Pikantní dny na farmě (7.10. - 14.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 6/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    hotovo, ze staji vykoukl holub, krecci, mysi a povinni oranzovi kone. ze sazenicek jsem chtela budhovu ruku, kdyz uz tady nekomu padla... ale padla delonix, xxl papaya, xxl mate (jsem prekvapena) a xl lici :) tak snad pujde menit.
    uz by mohli zavest vlacek semenacek i na baha... treba na SK :)
     
    -fannylove- tohle ocenil(a).
  2. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Pěknou neděli všem, akci jsem dokončila včera odpoledne, moc se mi líbila. Musím přiznat, že odměny jsou opravdu super. Z tajemnic mám papouščí, mandarinovník xl, pandánovou palmu xl a pitahayu xxl, z chlívků mám ježka, bobří hrad c++, oranžová prasátka a výběh pro kohouty. A stonek v nebi je opravdu hodně, hodně šikovný. Přeji všem farmářům, ať mají také tolik radostí z cen kolik si přejí. :):):D
     
    jahudka81 tohle ocenil(a).
  3. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Hezkou neděli všem :) Akci jsem dokončila celou, stálo mě to hodně přes 1 mega krejcarů, ptotože jsem neměla dost šlechtěnců ani dost SK. I tak (a přes výpadky serveru) tato akce patřila k těm zajímavým.
    Moc děkuju sousedům za poctivé posílání octů!
    Stonková řada mi bude v souč. době dávat 7210 BBZ, což je príma.

    Výsledek "překvápek"
    - z párty lístků 2 x po 4 Zuziných ultrahnojivech, 8 SK, a rybník s japonskými kapry.
    - ze stájí mýval, kočka, křeček, vše do lišty, a tamtéž asi zůstane i kohout - toho jsem sice ještě neměla, ale sežere jak malý cirkus :)
    - z baha sazenic pistáciovník, granátovník a mandarinovník xl - vše do lišty, a radost udělal můj první rohovník
    Souhlasím s fannylove - nějaké jednodušší tzn. rychlejší sklízení stonku by se opravdu šiklo!
    Všem kdo ještě plní akci přeju úspěch!
     
    Naposledy upraveno: 12/10/14
  4. Janush

    Janush Pisálek fóra

    Já jsem zatím dala na plchu dvě stáje a vylouply se mi žáby a červený ovčín, takže jsem spokojená :) snad i tolik radosti přinese zbytek :)
     
  5. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    Malá je ten, kdo malý má jen cíl - pravil klasik (teď nevím, jestli to byl Julius Fučík, Pavel Kohout nebo vojín Kefalín). No a já ho měla a splnila. Dodala jsem všechny slepice krávy a prasátka, králíčky až jak bude příležitost.
     
  6. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Rozhodol som sa že splním iba prvé 2 úlohy. Teší ma že tam dali opäť to superkrmivo, lebo práve nemám žiadne, takže sa zíde. :)
     
    švestinka tohle ocenil(a).
  7. kutílek1929

    kutílek1929 Aktivní autor

    Čao, já mám obrovskou radost, padli mi tyto stáje - liška, orel, ježek a oranž koně. Nemusím snad přespříliš říkat, že u mne do lišty nepůjdou. Jsem teprve čerstvý level 45. Kutílek1929;):)
     
    nona2222 a mousicka tohle ocenili.
  8. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tak já mám od včera ráno vše hotovo, dnes se mi domlely omáčky, tudíž jsem jen doplnila úkoly, farma od včerejška v původním stavu, dnes jsem vysadila tajemné sazeničky na BAHA a uvidíme co se z nich vyklube. Akce pohodová, tak si to představuji a opravdu po dlouhé době mě udělal velkou radost stonek. Za BZ na BAHA tleskám:D.Jen by se mohlo nechat nebe-stonky sklízet kombajnem.Proč to jde všude, jen tam ne:(...někdy mám pocit, že to je nekonečná klikačka:cry:
     
  9. jacquelin21

    jacquelin21 Zelenáč fóra

    čarodějka007 - kalkulačku mám v poriadku, počítala som cez tú v PC, a čo sa týka tých omáčok, viem, že všade sa píše 40 ale mne to naozaj vyšlo 60 tiež neviem prečo, počítala som to 2x. V mlyne od včera meliem 40 ako je napísané, tak uvidím.
     
