Pikantní dny na farmě (7.10. - 14.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 6/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    nepřestala mě bavit hra Farmerama,ale jsem otrávená ze sledu akcí,ve kterých je potřeba investovat,pokud si chci hru užít.Nějak to nebere konce.Prvně BB-nákup SK,to co si necháme na oslíky nakonec prošlechtíme na tuhle akci za šlechtěnce a to bez BB,protože každý nemá tolik KR a času odchytávat na trhu šlechtěnce,nebo nakupovat za šílený ceny.
    Mnoho hráčů pod lvl 70,tuhle akci ani nemůže splnit,ale může za nákup SK šlechtit ne?Aby vydělali pár KR...
    Leze už moc do peněz,jakoby nestačil nákup kombajnu každý měsíc.No a kdo kliká ručně,se asi ukliká,aby stíhal akci celou,nehledě na čas.To je pak otročina a né oddechová hra.Nebo nestíhám,tak si můžu koupit balíčky ne?Za chvilu tu budem platit FL i za vodu a hnůj myslím...
    Jinak nic ve zlém,hraju dál,ale chodím relaxovat jinam,protože tady je bez reálných peněz celkem nuda a s nimi občas peprná mnohdy nespravedlivá zábava (TS,BB apod.) :p

    Edit: takjo zcela chápu,taky jsem začínala před pár roky a byla ráda,když jsem splnila aspoń část akce,ikdyž později než ty,ale bavím se o této době,kdy jsem už v 91 lvlu.

    za chvilku odtajním TS(stáje),ale nic moc raději nečekám,třeba budu pak překvapená :)
     
    Naposledy upraveno: 8/10/14
    amstafford tohle ocenil(a).
  2. takjo

    takjo Pisálek fóra

    ještěrka74

    tak ti připomenu trochu málo o této hře. Když jsem začal a ne jen já, ale mnoho jiných hráčů. Též jsme nemohli splnit vše a hned, proto ta hra má nějaký postup v lv. Vše se pěstovalo bez MJS či dýňovky. Produkt nějaký byl pouze sen. A vše šlo většinou ze stodůlky. Nějaká akční rostlinka zas tak často nebyla. A ještě jsme čekali s odvahou jestli nám to déšť nezničí částečně. Dnes je hra mnohem lepší jak v grafice tak herně. Mnoho hráčů postupuje díky produktům a o hře nic nevědí a to je smutné docela. Nevidím důvod proč by někdo dole měl plnit hned vše. Každý se musí k tomu dostat tak jako my v minulosti. A asi jsi nepochopila co jsem psal. Je mně naprosto jedno jestli hraješ nebo ne, ale propagace jíné hry mně vadí hodně i přesto, že jí nejmenuješ.

    octů mám cca přes 400 a akční už taky dost přesně nevím už mám splněných dost úkolů
     
  3. Petka03

    Petka03 Vycházející hvězda fóra

    Drobná poznámka - i pod level 69 lze mít z akce alespoň trochu užitek. Není to úplně bez investice, ale pořád se něco maličko získá - pokud se doplní vše ostatní, tak místo jedné pálivé omáčky chce systém 9 floren. První úkol diamant je otázka jestli plnit, vzhledem k ceně hnědých kuřat a ceně párty lístků v akcích, ale u třetího diamantu, kde jsou tajemné stáje, žádní šlechtěnci nejsou. Nevím od jakého levlu je tam požadovaná kapusta, ale rozhodně je to o dost dřív než česnek. No a získají se za dodané zboží a celkem 4 pálivé omáčky 4 TS (plus navrch docela dost MJS). Což je vzhledem k běžné ceně TS (15 floren) pořád trochu "levnější" způsob jak je získat. Samozřejmě je to jen pro ty, kdo si plánují TS (nebo teď vlastně podivuhodné výběhy) kupovat, kdo nemá rád risk a tajemné věci nekupuje, pro toho to není.
    PS. Ještěrko, ty jsi placená od reklamy? Pokud ano, tak jedna rada - někdy méně je více. A pokud ne, tak ty ódy na jinou hru nechápu. Jiných her je spousta, hraje je určitě spousta hráčů a přesto tady nikdo takhle blažeností nevrní.
     
