Pikantní dny na farmě (7.10. - 14.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 6/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak habanero je komplet už od odpoledne. V průběhu dalších sklizní jsem ještě dodělal ten ocet a teď už jen do zítřka počkat na omáčky a bude hotovo ;).

    habanero: 20 104 / 20 000 ( chybí 0 )
    ocet: 700 / 660 ( chybí 0 )
     
    lacrima a haloween tohle ocenili.
  2. sisinka

    sisinka Pilný autor

    přiletěla jsem z práce, sklidila, doplnila do úkolů a mám hotovo. Šlo to rychleji než jsem čekala. Měla bych zasadit sazeničky a taky TS, ale myslím, že na to zase zapomenu. Teď jsem se pustila do pěstování mrkve, nějak jsem si jí dost vyplácala.
     
    1robinsonka1 a lacrima tohle ocenili.
  3. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    hotovo

    Habanero: Mám 20579. Ideální stav 11260. Plním na 182.8% Celkově hotovo 102.9%
    Ocet: Mám 894. Ideální stav 372. Plním na 240.3% Celkově hotovo 135.5%
    Chilli: Mám 40. Ideální stav 23. Plním na 173.9% Celkově hotovo 100%
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  4. Janush

    Janush Pisálek fóra

    Už budu mít snad po další sklizni hotovo, ale mám otázečku. Když jsem dala mlít těch 40 omáček, tak se mi ty suroviny odečetli a jsou "schovaný" ve mlýně? Jde mi o to, jestli teď stačí mít ve stodole 18 800ks habanera a těch 1200ks na omáčku už je "oddělaných" :)
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  5. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Tak hotovo hra pěkná,odměny také a ze stonku mám velkou radost.Mým sousedům děkuji za ocet a přeji všem farmářům ať se daří.:)
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  6. -(Katka)-

    -(Katka)- Pisálek fóra

    :inlove:Finito, hlásim aj ja i keď ráno som pozbierala bez MJS no aj to sa stáva :). Ďakujem za kyslú fľaštičku od susedov a priateľov. Omáčka je páliva no pri zbere krásne zahriala. Všetkým držím palčeky a verím, že ma niečo z Tajomných milo prekvapí. 8)
    Pekný víkendík :music:
     
    nona2222, fgs001 a lacrima tohle ocenili.
  7. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Zdar. Tak ráno poslední sklizeň Habanera. Nějak jsem jednou sklidila bez MJS - já hlupka ji zapomněla zapnout. Odpoledne bude namleto a octíky už mám skoro všechny. Takže myslím, že odpoledne končím. Tato akce se mi moc líbila. Jen jak už tady někdo podotkl - nižší levely měly smůlu kvůli česneku. Jediné co mne opravdu vytočilo? Když jsem se podvakráte v době sklizně nemohla 45 min. dostat na farmu, neustále to hásilo eror stránky.
     
    1robinsonka1 a lacrima tohle ocenili.
  8. -fannylove-

    -fannylove- Aktivní autor

    Poslušně hlásím, že hotovo! :) Konečně po dlouhé době akce, kde odměny za něco stáli.. Víííííc takových akcí, a víc dekorací na BBZ :);)
     
    lacrima a Mersi7 tohle ocenili.
  9. D.NIKKA

    D.NIKKA Rádoby autor

    ahojte a nakoniec čo mi vyšlo z chlievikov:
    [​IMG]
    Žiadna sláva, tých ježkov sa mi z TCH asi nikdy nepodarí získať :(
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  10. drevenakova

    drevenakova Perspektivní autor

    Ahojik, večer by měly být omáčky uvařené, haba mám napěstováno, ocet padal, takže bude hotovo. Akce se mi po dlouhé době zase líbila a ceny dobré, Tak ať invence vydrží RT i nadále!!
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  11. burds

    burds Titán fóra

    Tak v poledne končím a budu moci zapnout stonek.Ze stájí mám Kočičí útulek a bobry++.Těch koček mám už docela dost.No třeba se někdy budou hodit.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  12. dvorakvasek70

    dvorakvasek70 Zelenáč fóra

    Ahoj začal jsem s akcí úkoly se šlechtěnci nedělám nemám je za co nakoupit ale to mi nevadí, papriček mám dost ale ocet mi prostě nepadá:cry::cry:
     
