Perfektní hrášek (27.5. - 1.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 26/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Jééé kolikrát já už psala i svým začátečnickým sousedům jestli něco nechtějí, že jim nezištně pošlu a nic z toho nebylo a já mám plnou stodolu holubů, čápů a spol.....ale žádná vydra a ani jezevec. No budu doufat, že třeba.........
    Zbývá mi napěstovat žluté hrachy do posledního úkolu a tak doufám, že stihnu. Přeju pěknou dobrou noc.
     
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezký po-pracovní večer, protože zítra nemusím vstávat :D ... sem zasadila tajemno a ze stromků, kromě drobností: sakura XXL, vrba černá 2x, jeřáb břek, jalovec 2x a ze zvířátek radost z dalšího jezevce xD :p ... už putoval ke kámošům ...

    [​IMG] .. akcička supr a už se těším na další. Všem přeji z TS co ještě nemají a pěkný začátek týdne ;) ..
     
  3. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    nezmarka.cz díky za odpověď měla jsem z těch hráchů mozek na ústupu a ne a ne si vzpomenout.:(
     
    petaM2001, bukotesko a evainfo tohle ocenili.
  4. schumacher2

    schumacher2 Pisálek fóra

    Tak hráškový úkol byl bezva, už je všechno sklizeno a bodíky načerpány.:):):). Krásný večer všem a hodně pěstebních úspěchů.:):):)
     
  5. vinea05

    vinea05 Vycházející hvězda fóra

    HOTOVO,,,tajnaše sa budú odkrývať až ked dojdem z práce :)
    Všetkým prajem úspech na dokončenie akcie a pekný pondelok:)
     
  6. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak hurá, hotovo a můžu jít v klidu budovat lepší zítřky. Až dorazím z roboty, tak odtajnim, pak to se mnou sekne, bo tam bude samý jezevec xD:eek:
     
  7. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Přeji dobré ráno, tak jsem odtajnila zbytek stromů a chlívků. Stromy nic co bych už neměla, a chlívky po dlouhé době velice překvapily, mám vytouženého jezevce, a k tomu žluté a oranžové medvědy. Ty jsou vskutku boží.:D:D:D
     
  8. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Krásné ráno, tak ještě žlutý hrášek a bude hotovo, měla bych to stihnout;);):)
     
  9. Skeewe

    Skeewe Stálice fóra

    Splněno, ani nevadilo být v práci. Takže další řádek do sbírky a raděj už nemyslet na upgrade družstva, bude hůř.

    [​IMG]

    Přeji Všem, dobré pěstění a hafo hrášku k tomu :)
     
  10. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, akce dokončena a radost veliká po odtajnění jezevec i vydra, pásovec, želva a oranžové ovečky a psi, z předešlých byly také želva, kivi, kohout a už nevím, ze stromků samé sakury, planiky, jeřáby některé v nejvyšším provedení, děkuji Alena,
     
  11. zcivin

    zcivin Pisálek fóra

    Zdravím, každou akci už dělám systémem vyjde/nevyjde. Jen mě trochu připadá, že je silně překombinováno. No co, hraju a i když zde vidím jak jsou všichni hotoví, tak já začínám teprve žluťáska malého. Když jsem si to propočítal, nemusel jsem ani moc bourat. A odměny - darovanému koni na zuby nekoukej. Myslím, že se ozývají ti - co mají dost peněz na nákupy - já ne a každá stáj a stromek potěší. Přijde akcička a ejhle - máme dost. Tak vám všem přeji hezké zážitky a co nejméně nákupů za penízky.
     
  12. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Akce hotová od včerejška, přestože jsem měla hodně rozlítaný víkend. Mám ráda takové akce, kde se musí trochu přemýšlet a plánovat, ne jen pěstovat bezhlavě desetitisíce. Jen si jsou hrášky hodně podobné a bylo třeba dávat pozor, aby se nezaměnily. Odměny jsou trochu slabší, asi jako všichni bych uvítala víc SK, SH, Zuzi.
    A k tajemným v odměnách. Protože jsou stále v odměnách, nemám důvod je kupovat. Teď byla výjimka stáje na Baha, tam vzhledem k počtu zvířat a novinek byla velká šance na úspěch. Ale v běžném provozu je už tolik druhů zvířat a tolik druhů stromů, že šance na novinku je mizivá. Takže je to jen hra o čas. Kdo chce novinku hned, koupí floreny, balíčky, pak vydělává krejcary na trhu. Kdo si počká, dostane zvíře nebo strom, když už to není novinka nebo koupí na trhu, až cena klesne. Docela nás hra vychovává k trpělivosti. ;)

    Tajemné z akce jsem dala přes noc. Ze stromků bylo hodně v XXL verzi (jeřáb, mišpule, lokvát...), ze stájí sice nemám jezevce, ale třeba pásovce jsem měla jen 2. A na ploše jsem si nechala pro radost oranžové medvědy, protože pro medvídky mám slabost, a barevné jsem neměla.

    Takže celkově spokojenost, akce mě bavila, odměny mohly být lepší, ale důvod k radosti se najde.
     
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Hezke rano... odtajnila jsem zbytek odmen a vykoukl na me posledni TCH, ktery mi chybel - labut, z TS sice uz druhy, ale pekny jerab brek, "nejhorsi" byl oranz. bobr a oranz. kotlarna, takze za me spokojenost. Akci hodnotim skolni dvojkou a tesim se na dalsi ;)
     
  14. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Já hlásím založení planikové plantáže. No a co mi vykouklo ze stájí: Jezevec- kdepak, ježek to byl, šotek. Ještě že jsou chránění, jinak bych ho nakopla.
     
  15. dkacka

    dkacka Rádoby autor

    Tak rozpěstovávám žlutý hrášek.... akce docela v pohodě, je jiná než ostatní, ale mně osobně nevyhovuje... NESNÁŠÍM ROZPĚSTOVÁVÁNÍ!
     
  16. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

  17. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    HOTOVO! Dopadlo to dobře, chlévy jsou na ploše, stromy jako vždy. Na dřín nebo druhé lapacho si musím počkat. Druhý jeřáb břek by také nebyl marný. Ale mohly to být také jen stromy krejcarové, tak jsem spokojen. U nás to vypadá na déšť, tak se jdu projít.
     
  18. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Já jedu na žlutým hrášku - a co se počasí týče, u nás v Albertu omdlely dvě pokladní, takové jsou tu tlakové vlny.
     
  19. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak odtajněno a z chlívků - vydra, oranžoví bobři a oranžoví chameleoni (obojí 2x). Ze stromků - stejná sestava jako prve, přibyla sakuraXL a břek :D. Toho jsem ještě neměla, takže na konec ještě takovéhle skvělé překvapení - za mě se to tímhle posunulo z kategorie docela prima pohodová akce do kategorie naprosto super akce ;)
     
  20. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    ja chci taky vydruuuuuuuuuuu
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.