  10. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    jacquelin - je možné, že ses překoukla- u stříbrných stupňů se nedodávají hotové omáčky, ale jen habanero a ocet. Pokud jsi tam počítala omáčky jako u zlatých a diamantových stupňů, vycházelo by to na těch 60.
     
    Naposledy upraveno: 12/10/14
  11. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Mám hotovo co jsem chtěla.Nebe.Navíc jsem dala T.stáje a superkrmivo.T. sazeničky jsem nedělala.Jsem spokojená,všechno v pohodě.No až na ty výpadky.Tam by fakt měla přijít kompenzace.Můj názor je že ji měl RT dát hned a nečekat na rozhněvané hlasy hráčů.
     
    veselékopýtko a jahudka81 tohle ocenili.
  12. SelkaJarus70

    SelkaJarus70 Pilný autor

    Nejen,že se tam píše 40 omáček,ale ono to i na celý ukol vystačí...počítej znova;)
     
  13. koudyova

    koudyova Rádoby autor

    akce, která mě stála přes 500 tisíc krejcarů - no fuj. Ale holt když to chci, musím to mít za každou cenu. Ještě dodělávám králíky a bude hotovo.
     
  14. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    jacquelin21, pokud jsi začala mlít včera, počítej znovu...tentokrát hodiny mletí a hodiny do konce akce. Pokud máš turbomlýn, jsi v pohodě, pokud nemáš, stihneš umlet všech 40 jedině s urychlením mletí za floreny
     
  15. lmmotyl

    lmmotyl Zelenáč fóra

    Hotovo
     
  16. jahudka81

    jahudka81 Rádoby autor

    Všem přeju hezkou "farmářskou" neděli :) A musím se vám pochlubit: z party lístků mi vypadla sympatická gumová kachnička :) a dokonce 2 Ninja včely!! Jééé, to mám radost. Tak přeju i všem ostatním šťastnou ruku!
     
    Naposledy upraveno: 12/10/14
    mousicka tohle ocenil(a).
  17. ssans

    ssans Pisálek fóra

    asi se RT roztrhl pytel s orlama :D ze 4 stájí 1x liška a světe div se - 3x orel:wuerg:
     
  18. FlyingFarm

    FlyingFarm Zelenáč fóra

    ;):)Zdravím, kde se dá koupit turbomlýn? Nebo jak se urychluje mletí za floreny.
    Děkuji za odpověď

    Díky čarodějka007
     
    Naposledy upraveno: 12/10/14
  19. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    FlyingFarm ahoj, turbomlýn se dá koupit, když je na něj vypsaná akce...tedy sleduj oznámení tady na foru.
    Ve mlýně se dá urychlit mletí takto: když zadáš mletí, objeví se tam hodiny odpočítávající čas a u nich je modrý čtvereček se znaménkem + ....to je kouzelné tlačítko, které žere floreny - za 3 floreny se ti jedna dávka umele okamžitě
     
    jahudka81 tohle ocenil(a).
  20. veselékopýtko

    veselékopýtko Aktivní autor

    Ahojky, tak hotovo od včera ( bez diamantů 1. a 2. úkolu samozřejmě :music:, bo nejsem Rockefeller ani Kellner). Těch pár kuřat a kravek ze stodoly šlo na trh, jsem se aspoň trochu zahojila :D. Tajemky darmo mluvit - kočky, orli, lišky - vše už mám, oranž včelky také přiletěly- no, ty se hodí.
    Na hlavní farmě ovšem nadšení veliké : čáp, ježek ( no a 2x krtek >:(). Takže ještě žába a kokrháč chybí). Hnůj jsem také produkovala a za utržené Kr nakoupila nějaké ty šlechtěnce do foroty. Ocet navíc asi pošlu do Znojma. Papa a krásnou sluníčkovou neděli
    ( zajímavé, že už nejsou výpadky, asi jsme křičeli dostatečně hlasitě :p a oni se polekali a začali pracovati xD)

    švestinka - s tím kohoutem jsi mě dostala teda - velmi výstižné. Ještě teď mám nohy křížem xDxDxD
     
    Naposledy upraveno: 12/10/14
    jahudka81 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.