Pikantní dny na farmě (7.10. - 14.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 6/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. munny83

    munny83 Rádoby autor

    Akce celkem na pohodu. Z tajemniček granátovník, pitahaya xl, kiwi xl, avokádo xxl, ze stájí kočky, mýval, orel, liška. Takže spokojenost. Stáje sice mám, nebyla tam žádná extra novinka, na druhou stranu jsou to všechno stáje, které není možné běžně koupit ani postavit. Takže stěžovat si, že granátovník je už sedmý a mývali šestí si určitě nebudu. Půjdou vyměnit nebo darovat při OD.
     
    Madulka_cz tohle ocenil(a).
  2. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Přeji hezký den,
    hlásím hotovo...při práci, nočním nevstávání...pohodička.
    Z Tajemných sazenic: Juvie, Pandánová palma XL, Kumquat XL, Rohovník obecný. Stáje jsem zatím nedala. Pěstuji do zásoby plodiny, když už je MJS snědená.
    Gratulačka všem, co mají hotovo a držačka palců ostatním, co ještě bojují...:)
    Mějte príma den
     
  3. shadov30

    shadov30 Rádoby autor

    Ahoj tak se sazenicemi spokojenost na 100% rohovník, papouščí , delonix královská a xxl tomel, ale stáje nic moc orel mýval, oranžový krocan a oranžový králík, ale jinak akce super
     
  4. veselékopýtko

    veselékopýtko Aktivní autor

    badaji - ahojky, česnek byl sice nefér, ale tím jsme si taky všichni prošli v nižších levelech. Bylo hodně akcí, na které jsem nedosáhla. A štvalo mě to - hrozně. Tak jsem dala aspoň úkoly, na které jsem měla. A utěšovala se, že jednou bude líp a budu to dávat taky celé, jako ti mazáci, co jsou tu už pár let...Je to stejné, jako v životě. Ani v něm nemůže mít každý všechno. Tak nezoufat, nepodléhat depresi, postupovat a ono to časem půjde
    ;)
    Jinak akce opravdu pěkná, až na ty hromady šlechtěnců, tam trochu přestřelili. Jsem zvědavá, co nám dají v bonuskódu. Budem naštvaní nebo mile překvapení ? Ale párty lístky ať si ráčejí nechat, takhle superko kdyby dali, že.Taky kupony na kombajn, o ten jsme asi přicházeli v houfném počtu.
    :p
     
    Naposledy upraveno: 13/10/14
    švestinka tohle ocenil(a).
  5. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Ejhle, stal se zázrak. Orlí hnízdo bylo začátkem září v tajemnu naposledy k mání, ale já jsem ho opět dostal
    za odměnu. Z párty zatočení 4 fusekle s ultra hnojivem a obyčejná výrobna peří. Jsem štěstím bez sebe.
    xD:D
     
  6. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Tak jsem tedy taky vysadila tu tajemnou odměnu v podobě stájí. Neočekávala jsem nic převratného, takže potom se nemohlo dostavit ani zklamání. Lišky, orli a žluté guano + pták, u které jsem si vzpomněla na školní léta na prvním stupni, kdy bylo děsně vtipné říkat rychle po sobě slovo čapí :p
     
    Pavlahan tohle ocenil(a).
  7. akyraa

    akyraa Aktivní autor

    Ahoj mise ukončena se sazeniček jsem měla hvězdné ovoce, xl kakaovník, ještě jeden xl a normální ze stájí 2xKřečky( kdo bude chtít při OaD stačí napsat) orel a oranžový kravím. mohla jsem dopadnout hůř, takže spokojenost :)
     
  8. .Šňuky.

    .Šňuky. Pisálek fóra

    Tak táto hra je báječná.Fantastické odmeny a perfektne besproblemové vyskakovanie octu,žiadne stresy a ten jeden deň naviac je vinikajúci, prvý krát som v pohode na ukončenie akcii.Zo stajní som dostala 2x ješkov,holuby a bociana.Som z toho na větvy.
     
