Pikantní dny na farmě (7.10. - 14.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 6/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. haloween

    haloween Pisálek fóra

    Končím pátý úkol a valím na další...... jupíííí
     
  2. D.NIKKA

    D.NIKKA Rádoby autor

    ahojte toto som si vytočila z párty lístkov získaných v akcii..

    [​IMG]
    Potešil ma iba kupón na kombajn... z takto získaných párty lístkov ani bohvie čo neočakávam xD
     
    Julinka11 tohle ocenil(a).
  3. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Zdárně jsem namlela omáčku, otevřela stonek a naplnila stonek potřebnými dekoracemi a stonek bude dávat 9 380 BBZ. Což zas není tak špatné. Tajemné stáje jsem dala už na plochu dopoledne, večer jsem zvědavá co přinesou. Tato akce tedy pro mne končí, ale úkol diamantový v 1. a ve 2. úkole, kde se dodávají hnědé krávy a hnědé slepice jsem neplnila, radši jsem některé dala na trh a některé ještě na prodej čekají. Ceny jsou hodně kolísavé, ráno, kdy bylo na většině farem po sklizni akční plodiny, tak každý asi chtěl úkoly splnit a tak ceny vylétly hodně vysoko, kravky šly dokonce na mém trhu za 60 tis. Když nepočítám prasata, kde jsou zásoby ze stonku, tak nejlevnější teď jsou králíci, ale jejich čas podle mne teprve přijde.
    Z beden z úkolů, před několika týdny tolik žádané štětcové pero, se u mě objevilo celkem 4x, výrobny však už stavět nebudu a zásoba ve stodole stoupá a postupně se z nich také stane ve stodole inventář jako kdysi z nedostatkových včelích královen a sazenic dubu. Ale víc jsem zvědavá, co přinesou za novinku oslíci.
    A octů zbylo v tuto chvíli 255.
     
    Mersi7 tohle ocenil(a).
  4. Ludvajs72

    Ludvajs72 Pisálek fóra

    Tak mé výsledky:kočka,liška,kráva oranž., a žába/neměl jsem/
    juvie,juvie,delonix/první/,a liči xxl.
    Jinak furt sadím to habanero,tak snad to časem bude hotovo,s párty lístků,zatím 2*6700 bz,další schovávám,až se něco objeví vzácného.Tak všem přeji,aby hra hlavně fungovala,a stihli namlít tu omáčku,a štěstí při tajemných.
     
    Mersi7 tohle ocenil(a).
  5. PeS

    PeS Pisálek fóra

    Jak to je s tim stonkem, pokud odemknu jen ten stonek, neb ostatni slechtence nemam a SK proslechteno pri poslednim BB a na trhu jsou nehorazne ceny? Ma smysl do toho tech 40 divocaku vrazit nebo nema, protoze nezaplneny stonek nefunguje?

    Jinak melu co to jde, papricky take vsude mozne, tak uvidime co vse se podari.
     
  6. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    Habanero: Mám 14351. Ideální stav 6260. Plním na 229.2% Celkově hotovo 76.3%
    Ocet: Mám 706. Ideální stav 193. Plním na 365.8% Celkově hotovo 121.7%
    Chilli: Mám 17. Ideální stav 13. Plním na 130.8% Celkově hotovo 42.5%
     
  7. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    Ahoj , mám dotaz. Pokud aktivuju stonek a nasadím dekorace - dává mi 35 x lvl na baha a pokud se mi levl zvýší ...navýší se i BBZ ?
    Nebo už pořád dostávám BBZ podle toho kdy jsem získala ten stonek?
    Děkuju za odpověď
     
    mituli tohle ocenil(a).
  8. Kašpárek

    Kašpárek Rádoby autor

    Tak se zdá, že se vy borci, co už máte napěstováno, budete v úterýž pekelně nudit.....:D
     
  9. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    tak mně v tuto chvíli chybí cca 3000 rostlinek a 120 octů, tak to už bude v pohodě, pomalu najíždím s farmou na normální režim, rychle hážu na plochu chlívky a oslíky :)
    prodloužení o den je hezké, ale k čemu to je těm, kterým propadly věci zaplacené reálnými penězi...
     
