Perfektní hrášek (27.5. - 1.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 26/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky.Hrachu jako máku.xD Velký hrách,malý hrách-jen aby nás nerozbolelo bříško a pak nepřišly následné větrné příhody.:p
    Akci zkusím,ale málo času budu mít,od pátku do neděle v práci pořád budu. Ráno zasadím,večer v 10 sklidím.To bude tak všechno,co zvládnu.
    Málo SK nám dali v odměnách,to mne jako šlechtitele,co rád šlechtí genetikou dost zajímá. Tajemničky si vezmu,náhoda může sednout i na mojí farmu a něco pěkného urodit.A když ne,v nejbližší době to půjde do světa.Jakýpak s tím copak,.že....
     
  2. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    tak tohle je tak překombinované,že první akce co vynechávám - mám farmu jako relax a pokud si chci lámat hlavu tak něčím z čeho je reálný prospěch
     
  3. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    já hrášek nemůůůžuu, bolí mi z něj břicho xD a jestli mi nepřestanou bolet záda, tak budu i nadále mírně sjetá práškama a moje vygumovaná hlava to nepochopí do konce akce... takže to asi vzdám a budu se radši učit na zkoušku z vidimace a legalizace... ;)
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak nemusím přemýšlet až do zítřka, dala jsem si pro a proti a vyšlo mi, že akci nejedu.
    Rozpěstovávání je to, co mi na akcích nejvíc vadí a tady je toho plný pytel. SH je sice dostatek, ale zuzku dám raději na obrstromy. Dále se mi vůbec nechce uklízet divošku a mýtinu, na kterou nesahám téměř u žádné akce. Odměny nic moc, spíš nic - moc už ani nepamatuji, snad jen královnu a tu nám už asi RT nedá. Tak je brzy vyřešené dilema a můžu si pěstovat co srdce ráčí a ve stodole je nejméně a zahraji si děsivku, na tu se moc těším, i když novinky asi volně, nebudu to přehánět.
    Kdo do akce jdete, tak ať Vám to odsejpá ;)
     
  5. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Líbí se mi propočet, který nahodila flexka, přesně toto mi letělo hlavou během čtení "pyramidy", akorát s tím, že já ještě nemám možnost pohopolí a taky nemám během víkendu nejvíc času, jeden den budu asi mimo úplně a tudíž akci počítám kratší o jeden den. Nemám jako začátečník žádné extra zásoby SH nebo zuzi a plánuju to hodit za chvíli do čísel, ale trochu bojím bojím, jestli to postíhám.
    Jinak coby začátečník si nestěžuju na akci, těším se, hrášků plno druhů :), jen škoda, že tam opravdu není nějaké to křížení ala Mendel, moje představivost jela poslední dny naplno (tahle akce by si název "představivost" zasloužila, tedy z mého pohledu).

    Jen tedy škoda, že není v odměnách vyšší počet SH a ostatních hnojiv, i to SK by se dost hodilo... vím, mluví ze mě mé skoro nulové zásoby coby začátečníka a taky absence obrstromů všeho druhu, ale počet 6ks Zuzihnoje z CELÉ akce, to není mnoho. :( Na druhou stranu ještě si užívám všech druhů tajemnic a těch se dá vyhrát opravdu dost, tak kéž se mi podaří to plnit, musím si to na obyč. pole propočítat, snad je to realizovatelné. Pro mě velké plus, že nebudu limitovaná padátky, které by mě omezily stoprocentně, těším se. :)
     
  6. hrobinh

    hrobinh Perspektivní autor

    Tak akce tentokrát nevypadá nejhůře. Za šest hodin zralá plodina mi plně vyhovuje, alespoň člověk nesedí u PC jako trubka. Může si zaskočit i do zaměstnání, aniž by přišel o tuny rostlin a hlavně vypadávátka. Ty se fakt zle dohání. Odměny jsou asi odpovídající, tak s chutí do toho. Ať se všem daří.
     
  7. honcikova47

    honcikova47 Zelenáč fóra

    Hra ztrácí oddychový relax.
     