  9. -Strouhanka-

    -Strouhanka- Rádoby autor

    kocka, orel, krecek, vcelka oranz.. to je vysledek z odmeny taj. staje.. takze jsou v liste a pri akci O&D se muzete ozvat.. budou k dispozici
    baha sazenicky budou vecer.. ale nedelam si nadeje na neco .. vidim to na dve katalpy a pokud bude prat ctesti tak i tri..:D
     
    mousicka tohle ocenil(a).
  10. mousicka

    mousicka Guest

    Ahojte.
    -Strouhanka-, katalpy xxl určite nedostaneš, keďže sú to sadeničky na Baha ;)
    Ale prajem ti aby vypadlo niečo po čom túžiš :)
    Ja ešte čakám na posledné 4 omáčky ktoré sa varia-melú a budem mať tiež fajront.
    Všetkým čo máte hotovo tak blahoželám a čo finišujete,tak držím všetky prsty :) Peknú hru.
     
    evca190 a švestinka tohle ocenili.
  11. Pavlahan

    Pavlahan Perspektivní autor

    Tak dopolko jsem konečně domlela omáčku a dodělala 7.úkol a hlásím hotovo. Kdybych pokaždé nenaházela zbytek papriček do úkolů a pak si teprve nevzpomněla na mlýn, bylo by to už o víkendu.
    Ze stájí lišky, oranž a červené ryby a žluté guáno.... No aspoň že ty červené, TS jsem několik posledních akcí bojkotovala a nadále budu, tak tam mohl být alespoň holubník. No asi bych chtěla moc. Baha sazeničky jsem rovnou vzdala a kravky raději naložila na náklaďák a odvezla na trh, to myslím bylo nejrozumnější.
    Jinak jsem s akcí spokojená, hlavně za stonek s BBZ, jen mi trochu vadila ta vypočítavost - po kukačkách a před šlechtěním oslíků do úkolů nacpat zhusta šlechtěnce a zablokovat mlýn pro SK omáčkou. Móóóóóc hezky vymyšlené.
    Tak kdo má hotovo, gratulace, kdo ještě dokončuje, ať se úspěšně zadaří.
     
    veselékopýtko a švestinka tohle ocenili.
  12. ziggystardust

    ziggystardust Stálice fóra

    No, tak při šlechtění králíků mi to naštěstí přeskakovalo jako obvykle, tedy vůbec, takže v pohodě našlechtěno a akce ukončena (bez těch diamanťáků v 1 a 2, které mi za to nestojí). Stonek aktivován, tak teď už se budu jenom těšit co za tajemné príma překvápko mi vypadne ze stájí. Jestli to bude něco hodnotnějšího, tak to se mnou asi šlehne xD
     
  13. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tady někdo psal o bonus kodu jak hledám nažadný ofi jsem nenarazil oco jde?dejte někdo odkaz dík
     
    Naposledy upraveno: 13/10/14
  14. AsDYxC

    AsDYxC Vycházející hvězda fóra

    Bylo napsáno, že v tomto týdnu. Tak bych to v pondělí nečekal :-( Snad to tedy bude stát za to.
     
  15. majatko1

    majatko1 Pisálek fóra

    Ahoj , tak jsem právě odtajnila kombajnem stromy na Baha. Zapoměla na to, pak si vzpomněla a šla se tam zpět podívat a čekalo tam na mě : papája XL, mango XXL, kiwi XXL a nakonec ROHOVNÍK . Ze zvířat stojí za zmínku jen včelí úl červený. Tak akce pěkná u mě spokojenost :inlove: Všem hodně štěstí
     
    Naposledy upraveno: 13/10/14
  16. Filipov

    Filipov Pilný autor

    Dodal jsem posledního králíka a už mne čekají jen zasadit tajemničky na ostrově - z TS 2x čápi, medvěd a křečci (červeného nic) - ale i tak jsem celkově z akcí spokojen, díky prodejům se mi o pár mega vylepšilo krejcarové konto - tak snad dojde při BB na koupi nějakého lepšího šlechtěnce.
    :oops: :cry: :D
     
  17. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    Žábinec, kozí chlívek žlutý, myš, výroba palet žlutáá..
     
  18. pusinka2011

    pusinka2011 Rádoby autor

    U mne super úroda - delonix, papouščí strom, xxl kiwi a pistácie. Stáje jsem teprve zasadila, tak se nechám překvapit ráno. Nejlepší z celé akce je stonek, BBZ se vždycky hodí.
     
  19. Jasmina

    Jasmina Pisálek fóra

    Uloha splnená už včera...a aj som na nej zarobila 7mil. pre mňa pozitívna akcia...len stromy a chlievy čo som získala nestoja za nič...
     
  20. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    :wuerg:Ahojky, mám hotovo už od včera, tak jsem hodil na plochu chlívky a sazenice. No, výsledek nic moc. 2x křečci, 1x orel a 1x kohout. Ten mám první, takže alespoň trochu radosti. Sazenice vše staré typy ve verzi xl. Co se dá dělat. Trepifajksl:cry:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.