Pikantní dny na farmě (7.10. - 14.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 6/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jacquelin21

    jacquelin21 Zelenáč fóra

    Ako je to s tými omáčkami? Všade sa píše, že ich treba 40 ale ja keď som počítala koľko ich treba aspoň na to čo by som chcela tak mi ich vyšlo 60, pokiaľ by som chcela splniť celú akciu vyšlo mi to vyše 60. Ako to je???
     
  2. emma-x

    emma-x Rádoby autor

    • Odstraněna zbytečná citace. Necituj příspěvek pod který píšeš
    jacquelin21
    a umíš počítat?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/10/14
    EliM77, 1robinsonka1 a lacrima tohle ocenili.
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jojo, nezlobim je, akorat ze mombinu mam plno, ale novych stromu neee, takze skoda, 4 sance a zadny uspech... a kvuli remeslum bych bral ty nizsi stromy, takze druha oblast zajmu a zase mimo...

    No zitra bude domleto tech 40 kousku a tak se akce ukonci, napestovano bude taky...

    Vypadavat ma 95 kyselosti/den, v tuto chvili ma byt 419 ([6.ukol]+59 ) nebo chybet 241, mam 1019 (chybi 0 ), mam 154% hotovo.
    Stav papricek : idealne 12681 kusu (2858/den, [6.ukol]+481 kusu ), mam 19285 z 20000 (96% ).
    Stav pro omacky : idealne 26 kusu (6/den ), mam 40 z 40 (100% ).
    Zatim uplynulo 63% casu, zbyva 61 hodin.
     
    evca190 a 1robinsonka1 tohle ocenili.
  4. Rony84

    Rony84 Perspektivní autor

    jacquelin21: Počítaš špatně, podívej se pořádně.
     
  5. -Ilonka61-

    -Ilonka61- Perspektivní autor

    Mersi7......děkuji moc za přání.....asi odměna za tu prácixD.....že vše jsem sama vyšlechtila a ještě 2000 Habanera navíc vypěstovala;). Ráno v kalupu pole sklidila a osila, ale na počty už se nedívala, protože do práce jsem pospíchla:).

    A z té radosti co vše pěkného na mne na farmě vybaflo, jsem zapomněla poděkovat všem svým sousedům za posílání dárků a také všem na akci zúčastněným farmářům popřát, aby včas stihli napěstovat, vyšlechtit, nakoupit, namlít a hlavně z tajemniček krásné odměny dostali.

    A nyní už dobrou noc.
     
    Mersi7 a nona2222 tohle ocenili.
  6. bubák1960

    bubák1960 Velmistr fóra

    Večer bych mohla zdárně doházet do úkolu poslední akční kvítí a mám splněno.Z tajemných rostlinek až na pandánovou palmu xl se staly rostliny lištové,ale mile křekvapily chlívky.Oranž morky,kočeny a radost veliká - čápi a ježouři.Tak to bylo pěkné překvapení,asi odměna že straším na farmě už v 5hodin.....Tahle akce patřila k těm povedeným,nebyla jednotvátná a předvedla nám tržní hospodářství na šlechtěncích.Kdybych je neměla ve stodole a musela je kupovat tak bych se asi chytala v hrůze za hlavu....:)
     
  7. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Dobré ráno.
    Stromky odtajněny-samý brak-kokos xl,papája xl,granát a juvie.Akce včera večer splněna,žádné milé překvapení se z tajemniček nevyklubalo,což jsem vlastně čekala.Pozitivum je stonek na baha,negativum spousta šlechtěnců a trošku provětrané konto i SK.Ale všechny akce plním bez ohledu na odměny a tahle byla zas trošku jiná.Jdu mlít SK,nějaké ještě stihnu do oslíků.
     
  8. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    poslední dvě sklizně a hotovo.
    došlechtím posledních pět krav a je to. padají přeskoky takže šlechtím pořád dokola
    ale, při ceně šlechtěnců v obchodě to vyjde lépe. snad zbyde SK na příští týden
     
  9. vinea05

    vinea05 Vycházející hvězda fóra

    AHOJTE....Tak mne už stačí posledná omáčka a finito z TS potešili holuby a na BAHA rohovník ...
    Prajem príjemnú nedeľu všetkým :D:D:D

    HOTOVO--- obláčiky každých 18hod...7000 BBZ fajnovoxD
     
    Naposledy upraveno: 12/10/14
  10. Koulička1

    Koulička1 Aktivní autor

    Akce hotová, teď jen čekám co na mě vykoukne z tajemna. ;)
     
  11. burds

    burds Titán fóra

    Ze stromků potěšila papaja XXL.Jinak vše do lišty.
     
