Perfektní hrášek (27.5. - 1.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 26/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Levlef

    Levlef Baron fóra

    tak děti, právě mi ze servisu vrátili telefon, takže hurá zas zpět na mobilní řízení farmy a konec sezení u PC :)

    cekam na predposledni otocku hrachu, abych to taky mohla dkoncit a vrhnout se na dalsi akci, a navic mam megaradost :)
     
  2. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    Tak já také hlásím splněno,ze začátku mi to přišlo zmatené a těžké,ale když se v tom člověk zorientoval,tak to nakonec bylo v pohodě,jen si musel dát pozor aby omylem nedal jiný hrášek :p
     
  3. Stopařka55

    Stopařka55 Pisálek fóra

    Děkuji farmáři za pomoc :). Právě rozpěstovávám poslední druh - žlutý hrášek. Snad to do zítra stihnu :).
     
  4. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Poslední várka tajemna mírně vylepšila celkový mediální obraz hrachoviště: zvěř komplet do lišty, z piety jsem si nechal ptakopyska, ale stromy mi udělaly radost - premiérový břek a moje druhé lapacho. Takže, lusky, děkuji ;).
     
  5. jitulecermakova

    jitulecermakova Vycházející hvězda fóra

    Sláva, mám vydry a žluté lapacho, už jen jezevec chybí, ale i ten někdy dorazí, stále čekám. Použila jsem sice SH a kombajn, protože o víkendu jsem byla mimo domov a tak nějak jsem to chtěla zvládnout, ale mám něco nového a radost. Škoda, že u kombajnu mám málo možností i kupóny docházejí a peníze na to nejsou a přesto jde se do další akce a to hned zítra a žádná pauza.
     
  6. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Tak musím říct, že bych ocenila možnost zbavit se těch dávkovačů z lišty. Na ploše budou bez efektu, co tam s nimi, ale já měla lištu takovou prázdnou a přehlednou, stěhuju poháry, tak to bylo prima, a teď je to všechno těm pohárům hodně podobné a nepřehledné, fňuk. Divím se, že na takové veliké a zaběhnuté farmě není smetiště, kde se odpadu zbavit...

    Edit: Pajdo, díky moc za informaci, nenapadlo mě, že by mohly jít použít do nebe a to ovšem velice těší i mě, a mám zase poučení, co všechno může do řádků v nebi pasovat, takže dvojí díky.
     
    Naposledy upraveno: 31/5/16
    myš59, aljanu a Parížanka tohle ocenili.
  7. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Sovinka: dávkovače budou dobré do nebe. Jen je pro většinu hráčů asi škoda, že nejsou 2*1
     
  8. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Hezký večer.Tak nevím jestli stihnu poslední dekorku. Budu si muset ráno přivstat,ale mám tušení,že pár hrášků asi bude chybět.No nevadí.Tak nebude stonek.Nebudu ho vybírat dokud nebudu mít jistotu,že ho aktivuji. Ze stromků vedou planiky,asi RT velmi oblíbený strom.Z chlívků zatím husy oranž.,pásovec,oranž.myši a 3x vydra. A to jsem nejdřív fňukala,že nemám ani jednu.A tak to bude i s jezevcem.Dlouho,dlouho nic a pak jich budu mít hafo.
    Tak kdo ještě bojuje,držím palečky. A sobě taky,aby byl hrách ve správném počtu.
     
  9. Parížanka

    Parížanka Zelenáč fóra

    Tak ako obyčajne tajomné chlievy mali radšej ostať tajomné všetky slepačie no čo už zasa ako obvykle do lišty, so stromami je to to iste.Už ma nebavia tieto repetácke tajomstvá, nebaví a už ani hra s nimi.
     
    Trepifajksl a -Kuteno- tohle ocenili.
  10. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Tak bohužel, stromy i chlívky do lišty. Jezevec ani vydra nikde a ani nic růžového ba ani červeného, že bych je třeba vzala na milost. Nasadila jsem 10 žabích rybníčků ať si trošku pokvákají před tím tulením.
     
    Trepifajksl, myš59 a aljanu tohle ocenili.
  11. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Vážení, po všech zmatcích a špatných zasazeních tedy i já: MÁM HOTOVO!!! :) Tímto vám přeji dobrou noc
     
  12. opetka1964

    opetka1964 Zelenáč fóra

    Jezevec,jeřáb břek a obydlí pro medvěda oranžové.Spokojenost veliká.
     
