Pikantní dny na farmě (7.10. - 14.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 6/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Zdravím vespolek- začalo to dobře,
    nechám se překvapit, jak vše skončí,
    až bude dopěstováno,
    akce zatím rozjetá dobře,
    tak vzhůru do toho, ať máme hotovo,
    odměny jdou, trochu adrenalinu nebude tentokrát chybět.

    [​IMG]
     
    -Ilonka61- tohle ocenil(a).
  2. letadlo21...

    letadlo21... Rádoby autor

    Pepe - ty rozpěstováváš na pidipolích??? to je přece blbost, ne?
     
    novyfarmar tohle ocenil(a).
  3. klasmajka

    klasmajka Pisálek fóra

    tak jsem si nasadila akční rostlinku, ale na poli se neoběvila, teď musím počkat 5 hodin, až budu moci znovu nasadit :(:(
     
  4. Pavlahan

    Pavlahan Perspektivní autor

    Tak tohle bude trochu mazec, no aspoň žádná nuda. Po celkové sklizni na farmě 96 octů, taky žádná hitparáda, ale to si myslím dopadá. Jen ti šlechtěnci... prasata mám, pár králíků pošlechtila a ty chybějící uvidím, jestli se objeví konečně na trhu a za kolik, zatím totálně vymeteno. Krávy a slepice kdyžtak oželím, stonek se dá i bez nich, tak jen ty ušáky. No uvidím po neděli, jak se to vyvine.
    Tak hurá do toho a farmaření zdar ;)
     
  5. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Uf, takže šlechtěnci zakoupeni (za drahou cenu, celkem asi 1,5mega, ale aspoň ty zásoby Kr k něčemu jsou, že :p). Zase jsem aspoň ušetřil SK na osly a slony. Jak se říká: "Peníze jsou a my tu nebudem..."
    Teď už jen pěstovat a doufat v dostatek toho kyselého pití...
     
  6. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Jdu do toho,nejvíc se mi líbí ten třetí úkol,tak se snad k němu dostanu,jinak všem,kdo akci dělají přeji hodně zdaru.
     
  7. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    pepe4467- zdravím sousedko,
    já jsem ode dneška na neschopence, tak jsem si řekla, že se do akce pustím. Ráno jsem zbrkle posbírala, takže octu mám slovy deset. Taky jsem se rozespalá pustila do šlechtění králíků a krav, no a teď je nemůžu ve stodole najít. Ne, neraďte mi nikdo, že mám napsat na podporu - já husa šlechtila na farmě, kde akce nikdy nejedu:mad:takže na této nemám ani Ň, natož šlechtěnce.:cry:

    No a na dokonání všeho, jsem zapomněla na nevinnost, takže si dvě hodinky počkám - já si jdu fakt raději lehnout
     
  8. .nub95

    .nub95 Zelenáč fóra

    Ahoj farmáři,tak akce mě zaujala,po dlouhé době jsou hezké i odměny,tak s chutí do toho...ať se všem daří;)
     
  9. Lucye632

    Lucye632 Perspektivní autor

    Velmi ráda si občas vypomůžu koupí koše pro urychlení rozpěstování. Nejsem už nějakou dobu neznalé, hnědé kuře, spíš připomínám přestárlou slepici, ale dnes bych se nazvala spíše krávou (třeba i hnědou). Jako ten beranovitý králík se snažím koupit koš a ono stále nic. Stále čekám na nějakou reakci z výšin, kde by snad mohl být problém- kde se nám to zhněda zprasilo, či ujištění, že problém je globální a třeba někdy..... se ho bude někdo pokoušet vyřešit. A tak stále restartuji, čistím, vypínám a zapínám a místo urychlení (koše nenávratně víte kde...) jsem nabrala docela slušnou ztrátu. Pevně doufám, že RT neopraví chybu někdy za pár hodin, bo to už budu mít zesmutna rozpěstováno a koš mi bude k.... maximálně hodit hnědým prasatům.
     
    Laca-25, Lyzarka a jamibe1 tohle ocenili.
  10. micka63

    micka63 Rádoby autor

    Ahoj,akce vypadá tentokrát dobře a odměny lákavé,tak vyhrňme rukávy a s chutí do toho:pxD
     