  10. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    po ranní sklizni
    Habanero: Mám 10083. Ideální stav 6373. Plním na 158,2% Hotovo 53,6%
    Vinegar: Mám 371. Ideální stav 197. Plním na 188,3% Hotovo 64%
    hot sauce: Mám 17. Ideální stav 14. Plním na 121,4% Hotovo 42,5%
     
  11. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    Kašpárek
    Ty borci co už mají napěstováno tak si budou pěkně plnit stodolu...tady nuda neexistujexDxDxD

    Habanero:8501+zasázeno-ocet:486 a omáčka je domletáááááxDxDxD
     
    lacrima, Lyzarka a SelkaJarus70 tohle ocenili.
  12. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    pro PeS
    Určitě to má smysl pokud se budeš snažit tak dekoraci získáš při akci O -D - já jsem měla stonek prázdný asi půl roku a dekoraci jsem pak získala při O -Dčku

    pro Danielaa25
    určitě odměna BBZ roste s tvým postupem na Baha stonek se vyplatí je to dobrá investice i pro ty co nemají šlechtěnce a musí koupit na trhu
     
    Naposledy upraveno: 9/10/14
    fifinkapipinečka9 tohle ocenil(a).
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Je toto normální, už to zase zkolabovalo :mad: přijde mi to už, že když se víc lidiček přihlásí, tak to vypadne, vychází to přesně na dobu sklizně akční plodiny. Na co je nám prodloužení akce, když přicházíme o MJS a kombajn :cry:
     
    švestinka tohle ocenil(a).
  14. Kikina

    Kikina Pisálek fóra

    Téda, mně se akce moc líbí, fakt jsem nadšená ! Sice mně taky postihly výpadky, ale myslím, že nebyli připraveni na takovej nápor v tržnici, a tak se nám stánky poněkud zhroutily ... škoda že na naše hlavy :) Vlastně by nám měli odpustit těch 10% při prodejích safra !
    Vždycky si na začátku vyberu, co asi tak zvládnu, no a když to jde dobře, a navíc jsou takové bezvadné odměny (ať je z TS a sazeniček cokoliv) tak mně to vážně ba ! Když jsem byla v nižším levlu, tak jsem prodávala, a akci jsem nedělala, a těšila jsem se, až to půjde. A teď to jde a je to super. A navíc je vidět snaha RT, nemůžu si pomoct. (No a teď by mohlo být na řadě to kino už konečně...flo nekupuju)
     
  15. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    po odpolední sklizni a upravě farm sčotu
    Habanero: Mám 11946. Ideální stav 5490. Plním na 217,6% Hotovo 63,5%
    Vinegar: Mám 429. Ideální stav 169. Plním na 253,8% Hotovo 74%
    hot sauce: Mám 17. Ideální stav 12. Plním na 141,7% Hotovo 42,5%
    koukám ze čtyřploch akčního 60ks octa-.- ted mě jelíto že sem rušil na mejtině chlívky do uterka bych to dal aj bez ní:p
    jé vejpadek tak můžu doufat že zůstalo nasázeno:cry:
     
    Naposledy upraveno: 9/10/14
  16. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    už mě fakt ty vaše vyjádření štvou k čemu je prodloužení akce
    opět jsem měla sklízet s SH + VODOU + HNŮJ a farma nefunguje to si z nás děláte srandu
    vaše kompenzace je mi k ničemu
     
    Mersi7 tohle ocenil(a).
  17. Kropinka

    Kropinka Pisálek fóra

    Huráááá, stihla jsem před výpadkem sklidit:D
     
    timonek. tohle ocenil(a).
  18. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    kropinko hlavně esli jsi stihla nasaditxD

    no estli ti to nevzal servr xDtak budem pěkně nadávat

    no už to frčí mě nasázení zustalo ufff
     
    Naposledy upraveno: 9/10/14
    Mersi7 tohle ocenil(a).
  19. Kropinka

    Kropinka Pisálek fóra

    peta - jen blbni:D
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  20. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Tak dneska už 2 x výpadek :cry:
    MJS utíká, pomocníci taky a co na to RT :mad:
     
    švestinka tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.