Perfektní hrášek (27.5. - 1.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 26/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Komu není srozumitelný popis akce, tak si aspoň přečtěte ten úplný konec, kolik je čeho potřeba. Ona to zas taková kvanta na pěstování nejsou. Po rozpěstování prvních deseti je dám na malá pole a za 4.5 hodiny jsou první čtyři úkoly hotové :) Tady není třeba pěstovat a pěstovat tisíce kusů pořád dokola.
     
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tridit, tridit, nejen odpad, ale ty hrachy v nabidce seti... je to tak slozity pochopit?
    Vidim ze RT pokracuje v neschopnosti neco tak trivialniho udelat...
     
  3. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Sem si to přečet znovu a usoudil jsem,že se na dávkovače vyprdnu. Pole se otáčí po 1:44 a dávkovač po 2 hod. to bych se musel buď furt přihlašovat,nebo mít v dávkovačích prostoje. Splním úkol,dostanu 3 hrachy a jen rozpěstuji.

    Tassi -dej si do oblíbených jen ty co zrovna pěstuješ. 4 pak 4 a zbytek.
     
  4. misspacman008

    misspacman008 Rádoby autor

    Takové množství hrachů mi přijde trochu chaotické, ale alespoň je na konci v popisu akce sepsáno, kolik je čeho potřeba. Mrknu tam a není co řešit :)
     
    dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  5. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Já myslím, že pokud využijeme na každém poli tu třídírnu oblíbených a budeme to aktualizovat, tak se v tom neztratíme a je mi sympatické to, že jich je potřeba maličko....
     
  6. lenka.27

    lenka.27 Zelenáč fóra

    nalepku nedostaneme?(nenasla som ju tam napisanu).
     
    burds tohle ocenil(a).
  7. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Jauvajs, auvajs, SOS, pomóóóc,
    takových barevných kuliček se na mne valí ze všech stran. Jen abych se z toho nepominul.
    Zatím jsem ve zmatku a chaosu. Čeho, kolik a kde, netuším.
    :DxD:D
     
  8. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD tak jsem z těch hrášků nějaká vykulená ... tak zkusím rozpěstovat a uvidíme ...
     
  9. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Srdečně zdravím, tak dnes budou splněny všechny čtyři úkoly, a pokusím se rozpěstovat ty co dostanu z úkolů. Ty půjdou pomalu, jelikož jsou jen 3. Pokračování zítra.;)
     
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Kdekdo tu nadavate, ale aby jste si uvedomili, ze min. 1/2 z vas (a to je jeste hodne strizlivy odhad) se jeste nikdy nepodarilo udelat celou polovinu akce za jediny den (jako to jde ted), to vas nenapadne! :p A kdo z vas brblalu namele 15 SK za 5 hod.?
     
  11. Bobulka1

    Bobulka1 Rádoby autor

    Tak tedy stále nechápu, rozpěstovala jsem všechny hrachy, co byly k dispozici a teď koukám, že v nabídce k dalšímu setí mi zmizely hrachy žluté. Tohle je snad nejhorší akce, co kdy RT vymyslela. Zatím jsem všechny akce dělala, ale tohle asi vypustím, je to šílené...
     
  12. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Mikeš a spol, mrkněte na stranu 6 na můj zjednodušený návod, bude jasné hned :)

    Modíci - prosím KDE JE NÁLEPKA??? Akce bez nálepky nemá žádný smysl! :(((
     
  13. ssasulka84

    ssasulka84 Aktivní autor

    Pomoooooc zablúdila som :D rozoznávam len farby veľkosti nie, xDstačila som sa už aj pomýliť ale zatiaľ to ide do večera prvé 4 úlohy budú hotové , a do večera ostatné budú rozpestované potom už len dávať pozor z čoho koľko ešte treba aby som nenapestovala z niečoho prebytok :) čo sa u mňa stáva pravidelne
     
    dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  14. elbedna

    elbedna Znalec fóra

    Zdravím všechny hráškové farmáře.:):)
    Tak večer v 8 hod. budou čtyři úkoly hotové, ale potom už to půjde pomalinku polehoučku.
    Hezkou hru všem.
     
    dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Levlef A jaky smysl ma nalepka?
     
    ilonkam6565 a Xenie6161 tohle ocenili.
  16. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Zdravím farmáři tak první čtyři úkoly mám hotové a pěstuje se dál........skvělá akce pro mě na pohodu.....ať se i Vám daří ;)
     
  17. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Levlef,
    asi si dali tolik práce s přípravou, že na nálepku zapomněli :p.
     
  18. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Levlef - dík za nezištnou radu, ale já mám, myslím, zatím všechno pod kontrolou,
    čemuž by mohli napovědět tři smajlíci. Víš, to já jen tak pro odlehčení situace.
    Spol nevlastním.
    :DxD
     
  19. Levlef

    Levlef Baron fóra

    matlafous: suvenýr? do alba na vzpomínku? :) pro ty, co hrají cena/výkon pak nulový. Věř nevěř, často je v akcích nálepka to jediné, o co stojím.

    Nezmarka - jako že vážně není a nebude? :(( hlavně že je tam zas nevimkolik tajemnejch naprosto k ničemu. Chjo, to teda prskám a hodně :(((
     
    Pitrýsek47 a petaM2001 tohle ocenili.
  20. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    nezmarka.cz: Ahoj.... vyžaduji okamžitý report RT že chci nálepku... a že je víkend a nikdo tam nemaká neberu.... chcííííí nálepkůůů ,-)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.