Pikantní dny na farmě (7.10. - 14.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 6/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    "kdodání " se Ti ukazuje 0? No a není to, že už si je dodala? Nemáš už u nich tu zelenou čárku splněnou a to "máš" je to co Ti zbylo?
     
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jojo, pokud je "K dodani 0" tak je hotovo, udela se zelena fajfka... pokud je, tak zbytek muzes prodat :)
     
  3. veselékopýtko

    veselékopýtko Aktivní autor

    Tak díky výpadku mi skončí kombajn 12 min před sklizní. Děkuji pěkně. Takže budu ráno v půl čtvrté klikat růčo. A nebo utratím další hafo KR za nějaké produkty a vyškrábnu něco v družstvu. Zbytečně vyplácané prachy za hnůj jsem už oplakala a prodala dvě kravky. A jestli mě ještě naštvou, tak už na jaře taky nezaseju.
    Omáčky budou zítra, papriček mám cca 10 tis. a octa 397. To by šlo. První dva úkoly jedu bez diamantů. Superlístky klíďo oželim a ty stromky v posledních TS byl stejně průšvih - vše v XL provedení. Jsem zvědavá na stáje. Bobři a indiáni už nejsou v kurzu, tak mě možná ukřečkujou . Dobrou noc
    :D
     
  4. MišutkaVot

    MišutkaVot Zelenáč fóra

    Ze stájí oranž.ovce, holoubek, liška a křeček - spokojenost do lišty šel jenom křeček ;)
     
  5. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    veselé kopýtko- Díky za tvůj bonmot z Na samotě u lesa, rozesmála jsi mě, a zmírnila tak moje rozladění ze hry..... Díky výpadkům mi mrkvovka skončila chvíli před sklizní, kromě toho že mám dnes o jednu sklizeň míň ze stejných důvodů, a utratila jsem hromadu krejcarů za hnůj abych se taky dostala do hajan..... Ale úsměv léčí - děkuju!!!
     
    jahudka81 tohle ocenil(a).
  6. -Strouhanka-

    -Strouhanka- Rádoby autor

    ahoj
    jen takový komentář.. ..mi technické potíže zkomlikovali hru opravdu jen kousíček ovšem kousíček chyběl i k lavině vulgarit z mé strany.. protože to mohlo velmi ovlivnit zda mám nebo absolutně stratím šanci na dokončení této akce (zatím tedfa žiju) ..
    Milí modíci.. pošlete rešerši.. "prodložení " nebylo zrovna v tomhle případu tím pravým a nejspravedlnejším řešením
     
  7. zika63

    zika63 Zelenáč fóra

    Ahojky, já stále hledám kompenzaci za to co jsme přišli, nojen tak dále
     
  8. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Tento nádherný motýl mi dnes dělal společnost při dnešní makandě na zahrádce, i sluníčko na nás vykouklo[​IMG], co víc si přát. Ani dnešní výpadek mi nezkazil náladu a naštěstí se mě ani moc nedotknul. Celkově mi zbývá dodělat 4 úkoly k tomu mi ještě schází domlet omáčku a doplnit vyskakovadla. Ze stájí na mě vykoukly 2x myšky, 1x liška, 1x křeček[​IMG] - (vše do lišty mám několikrát), novinky se mi vyhýbají obloukem. Stromy na baha ani nekomentuju též trůní v liště. Tak a teď do hajan[​IMG] .
     
    nona2222 tohle ocenil(a).
  9. s.milly

    s.milly Zelenáč fóra

    Tak akce sice super, ale pro nás, co ještě nemáme česnek celkem zbytečná, chjo -.-
     
  10. 182BAMBULKA

    182BAMBULKA Pisálek fóra

    Zdravím farmářky a farmáře.Taky jsem zlá, když nejde hra jak by měla. Vím, že je to jen má volba, skončit, nebo pokračovat. Na misku váhy jsem dala pokračovat, jelikož mám ráda své sousedy. Papriček mám 10 000 a zatím omáčky se melou. Ocet neřeším, padá dobře. Z taj.stáji oranž.krávy, ježek, kohout a ob. mýval. Sazeničky nechám na konec hry, jelikož zatím kombajn nepotřebuji. Přeji všem hodně zdaru
     
  11. zimní

    zimní Pisálek fóra

    Ahojky,
    s akcí "Pikantní chilli dny" jsem spokojena. Vnučka je v 21 levelu a nemá ještě česnek. Tak jsme rozhodly, že bude plnit u všech úkolů jen stříbrné cíle. I tak ji čekají pěkné odměny. Já jsem v 71 levelu, ale nemám tolik šlechtěnců, kolik vyžadují diamantové cíle. Za ceny na trhu jsem zamítla jejich nákup. Plním tak jen stříbrné a zlaté cíle a ze získaných odměn mám radost. Hlavně z nálepky a mrkvovo-jablečné směsi. Všem ostatním přeji v akci úspěch.
     