  11. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek ;)
    tak jsem si chtěla ušetřit trochu práce a koupila si malý koš za 25 korun. Prachy fuč a plodiny nikde. Samozřejmě bych mohla kontaktovat podporu, aby to prověřila, ale to už je pro mne ztráta času, který jsem si právě zakoupením koše chtěla ušetřit. Moje blbost, zase jsem chytřejší a koš již nikdy kupovat nebudu. 25 korun vem čert, ale když to nefunguje, tak je to pomoc na nic, hlavně , že se reklamou na koupi košů věnuje skoro půl stránky s informacemi ohledně akce. Takže jdu rozpěstovávat tradičním způsobem a přibyla další věc do které již nikdy nebudu investovat :( Jen tak dál RT a příliv peněz brzy vyschne nadobro xD xD xD
    Jinak octů 92. Šlechtěnci se zatím nezabývám, neodolala jsem a prodala jsem všechno, co šlo a na kontě mi přibylo přes mega ;) Ona ta cena pomalu spadne s koncem akce, nebojte a nezoufejte, scénář je vždycky stejný. Trh se zasytí a bude šlechtěnců dost a ve snaze prodat půjde i cena dolů;)
     
  12. šebejda

    šebejda Baron fóra

    já jenom brečím->zakoupil jsem malý koš, koruny se odečetly a obsah koše nikde není. a to samé na farmě u manželky. grrrr
     
  13. Papula163

    Papula163 Pisálek fóra

    Až na to, že v práci otravovali a začala som o hodinku neskôr, mám všetko v poriadku. Zbytočnosti z koša mi síce nepripísalo, ale bude to tým, že som žiadny nekúpila. Zasadené rastlinky mi nezmizli, nevyhodilo ma z hry ani raz, šľachtencov som včera nakúpila za ešte rozumné ceny, octov vyskočilo pri zbere 138, ceny prekvapujúco štedré... Až mi je to divné. Ak ešte prihodia na víkend BB a akciu na pomocníkov, začnem pochybovať, či je v BP všetko v poriadku.
     
  14. andy232

    andy232 Zelenáč fóra

    Ako tak pozerám, tak ďalšia zaujímavá akcia, ktorú samozrejme nesplním celú. Lebo toľko vyšľachtených zvierat bez superkrmiva neurobím a nehovorím o tom, aby som ich draho kupovala. A to sadenie, zase to potrvá 8 hodín. No neviem ako to zvládate vy, že dokážete takéto akcie urobiť celé, no ja keď chodím do roboty nemám šancu to nijako zvládnuť. A investovať do hry sa mi teda pri každej akcii zrovna nechce. Škoda, že tí čo vymýšľajú takéto zaujímavé akcie pre nás, nepomýšľajú aj na to či je to reálne aj celé splniť. Ale ako vždy pokúsim sa urobiť aspoň jednu úlohu.
     
  15. zlatévajce

    zlatévajce Pisálek fóra

    ja vám neviem ludia čo vás tak zaujalo? Niektorí z vás do toho daju milion grajciarov, to akože kvoli pár hviezdičkám, či superkrmivu?
    táto akcia u mňa 0/10 bodov. Budu aj lepšie, možno ....
     
    -Strouhanka- tohle ocenil(a).
  16. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak rozpěstovávací otočka se všemi vylepšeními je hotová, takže se jde dále s vodou, hnojem a SH :). Octů vypadlo 119. Čekal jsem víc, ale co se dá dělat :p.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  17. ziggystardust

    ziggystardust Stálice fóra

    zlatévajce: To jsem si říkala taky, než mě ostatní upozornili na to, že ten řádek v nebi dává BBZ a ne BZ. Většina nás to myslím dělá kvůli tomu.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  18. bibif

    bibif Rádoby autor

    při čekání na rozpěstování akční květinky došlechťuji zvířátka, která mi chybí a jak obvykle čekám na přeskoky jako na smilování boží, tak dnes, když je fakt nepotřebuju, to přeskakuje jako blázen.
     
  19. drakobyk

    drakobyk Aktivní autor

    Ahoj všem, akce konečně stojí za to, pro mě je to výzva,myslím, že to splním komplet. Řádek co mi dá BBZ, ten mi za to stojí i za všechny šlechtěnce, který nemám a včera jsem si je našlechtila.
    A teď k času na výrobu pálivé omáčky: 2:30 hodin to je jednoduchý počet. 2,5*40ks je 100hodin, což je 4 dny a 4 hodiny. Tak lidi nejdřív napěstovat a pak honem do mlýna.
    Rozpěstovávám na obrovských polích se vším co na ně jde a s MJS+Cukýňák+Mrkový chleba+bílá nevinnost. A frčí to jako po másle, právě jsem přesyla na další obr. pole.
    Ve stodole mám 130 kusů octa. Není to moc, ale co se dá dělat. Všechno doženu svojí pílí. ;)
    [​IMG]
     
    Kikina tohle ocenil(a).
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Janeček má Fantoma opery, já zas fantoma vypadávátek. Sklízím (zatím ručně) a libuju si, jak to pro oko hezky lítá, pak se mrknu do stodoly a tam dvacet kousků.....:p
     
    -Ilonka61- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.