Pekárna lásky (8.2. - 17.2.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. rysak87

    rysak87 Perspektivní autor

    Tahle akce by se měla jmenovat pakárna z lásky>:(
     
  2. žufánek

    žufánek Rádoby autor

    Dobrý den tak to skládání polev, náplní a ozdob je doslova nemožná věc. Pokud se nepoužívají různé pomůcky pro usnadnění, tak není šance. Nejsem počítačový talent, co si umí nastavit různé programy a ještě navíc s brýlemi. Je to maličké, nepřehledné, dříve dorty byly alespoň trochu rozlišeny, tak s tužkou a papírem to šlo, kdo vymýšlel takovouto ..., tak snad nebyl ani normálně myslící člověk, co s tím vlastně sledují, že překopávají hry, co jsou trochu hratelné, že nakonec vyrobí paskvil, místo aby hráčům připravili hru na odpočinek, tak opakem je, že brnkají na nervy. Hru odkládám a končím, protože v mých 82 letech chci ještě na tomto světě chvíli být a ne si usilovat o život, že přijdu o nervy a stane se ze mne blázen. Chvála tomu, kdo toto nesmyslné nepřehledné skládání vymyslel, ten musel mít alespoň IQ 250. Všem, kdo tuto hru zvládnou přeji šťastné ukončení a pevné nervy, já na tuto nepřehlednou nesmyslnost nervy nemám. Moc zdravím a držím pěsti!


    ***to snad není nutné - Dave Lister***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/2/24
  3. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    odehrála jsem pár her jen tak na zkoušku, ze začátku jsem to dost mrvila hlavně tu polevu, teď už snad vím jak nato musela jsem dost čučet na video od pezt jak na tu polevu za což mu děkuji ve windows 11 to jde taky dobře výstřiškama už jsem na to přišla, ono to teda zmizne, ale musí se to vytáhnout z lišty.

    [​IMG]
     
  4. 1.xena.

    1.xena. Zelenáč fóra

    Vše zlé - k něčemu dobré. Šetřím tužku a papír - tak už to dělat nejde, ale jak jsem se tu dozvěděla, tak jde to zvětšit - před začátkem hry - vpravo nahoře 3 tečky, tam zvětšit třeba na 125% pak mobilem vyfotit a kliknout na video - vlevo nebo dole pod kolečkem na focení - když to máte na šířku, můžete vyzkoušet před hrou, tak velmi rychle máte ten obrázek pořád na mobilu, co potřebujete a i tak to ještě musíme správně zadat, ale tak už to jde i když i tak je to hůře rozeznatelné, protože je to opravdu moc podobné, nepovedlo se jim to, ty stejné nebo podobné barvy a tvary. Přesto, že zvětšování i focení používám, tak mě to nenapadlo, dokud jsem si to tu nepřečetla .-)) Všem přeji úspěch a krásný den .-)
     
  5. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Ahojte, ještě mě napadlo, že by někomu mohlo pomoct, když sem dám obrázky jednotlivých ingrediencí pro nastudování, vím, že jsou na videu, ale běží to tam rychle a není čas si pořádně vše prohlédnout, pro přehlednost obrázky ani nezmenšuji....
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  6. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    nic vzhled nový nepotěšil ale brýle a zvětšení na 150 % a foták na mobilu =18 pokusů bez ztráty kytičky navíc nejsou padátka
     
  7. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    dinoalesi -je to hezké, já jsem s tím už sekla, nejde mi to ani s focením, nevidím na to, a než to zkusím sestavit, tak je hra fuč.
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Obrázky jsou i v návodu k akci pod otazníkem, nepohyblivé.
    Takhle jednotlivě zobrazené vypadají přehledně, ale tři na sobě namatlané velice nepřehledné. Růžová s pruhy, růžová růže, růžová s pusinkou, která není vidět, protože je na ni posypka a dole piškot. atd.
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Děkuji všem kdo tady sdílel zkušenosti s výstřižek a skica ;), trvalo mi to sice chvílku, než jsem přišla na to jak to funguje, ale jde to skvěle, udělala jsem jen dvě chybičky, než jsem si zvykla, která růžová je která, natrénovala jsem na hlavní, kde mám dost pokusů, ještě zbylo a na vedlejší, kde to budu mít jen tak tak, aspoň na stonek, tam už to půjde samo, ještě jednou dík, šlo to skvěle
     
