    mituli: taky jsem koupila košík za 65 kč přes paysafecard, a nic se mi nepřipsalo, přitom peníze to strhlo , tak nevím ?????
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.