Perfektní hrášek (27.5. - 1.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 26/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Tassi- nemusíš čekat - píše se na první straně :p po skončení akce (asi po 24 hod.) budou všechny zbylé plodiny vyměněny 1 ks = 3 BZ a 3 kr.
    Jelikož při "dozrání" dávkovače krom těch třech hrachů nedávají žádné BZ, u mně jsou už v liště.
    Už se taky blížím do cíle !
     
  2. Levlef

    Levlef Baron fóra

    tak jsem počítala až jsem se dopočítala ... a odpočítala, tedy hurá vysadit správný ŽLUTÝ hrášek a ne velký žlutý ... takže konečná až zítra, jak tak koukám, chjo :)
    příště bych volila nějaký názvy, aby bylo vidět jaká je to uroven, zluty, maly zluty, velky zluty a to samy u cervenych a zelenych, no chaos nad chaos ... :)
     
    jahudka81, evainfo a dana9494 tohle ocenili.
  3. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Levlef, můžeš se podělit o své zkušenosti, jakou strategii volíš u žlutého hrášku? Já to taky nějak nerzvládla a začnu sázet, až mi naběhne pár kousků.
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  4. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Hlásím splněno, přepěstováno navíc mám v součtu skoro 5000 různých hrachů - nechtělo se mi to po večerech propočítávat, a ráno jsem vždy zjistila že už jsem to přehnala.... Ale dostanu za to bodíky a krejcárky, tak neva....
    Akce se mi líbila.
    I tajemnice tentokrát potěšily,
    protože (jak už jsem si tady zajásala) mám konečně jezevce, a to hned dva, a přibyly k nim ještě oranžové sovy a růžové včelky. Ostatní už nevím, šly do lišty ke svým kolegům - až na ně přijde čas :)
    Ze stromů nic co ještě nemám (a přitom je toho tolik!) - ale aspoň mi vypadly upgrady XXl, pár Xl - takže suma sumárum spokojenost.

    Trepifajksl:
    ... gratulka k postupu
     
  5. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Moje hodnocení: "Až si příště přečtu zadání nové akce a zjistím, že budu muset na několikrát rozpěstovávat akční rostlinu, tak se na celou akci rovnou vykašlu. (Výjimkou by byla supr věcička v odměnách). Akce nebyla těžká, ale odmítám nad hrou trávit fůru času počítáním nad chybějícími rostlinami. Za mne-> zmatečné, demotivující a vyloženě nepovedené. Takovéto akce z oddychové hry dělají maglajs." Resumé:-> nedomyšlené a překombinované:wuerg::cry:>:(. Mít pět palců, 4 letí dolůo_O
     
  6. Levlef

    Levlef Baron fóra

    pechfogl - no, u sestky jsem se ztratila ve zlutem a zelenem a cervenem, takze jsem si vybrala ze sedmicky ZLUTY a vysadila spolu s cervenym a zelenym, abych se zbavila barev a uzavrela sestku - nechala volnych 6 poli a na ten jeden zlutej dala SH a vse co slo. vyrostlo jich sest, ty jsem znova vysadila na tech sest volnych pidipoli a spolecne pak sklidila s zelenym a cervenym 36 zlutych. Doplnila ukol sest, vysadila tech 36 zlutych a dovysadila zbytek malyho a velkyho zlutyho, abych dojela sedmicku - a tak porad dokola, vzdycky nejdriv ZLUTY a na zbyly pole maly a velky zluty, takze ted semi povedlo uzvarit ukol sedm a mam dost zluteho aby mi pokryl celou plochu - v 22 sklidim, vysadim znovu uz jen s vodou zas zluty, rano sklidim a vysadim znovu uz jen zluty - no a odpoledne bych posledni otockou mela zvladnout dodelat osmy ukol az do konce plus minus par hrachu...

    proste sjem zvolila taktiku "zluty ma prednost" a na volnych polich dopestovavala zluty maly a zluty velky.
     
    bursuk59 a jahudka81 tohle ocenili.
  7. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Švestinko, díky.
    Tak zbytek stájí byl povedený - pásovec, kohout a ledňáček. Stromy se držely i nadále jeřábu a planik a k tomu olivovník xxl.Ten mě potěšil.Kdyby aspoň jedny žáby navíc... Zdravím všechny, kdo už mají fajront a držím palce těm, co na ně holubi kašlou a musejí si ten hrách přebírat sami.
     