  4. ...Nepo...

    ...Nepo... Vycházející hvězda fóra

    tak cena hnedých kráv je u mňa na trhu zaujímavá :D škoda že som ich nemal v sklade stovky na predaj .. :D
    http://prntscr.com/4u9d4a

    a inak, keď to teraz takto pekne preskakuje viac ako pri BB možno to bude preskakovať aj pri vyšších šlachtencoch ako len pri základe :)
     
  5. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Odkryla jsem první dva taj.chlívky. Z prvního na mě zamňoukaly kočky, z druhého to zaprskalo - zase kočky. Vlastně to jsem zaprskala já....:(. Byla jsem samozřejmě zvědavá a použila na urychlení floreny (to byla ale blbost..)
     
    švestinka tohle ocenil(a).
  6. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Iwusko----dekuji za vysvetleni,porad se musim ucit ,ach jo
     
  7. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Já jsem odtajnila zatím jen jeden chlívek - krtci, zbytek tam hodím na noc.
    Jinak mám napěstováno do 5. úkolu jen čekám na domletí omáčky.
    Jde to, jde to.:p

    Baro: TBZ x BBZ - já se fakt polepším :D je mi jasné, že ve svém farmářském věku již nemáš změny rád;)xD
     
  8. slootr

    slootr Baron fóra

    Takže jsem odtajnil sazeničky na Baha. Hádejte co?

    kakaovník XL
    banánovník XL
    mango XL
    avokádo XXL (no aspoň něco, co nejde koupit za krejcary).

    A jako obvykle se RT ptám, co jsem jim udělal? Proč za stejné úsilí v plnění akci dostanu odpad, zatímco někdo jiný má ze 4 sazeniček 4 normálně nedostupné stromy?
     
    evca190 a švestinka tohle ocenili.
  9. -fannylove-

    -fannylove- Aktivní autor

    Dneska nemám moc čas, vlastně ani včera, jedu s velkým zpožděním, mohl by mi někdo prosím napsat kolik je v tuhle dobu idealní stav plodiny? Děkuju
    (1200ks mam ve mlýně)
    Edit: lumat85 - děkuju, tak to abych zabral teda, doufám že jsem ty ušáky nekupoval pro srandu králikum...
     
    Naposledy upraveno: 8/10/14
    Mersi7 tohle ocenil(a).
  10. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    -fannylove- : farmsčot mi háže 4240ks
     
    -fannylove- tohle ocenil(a).
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Petka03 : tak s tema florenama za omacky pro ziskani TS, to je dobrej napad... ani jsem to nezkoumal kdyz jsem koupil slechtence krome slepicek... akorat dodavam divne, ten mlyn je proste mooooc pomalej, tak mam chaos v tom co uz jsem vlozil a kde, ale zitra by to melo uz byt rychlejsi namlety nez vypestovany :)

    Vypadavat ma 110 kyselosti/den, v tuto chvili ma byt 142 ([3.ukol]+32 ) nebo chybet 518, mam 393 (chybi 267 ), mam 59% hotovo.
    Stav papricek : idealne 4284 kusu (3334/den, [4.ukol]+84 kusu ), mam 3613 z 20000 (18% ).
    Stav pro omacky : idealne 9 kusu (7/den ), mam 40 z 40 (100% ).
    Zatim uplynulo 21% casu, zbyva 113 hodin.
     
  12. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Odtajněny Tajemné stáje,opět vykoukl Ježeček (už mám 3) z minulé nějaké akce byl taky totiž.z druhé Obydlí pro mývala základ :music: No nevím za 2h budou ještě zbývající dvě...Třeba se dočkám Žabiček nebo Čápa,kdo ví a nebo až až někdy úplně jindy-to spíš
     
  13. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Jejda! Odešla jsem z farmy - a teď když mám sklízet, už se na ni nemůžu dostat. Zůstalo mi aspoň v druhém okně otevřené fórum, tak si rady můžu fňuknout. Fňuk :-((

    No vida, někdy i fňukání pomůže .-)) cca a po 15 minutách - už zase můžu na farmu.
     
