Pikantní dny na farmě (7.10. - 14.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 6/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. krroir

    krroir Stálice fóra

    jahudka81 tohle ocenil(a).
  2. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    No, přes výpadky jsem dnes ráno domlela poslední 2 omáčky (hernajs, mlít omáčky ve mlýně?)... a mám hotovo 8) už jsem se začínala těšit, co na mě všechno z tajemniček vypadne, protože jsem si přečetla několik stránek fóra a výsledky Vás ostatních.... a zvířecí TS vysadím až na noc, protože mají 8 hodinové zrání... výsledek Baha TStromků mně před chvílí totiž docela schladil -.- Liči XL, Guava XL, Tomel japonský XL a Pistáciovník (už 6tý). Kdyby alespoň jeden stromek byl XXL... takhle se mi začínají kroutit prsty, proč jsem já nebohá nešetřila SK na šlechtění oslů, proč jsem se raději při došlechťování kuřat, králíků a krav neklepla přes prsty :wuerg:

    Nu což, hodně nepříjemné výpadky, kdy jsem prošustrovala 2měsíční kombajn, nějaké marmošky atpod. jsem už vydýchala... Snad bude kompenzace nějaká odpovídající :eek: i když nechápu proč až příští týden?!?
     
    evca190 a veselékopýtko tohle ocenili.
  3. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    Ahojky,tajemné stáje jsou v liště - oranž.koně,bobr... a já si táák přála ferdu mravence :D;)
     
  4. kačenka5

    kačenka5 Pilný autor

    Ahoj všem;) tak akce hotová.. moc se mi líbila:) poděkování sousedům za octíky...
    jinak se mi vyklubalo - kokos palma XL, pistácie, granátovník, tomel jap. XL
    kozí chlívek oranž, kohouti xD, ježek:p (velká radost) a vraní úkryt žlut.
    ostatním držím palečky ;)ať mají také radost jako já
     
  5. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Právě jsem protočila 1 pártylístek z odměny... :mad: téměř jsem spadla pod stůl... Dál netočím.... :wuerg:

    Uznejte, v mém levlu, Výrobna mléka... minulý pártylístek - Levandulová marmeláda
    že já se prostě neklepnu přes prsty... Opravdu píšu o Pártylístku!


    EDIT: Jaktožejako někdo má ve výhrách a dokonce si vytočí na Kole štěstí růžové stáje/výrobny? A někdo prostě základní Výrobnu mléka...
     
    babička-květa a -Kuteno- tohle ocenili.
  6. -Strouhanka-

    -Strouhanka- Rádoby autor

    ufff konečně konec... stálo to hodně všeho (krom penízků z peněženky) co se z toho vyklube se brzy pochlubím, party lístky syslím.. netočím protože když vidím ty možnosti .. fujtajbl..:cry: a na to, že jsem 93 nevěřím, že jde vytočit něco růžového.. nikdy se mi tam nic takového totiž neobjevilo..
    ..asi je to jen pohádka:D
     
  7. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    Strouhanka : mně padla růžová výrobna pštrosí vejce :) a to jsem 87lvl. Takže to pohádka není ;)
     
  8. veselékopýtko

    veselékopýtko Aktivní autor

    lott-lott :Hmm, tiše závidím, mě vdycky rozsekne výhra hnojivo na stromy. To bych vyhodila monitor z okna. Nedávno jsem obdržela čmeláka a obatzter. I červené stáje se mi vyhýbají. A proto se kvůli párty lístkům odmítám zruinovat... Toje odměna - neodměna - občas spíš trest..
    A tak vždycky přemýšlím, co jsem RT udělala. Jestli ono to nebude mou hubatostí. Podle toho mně asi přidělili i ty tajemnice...
    xDxDxD
     
    JOKO1313, evca190 a k.vitek tohle ocenili.
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Ukol jsem splnil, sice ne cely ( Dodej: 200x habanero, 10x ocet, 1x dračí oheň - omáčka, 15x hnědé kuře / Odměna: 8100 BZ, 3000 kr, 30x superkrmivo, 4x párty lístek) kvuli investici 360 tisic) a nezname odmene (nechci levantulovou marmeladu) rozhodne tech 30 SK za to nestoji (slechtenec za tu cenu by stal mnohem vic slechteni)...