  8. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Už se ani nepamatuji, kdy naposledy byla akce bez vypadávátek, na které jsme často čekali, až budeme moci úkoly dokončit!Rozpěstování je tentokrát více než obvykle , tak snad to i tentokrát vyjde a včas vše splníme. Přeji příjemnou hru a pěkný den!;););)
     
  9. aorere

    aorere Perspektivní autor

    Nevím, nevím a nevím zda jít či nejít do akce. Nepřipadá mi to těžké, ale malý, velký, zelený, červený či puntíkatý hrášek je nepřehledný.
    Uvidíme až se akce rozeběhne, zkusíme a rozhodneme se.
     
  10. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěkný podvečer,
    tak je to zase něco jiného uvidíme jak to půjde a běda jestli to nepůjde.
    Já mám ten zelený sladký hrášek moc rád ,tak jdu do toho a možná si ten vyšlechtěný zasadím do své zahrádky :).
     
  11. Kilian-papilio

    Kilian-papilio Zelenáč fóra

    toby teprve byla zábava,kdyby jsme na farmě zkřížili dvě různé plodiny nebo kytky a ono z toho vyrašilo něco jinýho nebo v jiných barvách.........
     
  12. hubas1

    hubas1 Pisálek fóra

    Vživotě jsem se tolik nenasmál,velký obdiv
     
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak nejak koukam ze je akce trva o den mene? Ono napestovani je narocny, zvlast kdyz se do toho plete Desivka, ve ktery jsou pridany hodne kratky kytky...
    No a prace nepocka, zrovna patek, takze ted dumam, zda uvolnit Mytinu, ale ty odmeny nejsou tak zajimavy, takze na to pujdu pudove - bud to pude nebo nepude, no...
     
  14. Norquis

    Norquis Perspektivní autor

    Koukám na to a zjituju že jsem ze školy asi už moc dlouho, protože mi ten popisek a graf totálně zamotaly hlavu

    Předpokládám že tato akce bude stejně "oblíbená" jako představivost.
    Kdyby alespoň ty odměny byly dobře zpracovatelné, ale i ty tajemné brlohy jsou na nic, když z toho nic nového nevypadne.

    Akci tak nějak zkusím, ale spíše se na to vykašlu a půjdu z holkama na brusle. Začíná se dělat hezky, tak co bych se tu piplal z hráškem.
     
  15. Calis

    Calis Rádoby autor

    vyzera to dobre :D idem do toho samozrejme... ziadne vypadavatka, pocty plodin uplne v pohode, cas plodin je tiez v uplnej pohode... jedine co ma matie je ten pocet roznych hraskov... ale snad to bude jednoduchsie, ked to budem sadit :music:
     
  16. 9klárka9

    9klárka9 Vycházející hvězda fóra

    Pro mne je to na první pohled tak dlouhé složité, že se mi to ani nechtělo číst do konce. Zítra to zaseju a až se ten základní fond začne množit, tak to zkusím ještě jednou vstřebat a třeba to pochopím. A jestli ne, příspěvky na fóru mne navedou. Tak chutě do toho:p
     
  17. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Z takovýho množství hrachu mě až bolí břííícho xD
     
  18. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Přeji dobrý večer, tak se mi poslední dobou zdá, že mi RT nakukuje v práci do jídelníčku. Posledně jsem dala cizrnu a hned jsme pěstovaly cizrnu, a dnes jsem měla hrachovou polévku, a když jsem dovařila tak co mé oči nevidí, budu zítra pěstovat hrách. Já ji tedy vařila jen ze zeleného ten je nejlepší. Vyzkoušet jí tak z těch ostatních, tak z ní možná bude i duhová. Tak jsem zvědavá co bude příště, zítra hurá na hrášky, a pozor nerozsypat, ať nedopadnem jak Jura Jánošík.:D:D:D
     
  19. Boty

    Boty Magnát fóra

    Přijdu, zkusím, uvidím, doufám že nezapláču a zvítězím :))) :)))
    A když ne ,tak si alespoň hezky zahraju :)))
     
  20. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Ono to nějak půjde....a když ne, můžeme se na to vyprdnout vždycky, s takovým množstvím hrachu s tím nebude žádný problém xD, ale akce je akce, tak se do ní samozřejmě jde :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.