  12. nena60

    nena60 Pisálek fóra

    Od včera se snažím došlechtit krávy.RT mi ukazuje svou " dobrotu" tím,že mi neustále přeskakuje z obyčejné na bílou.Hnědou prostě dá jen občas. Jen kdyby jsem to potřebovala to by genetika fungovala přesně jako při BB
     
  13. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Ahoj, tak já jen dopěstuju 300 habanera, a mám také hotovo. Stonek je fakt super, ale z chlívků jsem moc zklamaná. Stejně jako v době, když jsem je ještě i kupovala, tak mi také nic kloudného nepřicházelo. Doufala jsem v žabku nebo ježky. No, a mám oranž kachník, oranž pštrosy (bože, oranžové stáje už vůbec na farmě nemám, protože se mi nelíbí), žlutý !!! (fakt žlutý) rodeo ranč, a krtka :wuerg: Sice se říká, že darovanému koni na zuby nehleď, ale takový propadák jsem přece jen nečekala :( No nic, aspoň mě to utvrdilo v tom, že dělám dobře, když tohle nekupuju. Teď jsem zklamaná, ale kdybych tohle měla za floreny, nebylo by to jen zklamání :cry: No, a sazenice na Baha zatím ještě nemám. Jelikož jsem plnila úkoly na přeskáčku, tak budou, až budu mít těch 300 habaner :) Doufám, že ty dopadnou přece jen trošku lépe. Ten papouščí strom by se mohl objevit. Ale raději už v nic nedoufám. Uvidíme :) Všem šťastlivcům gratuluju, a s těmi zklamanými soucítím :)
     
    -fannylove- a Iwuska tohle ocenili.
  14. jacquelin21

    jacquelin21 Zelenáč fóra

    emma-x, Rony84 - nepočítam zle, počítala som to na kalkulačke, prešla som každý zlatý a diamantový cieľ a všade kde bola omáčka som spočítala, a tie úlohy ktoré by som chcela splniť mi vyšlo 60 omáčok
     
  15. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahojte, neměla jsem sem chodit, taky šlechtím krávy do 9 to šlo fajn a ted opět taky BÍLĚ:mad::mad::mad:
     
  16. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    jacquelin21 ahoj...všichni máme maximální počet omáček 40 kusů na celý úkol....takže se soustřeď a pro jistotu si kup novou kalkulačku
     
  17. mpjjk

    mpjjk Pisálek fóra

    Jacquelin21: na prvni strance teto diskuze mas vypsane potrebne veci k ukolum, ano je jich(chilli omacek) potreba 40 ks.

    Tedy tento ukol je opacny k tem ostatnim, poprve mam dostatek octovych vypadavatek, ale habanero paprik je treba usilovne pestovat, pravda nepouzivam MJS, ale jen dynovku, ale i tak :)
     
  18. Maauu

    Maauu Pisálek fóra

    Tak u mne bobři C++, mýval,žlutá výrobna angorské vlny a myši. Trochu jsem věřila v něco, co nemám, ale co se dá dělat. Chybí mi už jen poslední úkol u dvojky, ale nevím, jestli mám šlechtit, když píšete, že to přeskakuje. Přeci jen ti oslíci jsou lákaví a SK není tolik :)
     
  19. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    :p:inlove:Ahojky všem! Právě jsem odtajnila stáje a jsem bez sebe radostí. Orlík, holubník, koně oranž a k tomu výrobna vlny oranž. U mne to určitě nepůjde do lišty. Není nad to být nováček. Minule z těch vyhraných byl krtek a slepice oranž. Super.Eleanorelik1;)
     
  20. skoruppi72

    skoruppi72 Pisálek fóra

    Ahojky všem,nevím jestli je se čím chlubit.Z prvních dvou sazenic se vyklubal hvězdný strom a liči XL a na farmě na mne vykoukly oranžové kozy.Uvidíme co se urodí dál.Přeji všem pohodovou hru a jinak fajn akce:);):p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.