  13. Amalka1070

    Amalka1070 Expert fóra

    Přesně tak, pokud máš ve stodole 18800 ks a ve mlýně meleš 40 omáček, tak habanero do omáčky je odpočítané.
     
    tomokoco, Landreth a lacrima tohle ocenili.
  14. Martina717

    Martina717 Pilný autor

    Ahoj,čekám na omáčky,zítra ráno se domelou,ze stájí mám barvírnu žlutou,křečka,orla,kachny oranž,,vše opět do lišty,já skoro 91 level nemám nikdy štěstí na novinky,mohli by s tím konečně něco udělat.:oops:
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  15. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    ahoj tak u mě se dodělávaj poslední omáčky a jeste chybí 2 otočky, takže dnes bude hotovo. ty bbz z radku v nebi se mi libi, jen si rikam co sakra bude rt chtit k otevreni toho podvodniho sveta kdyz nam najednou umoznila tolik bbz denne :)
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  16. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tak já mám taky hotovo, došlechťuji šlechtěnce:oops:...ale budu cca 30 ks muset dokoupit , tolik SK nemám...no, co se dá dělat, tenhle typ šlechtěnců se v poslední době vůbec nešlechtil:music:.Jinak akce pohodová, z TS myš žlutá,skunk,kozí oranžový a kohout...tak ten mě potěšil, ostatní do lišty;)
    dotaz na kopretinu...jaký podvodní svět??? nikde jsem se nic nedočetla:wuerg:
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  17. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    Tak po ránu napěstováno, čekám jen na omáčky. Úkoly budou splněny až na jeden zlatý, kde se dodávají hnědé krávy. Radši jsem je prodávala za 40 tis. za kus. ( No neprodávejte za tyhle ceny, že) tak uvidím, jestli před koncem půjdou ceny dolu a dodělám i poslední úkol. Ale jinak sazeničky s klidem oželím. Vypadlo by mi něco podobného jako ve stájích ( oranž. králíci, orli, lišky a......žáby tak to je jediný co jakž tak potěšilo, ještě jsem neměla (jako i další stáje v předchozích TS). Ale asi je stejně moc nevyužiju, zatím žádný nový úkol s novými stájemi, takže na louku pak zase půjdou králíci, kozy, koně, prasata apod. co se pak dodává do akcí. Jak je vidět, těchto zvířat není nikdy dost. Hodně štěstí těm, co finišují :)
     
  18. babina51

    babina51 Veterán fóra

    AP dopěstována, budu jen čekat až se domele omáčka, a hlavně šoupnu na plac chlívky (doufám,že se vyklube něco fajn). Akce byla zase pohodová, výhry super, vypadávátka padaly jako o závod.:D:inlove:xD
    FA92 BAHA214
    Přeji všem hezký a slunečný víkend.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  19. Muriel

    Muriel Perspektivní autor


    Zdravím, akce dokončena, hodnotím ji kladně. Stonek na BBZ se ve výčtu posledních odměn jeví jako bomba.
    Navíc potěšilo i to tajemno. Zadařil se rohovník a žába, což jsem neměla, takže spokojenost.
    :)
     
    1robinsonka1 a lacrima tohle ocenili.
  20. vlčice1977

    vlčice1977 Perspektivní autor

    Tak od včerejšího večera taky hotovo, ze stonku mam radost, tajemnice - no darovanýmu koni.... dál to znáte - čáp, krtek, oranžové kozy a oranžový králíci a na Baha - 2 granátovníky, avokádo xl a liči xl. Akce celkem slušná, i když mě vytočil víc jak 2 hodinový výpadek ve čtvrtek večer, zrovna, když sem z úkolu aktivovala kombajn. Stav octů 232 navíc - škoda, že nemůžu poslat potřebným, všem kdo finišují, držim pěsti a z tajemnic hezké stáje a stromečky!!!
     
    lacrima tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.