    Tak si pro jistotu necham rezervu vseho do posledni chvile, kdyby se nekdo na trhu spletl a dal to levneji...

    Vypadavat ma 95 kyselosti/den, v tuto chvili ma byt 478 ([6.ukol]+118 ) nebo chybet 182, mam 1353 (chybi 0 ), mam 205% hotovo.
    Stav papricek : idealne 14464 kusu (2858/den, [6.ukol]+2264 kusu ), mam 20066 z 20000 (100% ).
    Stav pro omacky : idealne 29 kusu (6/den ), mam 40 z 40 (100% ).
    Zatim uplynulo 72% casu, zbyva 46 hodin.
     
  10. elen22*

    elen22* Perspektivní autor

    takže neviem či náhoda či čo ale zo sadeničiek 3 x pistácie a 1 papagájový, čo už keby som si tie pistácie mohla i zasadiť ale takto šup do lišty
     
  11. Ozvena

    Ozvena Zelenáč fóra

    Nestíhám namlít ty omáčky ani nemůžu najít, kde by se dal dokoupit turbo mlýn? :-(
     
  12. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkné odpoledne.
    Akce celá splněna v naprosté pohodě.

    Ze stájí mám:
    - lanýžová farma žlutá
    - bobra ++
    - králík oranžový
    - výrobna prach. peří oranž.
    Stromy na Bahamě:
    - cesmína xl
    - pitahaya xl
    - pistáciovník
    - rohovník (z toho mám radost)

    Stonek mi na fazoli dává á 18 hod 7 595 BBZ - a to je pěkný. ;)

    Pěkné odpoledne a mnoho štěstí.
    Madulka_cz
     
    švestinka tohle ocenil(a).
  13. yozona

    yozona Pisálek fóra

    Ahoj všem,
    TS : kohout, ježek (jsem neměla), orel a medvědi.....kdyby se takhle dařilo každému, byli bychom jistě spokojeni, musím tu akci pochválit, ale věřím, že někteří to měli velmi nelehké a obětovali mnoho ....
     
  14. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Celú akciu nestihnem.Nemám grajciare na zajacov ani na kravy,SK si nechávam na šlachtenie oslíkov. Párty lístky stáli ako vždy zato o_O oranžový rybník,svätodušná kytica -tú som si minule vytočila aj v normálnom zatočení a 20 +25 superhnojivo. To u Bambuľky dostanem za necelý mesiac.Domeliem ešte omáčku a som zvedavá čo budem mať v záhadnom výbehu- isto niečo čo ešte nemám :D
     
  15. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    ahoj, turbomlýn nekoupíš, teď na něj není akce...ale když se podíváš do mlýna, je tam u hodin modré tlačítko - za 3 floreny se ti udělá 1 omáčka okamžitě - nevím, kolik ti chybí, ale snad to nebude moc drahé
     
  16. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tak jsem sklidila sazeničky z BAHA...myslela jsem, že mě porazí..zase jen do lišty..2x liči XL, juvie,guave XL...tak tato odměna z pikantních dnů vůbec nepotěšila-.-:oops:
     
  17. MetjůTaj

    MetjůTaj Rádoby autor

    tajemnice včely oranž,kočky,myši,kachny výrobna žlutá v celku dobrý kočky jsem
    neměl
     
  18. -Lenka34-

    -Lenka34- Perspektivní autor

    dopestované aj domleté, vyšlo mi to úplne naraz, takže akcia komplet ukončená :) tajomné sadeničky ani chlievy som ešte na plochu nedala, akosi som zabudla, takže asi až zajtra bude prekvapenie
     
  19. majatko1

    majatko1 Pisálek fóra

    Ahoj právě odtajněno a prasečí chlívek oranž., králíkárna oranž,křeček a na konec včelí úl červený. Stromy ještě nemám Úkol splním až zítra ráno kvůli kombajnu do konce celé akce mi chybí už jen 4 omáčky. Jinak akce dobrá, konečně něco k Baharamě. Všem kdo ještě nemají hodně štěstí:)
     
  20. Ozvena

    Ozvena Zelenáč fóra

    Áha, díky!!!
    Počkám, až bude akce končit a chybějící omáčky si dokoupím - teď by to bylo za 62 florenů, to je zbytečné, ale v úterý ráno už ten zbytek bude za přijatelnou cenu. Ještě jednou dík!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.