  8. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    takze z poslednich staji opet zklamani--zluty medved, zluta sova, vlk, oranzovy chameleon, oranzova ryba. ja se toho JEZEVCE a VYDRY snad nedockam
    stromy-- 2xjalovec, jedle XXL, 2x planika XXL
     
    evainfo a bursuk59 tohle ocenili.
  9. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    za hoďku sklidím znova zaseji a du spát. ráno sklidím prodám kravku a už nezaseji bude hotovo:p. pak už jen počkám co ze stromků a stájí vzejde
     
  10. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Poslední hrách je nasazen s přebytkem 2 ks 8), na ploše se rozehřívá další várka tajemna. Ještě jednu šanci 3 TS + 3 TCH budu mít zítra po splnění závěrečného úkolu. Prosím, vydru ani labuť nechci - mám jich několikero, ale samojediný strejda borsuk by u mě byl vítaným hostem. A určitě by se mu líbilo ve stínu břeku :inlove:.
     
    evainfo, dana9494 a Xenie6161 tohle ocenili.
  11. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Akce dávno hotová,
    jen jsem dlouho váhala nad hodnocením.
    Z hlediska odměn podprůměr, trochu to spravil jezevec.
    Složitost mě nevadí, chtělo to jen list papíru a rozepsat si to, pro mne tedy malý kladný bod.
    Co mne otrávilo, byla nutnost stálého rozpěstovávání. Z toho vyplývala nemožnost synchronizace a nutnost být stále u počítače, takže obrovská časová náročnost.
    Když to shrnu, jakás-takás zábavnost zdaleka nevyvážila ostatní nedostatky.
    Dávám všechny palce dolu.
    8)
     
  12. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    takže opět nic snad jen sovy orange :cry::cry::cry:stromky zítra jsem zklamán nechce se mě čekat papa
     
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Trepifajksl a mamča50 tohle ocenili.
  14. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Akci jsem splnila, zpočátku se to zdálo složité, tak jak to bylo popsáno, ale postupně se to vytříbilo a šlo to dobře. Ze stájí mne potěšila vydřička a oranžové sovičky, jezevec se dobře schoval, asi na mne bude čekat příště!!! Ze stromů to byly 3 lopacha a lokvát XXL. Nevěšte hlavy, kdo ještě nemá splněno, ještě je dost času! Přeji pěkný večer a držím všem palce ať včas to dokončí!!! ;););)
     
  15. zelenamys

    zelenamys Perspektivní autor

    Tak na mé myší farmě právě nastal onen zlomový okamžik a já mohu prohlásit vůbec poprvé za dobu existence své farmy onu magickou větu: MÁM HOTOVO!:D:inlove: A to celých 40 hodin před koncem akce. Mám z toho fakt velkou radost!:D Dokončení posledního úkolu bylo navíc spojeno s postupem na další level (69).:) Z tajemných zatím nejvíce potěšil lokvát XXL - neměla jsem a také oranžoví koně, ještě několik tajemnic odtajním, tak uvidíme, třeba bude i něco dalšího, co ještě nemám.
    Akci hodnotím velmi kladně. Její splnění nezáviselo na padátkách, a tak mohly splnit i nižší levely nemající ještě živoucí legendu. Potřebné množství plodin také nebylo nijak velké, s vodou a MJS to šlo krásně stihnout. Potěšilo mě i spoustu různých akčních plodin, rozpěstovávání mi nevadí, je to zábavnější, než pořád dokola sázet to samé. Je potřeba si hlídat, co člověk sází (to se mi dařilo a ani jednou jsem nezasadila nic špatně). I s odměnami jsem spokojená, jen mě trošku mrzí, že není nálepka, stejně jako pro Sovinku je to pro mě první akce, kterou jsem dokončila, a zrovna není nálepka... xD
    Suma sumárum - super akce splnitelná i pro nižší levely, za mě palec nahoru! ;)
     
  16. disquotek

    disquotek Perspektivní autor

    poprve mam tak brzo hotovo odměny super ;)
     
  17. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek ;)
    tak za mně ne zrovna povedená akce. Odměny vcelku dobré, jen nedomyšlené neustálé rozpěstování. Nedalo se to synchronizovat najednou a muselo se na farmu více, než je v kraji zvykem:D
    Navíc ty chrliče hrášků, či jak se ten pazmekt nazývá, hráč dostal jako odměnu ve chvíli, když už je vlastně vůbec nepotřeboval.
    O chaozu mezi velikostí hrášků raději ani nemluvím :D
     
  18. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Matlafousku, díky. :)
     
    švestinka a bursuk59 tohle ocenili.
  19. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky všichni. tak nakonec to bylo méně složité, než to z popisu vypadalo. od neděle je stonek plný a teď zase doplňuji stodolu. Přeji všem farmářům aby stonek naskočil celý. Jára
     
  20. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Mně se to líbilo. Hrášky se mi nepletly, přepěstovala jsem jen u jednoho druhu 80 kusů, protože se mi nechtělo počítat políčka, jinak do deseti kusů. Času bylo dost, takže nebylo nutné spotřebovat moc SH a zuzihnojiva (vlastně by nebylo potřeba žádné). Některé druhy jsem pěstovala od jednoho kusu zárověň s pěstováním předešlého a hotovo bylo v neděli odpoledne. Nebaví mne, když mám všechny plochy do posledního políčka oseté jednou plodinou, tentokrát mi zbylo místo i na nějaký chlívek. Slabší odměny vylepšil druhý jezevec a rozhodně neurazili žlutí medvědi a, vzhledem k ohlášenému šlechtění, žabí rybník.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.