  10. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG]

    Ahoj, tak hotovo ;). Mám docela přepěstováno, tak je škoda to nechat ladem a ještě budu pěstovat dál na jedné ploše a na hlavní honím padátka ;). Času do konce plno, tak proč toho nevyužít a nevyzobat odměny :). Budu asi jediná, která napíše, že jí hra baví :). Zvětšila jsem si o kousek obrazovku, nafotila mobilem a vše ok. Jasně, prvních pár obrázků jsem z těch barviček měla chaos v hlavě, ale potom jsem si na dortíky zvykla a šlo to jako po másle ;).
    Všem hotovsonům gratulka a ti, co hrají ať to nevzdávají a ať se daří ;):).
    Hezký víkend všem :)
     
  11. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Máš pravdu. Tam já se nikdy nekoukám, tak jsem je neviděla, ale jsou na bílém podkladu, tak sem ten obrázek ještě taky šoupnu....
    Snažím se to aspoň nějak našim spolubojovníkům ulehčit. Všem co to zvládli, velká gratulka, ostatním držím pěsti;)

    [​IMG]

     
  12. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Všichni nejsou bystrozrací.
    Neměla by být tato hra pro všechny věkové kategorie, hratelná bez pomocných
    programů a bez mobilu?
    :wuerg:
    Zkazili narozeninovou akci, zkazili Valentýnskou akci a kterou zkazí příště?
    Karnevalovou královnu?
    :(
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Mikeš: Zdravím, ta už je zkažená dávno, ale kdoví co nás ještě čeká ;). Aby se vůbec rozjela :D.

    No, nedělejme z toho drama, zkrátka se jim "dortíky" výtvarně nevyvedly. Buď používat to, co je zde prezentováno nebo pěstovat a pěstovat, více pokusů. Čím víc pokusů, tím lepší orientace.
    Myslím, že každou akci, zde hlásí ukončenou 2-3 dny před ofi skončením, tak budou hlásit v den kdy skončí.
    Edit: Mléko došlo a z čoko růží padá bídně.
     
    Naposledy upraveno: 9/2/24
  14. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Mikeš královna už je pokažená od té doby co jezdí ta ošklivá opice
     
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem odehrála i na vedlejší farmě, ale jen po stonek,;) picolka asi nebude, nejsou padátka a na ploše už jsou dekorky, ale nevadí, stačí ta jedna za HM
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, zatím budu pěstovat, hodně pěstovat, Vehikl vydal 200% a 100%. Pak zužitkuju okamžitý šafrán na pajdátka a následně to bude metoda pokus - omyl. Snad se do konce seznamu nabízených odměn proklikám.
    Na GCH mi hra nejde, na Edge je to podobné, funguje jen klient. Tam jsem vyzjistila, že musím okno zmenšit, aby se mi vedle vešlo Malování s PrtScr. Nechám to na víkend, teď ještě dojíždím pracovní režim a su utahaná jak uň 8)
    Těm, co již doklikali, ulovili a doskládali do konce, letí veliká gratulace :)
     
    Naposledy upraveno: 9/2/24
  17. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Pitrýsek47, kytka50
    A vy si myslíte, že pokažené se nedá ještě více pokazit?
    Nechte se překvapit, vždyť jsou to všeho schopní umělci.
    :D
     
  18. jejanjen

    jejanjen Zelenáč fóra

    katasrofa, jaké jsou dortíky to aby si vzal na to lupu. jestli je na dortíku kytka nebo něco jiného - věc detektiva. Hrajeme si na schovávanou nebo na skládání dortíků? Pestobarevnost barev se stratila. ... dávám akci 5!!! Jejanjen
     
  19. pep11

    pep11 Pisálek fóra

    Ahoj, máte nějaký tip na získání padátek? Napěstováno, mám, ale tím jak jsou padátka pouze na Hlavní farmě, tak jich mám nedostatek
     
    modro.ocko22 a babina51 tohle ocenili.
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    pep11 - ahoj, dlouhodobky vyšlechtěné ve skleníku (zkrácená doba růstu) ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.