    Pavlahan a nona2222 tohle ocenili.
  12. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.
    Omáčky namlety.
    Akční mám zaseto kde se dá a ještě na mě čeká množství 10 760 ve stodole. Vypadávátek mám 547.
    Akce se mi líbí, ikdyž šlechtěnců je potřeba habaděj a habakuk, ale našlechtila jsem si je a ještě něco málo prodala.
    Pěkný den a mnoho štěstí a úspěchů.
    Madulka_cz
     
    nona2222 tohle ocenil(a).
  13. vbaburek

    vbaburek Perspektivní autor

    Díky výpadku jsem přišla o jednu otočku v rámci MJS, sklizeň mi pak vyšla na 4 ráno:eek:. Nenechám se odradit, jdu koupit další MJS a v noci jsem fakt nestávala, já to prostě dám i takxD. Ale pravda je, že to zamrzí... Když se mi doma ptají proč tu hru hraji, tak odpovídám: Protože tam to funguje přesně, jak řeknu.. Zasadím a vím, že za 10 hodin sklidím apod. Doma řeknu - až přijdu z práce, ať je vyndané nádobí z myčky a vyluxováno a ono nic... To se pak ještě v 8 večer rozčiluju:D:D:D.
    No a ejhle, na farmě už je to jak u nás doma, místo v poledne o pauze sklidím až večer, kdy dorazím z práce a z manikůry>:(.
     
    švestinka tohle ocenil(a).
  14. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Po ranní sklizni jsem se hodně posunul. Dnes by mělo být napěstováno a ocet dnes možná taky dopadá. Jen bude potřeba počkat ještě na omáčky, ty trošku zdržují, ale jinak pohoda ;).

    habanero: 17 248 / 20 000 ( chybí 2752 ) + zaseto na všech plochách
    ocet: 590 / 660 ( chybí 70 )
     
  15. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    Z TS sa vykľuli 3 krty, (spolu mám 4 - úplná pohroma pre farmu) a mačička-.-, všetci šli do lišty. Na Baharame pribudol 3. granátovník a paraorech, novinkou je papagájový strom (hurá) a kumkvat xxlxD. Dnes dopestujem habanero a už len pochytať octy a domlieť tie pikantné omáčky
     
    nona2222 tohle ocenil(a).
  16. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Dobré ráno
    ještě 13 omáček a bude hotovo za 27 hod. :)
    farma 94 - bahama 204 - trh BC
    listopad 2010
     
  17. Astat.

    Astat. Stálice fóra

    Tak se dařilo i v baha sazeničkách :) Delonix, Rohovník, Juvie a banán XL. Sázím ještě na baha, odpo sklidím a budu mít napěstováno a pak jen cca 10 omáček a mám hotovo ;)
     
  18. luba9

    luba9 Perspektivní autor

    Habanero napestované, octu mi chýba 14 ks, len omáčka bude hotová až v nedeľu, lebo som začala vyrábať v mlyne neskoro. Ale nevadí, veď času dosť do konca.
     
  19. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Ahojky,jelikož nemám turbomlýn,tak mě chybí 13 ks omáčky a mám komplet hotovo.Habanera mám,že bych mohla rozdávat,měla jsem hotovo už včera,ale večer jsem omylem klikla zasadit,tak jsem dala ještě jednu várku všude,raději nech zbyde,než aby pochybělo.Hezkou hru a už doufám v pohodě bez výpadků.Jako kompenzaci mohli dát i něco jiného než jen prodloužení akce. ;):)
     
  20. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    ahoj tak za hoďku sklidím poslední Habanero a mám hotovo a pak dám tajemné stáje. za ten výpadek kdysi když se stal dostávali jsme bonusový kod.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.