  13. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    dobré ránko, tak já hlásím dopředu, že nestihnu poslední úkol s dekorkou, protože jsem dost unavená po těch dvanástkách nato abych v noci vstávala k sadbě:( kol 11 sklidím,dodám na 8/3 a dám tajemné a budu se těšit večer,až dojdu z práce, co se mi odtajní;)jezevec a vydra mi chybí pořád...co stihli gratulka
     
    bursuk59 a kiki2305 tohle ocenili.
  14. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    myš59 mi mluví z duše,jsem na tom úplně stejně,pracovat se holt musí,akorát ,že budu mít šedivej řádek,no nic,stávaj se i horší věci;)
     
    wenda114, Trepifajksl a bursuk59 tohle ocenili.
  15. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    holky jsem na tom stejně a budu ráda když udělám druhý úkol v osmičce, bo já hlava blondatá, unavená, dnes ráno vybrala SH na ZELENÉM hrášku místo žlutém a ten zelený dala všude, pak mi to pinklo a na mýtině jsem ho prostě odstranila a honem dala žlutý:( No v noci jsem dala tajemné a mám konečně vydru a dřín a lapacho a planiku, ostatní do lišty ikdyž tam bylo něco červeného ,už nevím co, asi ještě spím:(..no kol 11 večer zasadím na novou akci a půjdu do pelíšku a ráno se uvidí co dál,bo zítra poslední směna a týden volno, žebych to stihla?;)
     
  16. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Tak aspoň červení oslové z tajemnejch, jinak lišta.

    Akci hodnotím: za 3.
    obecně: neurazí, nenadchne. Muselo se u toho přemýšlet, což je plus (tupé akce zasad - pestuj - semel - dodej mne unavují). Cyhběl prvek náhody, což je plus. Nutnost splnit i poslední úkol, aby měl člověk stonek - mínus. Dávkovače - mínus, další šepleť do lišty.
    obtížnost: Vypadala jednoduše, vždyť "jen" 3500 akčních, ovšem bez papíru a tužky si tu obtížnost dodělal člověk sám. Což mě vlastně bavilo :)
    odměny: nic moc, nedostatečnou dávám za chybějící nálepku to bylo opravdu nepříjemné zjištění. Přehršel tajmených je k ničemu, ale někdo třeba uvítal.

    Tedy díky za akci, která mi (bez nálepky) zůstane v hlavě jako "chaos" a brzy splyne s ostatními :)
     
    fgs001 tohle ocenil(a).
  17. stibovam

    stibovam Pilný autor

    Tak akce hotová v klidu,ale moc se mě nelíbila a chlévy se stromy jdou do lišty,tam ale radši nikdy nic nečekám.Blahopřeji těm,co se zadařilo.:D
     
  18. Ikebara77

    Ikebara77 Rádoby autor

    Nepatřím k brblalům a ani brblat nezačnu... ale v 94levelu dostat z tajemnic dvakrát žlutou kraví mlékarnu, 1x kozí mlékarnu a další úžasné dary v podobě oranžových koní a pštrosů (podezřívám je, že je to losováno dle největšího počtu v liště) je fakt smutný... ze stromů také nic nového... vesměs XL normoš stromů a to mi jich opravdu dost chybí... stejně jako chlívků, protože tajemnice nekupuji... no nic... akci jsem udělala... řádek mám... jen mi ta farma té radosti přináší jaksi méně a méně :/
     
    babicka1957 a Trepifajksl tohle ocenili.
  19. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    Tak hlásím hotovo až dnes, včera v noci se mi už nechtělo k poslední sklizni vstávat (nepřesvědčilo mě ani to, že nebudu mít připraveny karafiáty na další akci). Všechno potřebné k akci mám, a jelikož to vidím na víkend v práci u PC, tak tentokrát se bude pěstovat i o víkendu. A jak koukám do kalendáře, tak tahle akci skončí a máme den volna na další :) Pake Karfík, vy nás ale zásobujete :music:
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  20. papulice

    papulice Veterán fóra

    hezký den,tak ted sem dokončila,jela sem na pohodu na minimu políček,nechtělo se mi bourat farmu,ale stejně mě to nemine, protože dnes začíná nová akce a zase pěstovačka a vypadávátka,uvítala bych aspoň jeden den klid,ani sem nemohla farmu připravit na novou akci,když jsem dnes teprve dokončila minulou,ach joo
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.