    Naposledy upraveno: 8/10/14
  14. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Dnes jsem stihl vše podle plánu, což je super a zatím jedu dobře :). Ocet padá tak akorát, takže dám dnes přes noc ještě akční plodinu a třeba až zítra něco dlouhodobějšího ;).

    habanero: 8644 / 20 000 ( chybí 11 356 ) + zaseto na všech plochách
    ocet: 364 / 660 ( chybí 296 )
     
  15. janmil

    janmil Perspektivní autor

    • Prosím, nevytvážej nám zde OT, prosím, prostuduj a dodržuj pravidla fóra. Na takové dotazy se obracej do sekcí "Všeobecné dotazy", popř. "Nováčci". Děkuji.
    ahojte, spomínate vilda, čo je to, neviem si spomenúť. ďíky
     
  16. krroir

    krroir Stálice fóra

  17. -Ilonka61-

    -Ilonka61- Perspektivní autor

    Ahojky, octů mám 243 + ty co jsem dala na mleti dračí omáčky, té mám namleto 19.
    Habanera 4079 + zasazeno. Za hodinku se to zvýší a pak sklizeň až ráno.

    Jo to byly časy, kdy MJS stála 360 000 kr při akci(mimo akci 160 - 180 000), tolik většinou čítalo mé konto a smutně jsem se na tu částku dívala a říkala si, jó, kdybych ty krejcary měla, to by mi to pěkně přibývalo do stodoly a byla jsem šťastná za dýňovku za 80 000,-, před akcí 40 - 50 000,-. A kolikpak to stojí dnes, že? Dnes už je to pakatel, možná dýňovku už skoro nikdo nepoužívá. A taky jsem klikala pěkně růčo, až jsem si udělala bouli na zápěstí, taky k tomu poctivě v noci vstávala a nakonec stejně nesplnila...prostě se tím člověk prohrabat musí, no...
    A taky byly super příspěvky na fóru, to jednoho motivovalo k nějaké činnosti, radilo se, vymýšlely se strategie jak na to a jak nejlíp, i vtip tu byl, to tu dnes už moc vidět není...:)
     
  18. janabaj

    janabaj Zelenáč fóra

    Je to sice nespravedlivé pro nižší levely, ale každý začínal, myslím, že aspoň něco mohou nižší levly udělat, když jsem začínala tak byly úkoly které jsme ani udělat nemohli, je to sice smůla, ale přijde jiná akce a oni pak budou ve vyšším levelu a už jim to tak nepřijde ;).
    já ikdyž jsem dost vysoký level tak jsem přišla a spoustu penízků a taky to musím přežít, penízky krejcárky jsem šetřila dloouuuho a najednou byly fuč.
    přeji hezký večer a příjemnou akci
    -ilonka61- jj to si pamatuji a nebo jsme se domluvili kdo je v práci nebo kdo v noci vstane a udělá to tomu druhému, to jsme fakt dělali, byly to takové služby noční denní pracovní :))))))
     
  19. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Já se chudáčkům ani nedivím, myslím těm co nejsou ve vyšším levelu. Nejde o to , aby bylo vždy vše stejné. ale proč se pro ně do odměn třeba nedá místo grošů 10x česnek. Tak by si omáčku mohli vyrobit a mohli by udělat i některé úkoly bez šlechtěnců. No, to by zase někteří brblali, že chtějí ty krejcary. Trepifajksl:wuerg:
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No nééé dámy, to už je moc, janabaj vtip tu je, jen si přečti svoji poslední větu :)
    Pěstuji, sklízím, vařím MJS a některé úkoly mám splněné, snad se do konce dohrabu, česnek naštěstí mám :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.