Pekárna lásky (8.2. - 17.2.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Stoupnu si do řady na akci jsem tady. Jen trochu později neb mám zítřejší odpoledne nadupané. Tak jako ostatní výstřižky a dvě okna vedle sebe to jistí.
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Skládání mě baví. Teda dortů, pucle, příšerky, pizza, makronky a knihovny nejsou zrovna to pravé ořechové ;) Zasela jsem si po příchodu z práce bazalku a heřmánek, doplňuju stodolu na osobní limity. Třeba to nikdy nebudu potřebovat, ale nikdy neříkej nikdy. Spousta zvěře žere stejný věci v krmivech. To je jak Nikdy Nikdy Safari... Safra, zase jsem se ztratila... xD Pak na hlavní fláknu pokrácený laskavec, tam pajdají pajdátka. Stejně nezačnu dřív jak v jedenáct večer, tak je fuk, kdy to sklidím. Divošku oseju nějakou plodinou, co do těch jedenácti dozraje, abych mohla rozpěstovat.
    No a pak se uvidí, jak to půjde. 8)
    Všem účastníkům zájezdu přeji příjemný pobyt :)
     
    Naposledy upraveno: 8/2/24
  3. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.Akcia sa mi páči,odmeny fajn,akurát príprava žiadna.Do večera v práci a po príchode domov na mňa vyskočila sms,že je nečakaný výpadok netu. :( Teraz som sa sem dostal a to už nestihnem,tak uvidíme,ako to pôjde.Nech sa vám darí.
     
  4. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja ako kazdy stvrtok rozpestovat budem v robote,vikend bude hlavne o vnucatach tak sa tu dostanem tak 2-3x denne ked budu spat. V pondelok doobeda mam volno tak sa do toho pustim s vystrizkami ;):music: Ruzovy kolac sa nam hodi a bosorka nepohrdne ani receptom na marmeladu :)
    Prajem Vam nech sa Vam dari a nieze stlstnete,to si mozem dovolit akorat ja ;):pxD No ked na mna sa to moc nechce nalepit :cry:
     
  5. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Jako obvykle to nefunguje :wuerg:. Zahrál jsem si minihru, nešlo dodat cupcake. Ale aspoň mi to pořád ukazuje 1 volný pokus :sleepy:. Aspoň, že nasazené růže k rozpěstování na poli pořád jsou. Zatím...
     
  6. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj stěby, mě hra funguje a farma jede bez problémů ;)
     
  7. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Omylem jsem dala konfortní pole.:cry::wuerg:
     
  8. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, akce se mi líbí a odměny také slušné.

    dasa1143, zasadil jsem s SH bez vánočky a bílé nevinnosti, takže si hoďku počkám :sleepy:. Takže kiksy se nevyhýbají nikomu. ;)




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Po dvou restartech mi farma také funguje!xD:cry:
    Ale jinak,farma valí,jak splašenej šnek!:wuerg:
     
    Naposledy upraveno: 8/2/24
  10. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    to bude fukot, len do 100 PL som pretočila, to sa tak často nevidí8);)
     
  11. hakysek

    hakysek Zelenáč fóra

    Jak to děláte že dokončíte akci celou :( mě se to snad ještě nikdy nepovedlo a to používám dýňovou a někdy i mrkvovou marmeládu...
     
  12. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    DANKA722
    To máš pravdu, já tohle neviděla už ani nepamatuji :D Gratuluji ke štěstíčku, vypadá to že už se nám rýsuje dnešní vítěz ;) Já protočila taktéž 100 PL a jen 2x +1 a za cca 200 (možná víc) zelených 1x +1.... no ještě že aspoň nějaký ten Jack pomůže :p
     
  13. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Já se picnu. :cry: Hlavně že jsem včera celý večer studovala co a jak okolo akce, abych vše správně připravila a dnes se na startovní čáru dostavila vyzbrojena všemi dostupnými vědomostmi. Tak jsem večer vše připravila a těším se jak to hned po čtrnácté odpálím na 150%, dokonce i řádky na vypadávátka jsem si nezapomněla pošetřit a i před sklizní aktivovat. No a po té 14 hodině zkontroluju že akce jede, vše zaktivuju, dokonce jsem si i na kole hned druhým vytočením získala 100% do stodoly, a jdu nedočkavě sklidit divokou, no a.... ono nic. Sklizeno, dopadáno, a ani jedno padátko. Jdu hned sem jestli mám problém jen já, ale nikdo jiný si na padátka nestěžuje. Tak jdu do návodu..... zkrátím to, včera jsem si nevšimla, že na divoké padá jen ze stromů, tak jsem na poli pěkně až do teď okopávala šafrán. :cry:

    Tak honem honem jít zachránit co se dá, rychle velká pole, voda hnůj,.... dosít políčka okolo a šup na druhou plochu. Sklidit, dát velká pole....a....kde mám semínka akční?...... To snad ne, já ještě žiju v minulé akci, kde byla na kždé ploše jiná akční. :cry: Takže jsem tuhle vysela na divokou a hlavní mi teď úplně zbytečně bude několik hodin ležet ladem (nemám žádné pokrácení SH krom řemesla). Přitom bych tam nutně potřebovala dát stromy když jsem tak podělala tu přípravu. :sleepy:

    Doufám že ostatním se daří líp (i když už tu čtu že to jde i jiným ztuha), a těm co se nedaří přeji, ať už se nám další kiksy vyhýbají a všechny ztráty ať doženem levou zadní. :)
     
  14. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Protočila jsem 100 modrých a zhruba 150 zelených, mám 1x100% a 3x +1. Nic moc, tak jsem přidala 200% do diamantu a už to vypadá trošku líp. SH dost, tak budu dnes a zítra fofrovat, od zítřka večer až do neděle budu zase jen na mobilu (a tam mi to občas stávkuje), tak potřebuji nahnat akční. Skládání dortíků bude až od pondělka.
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Prepperka
    Asi tě zklamu,ale i kdyby si měla plnou plochu stromů,tak boosterů by ti vypadlo opravdu pomálu.Už jsem stím tak nějak počítal a příprava byla následující:
    1) 43x obrovský strom
    2) 1x arboretum(skvrnitá vrba)
    3) doplněno 25x skvrnitá vrba
    Z toho všeho vypadlo 42 boosterů! Takže ani záruka obrovského stromu v tomhle případě, neznamená automaticky 1x padátko!!
    Tož tak!
    [​IMG] :)
     
  16. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Můžete prosím uvést, v čem aktuálně hrajete?

    Jinak já jsem dal jako přípravu na celou plochu skvrnité vrby a v kombinaci se spoustou JC vypadlo tohle:
    upload_2024-2-8_15-23-0.png
     
  17. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak jsem to rozjela a jsem trochu zklamaná vyobrazením třetích ozdob na cupcaku, je to tmavé a lehce se to dá zaměnit. Ale snad do konce hry si zvyknu. Pohodu, klídek a tabáček. Ať se daří.;););)
     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím, špatně. Dýňová marmeláda ti moc nepomůže. Pořádná příprava před akcí, rozpěstovat (s podpůrnými prostředky) a používat MJS na malá pole 1x1.

    Edit:Taky jsem musel restartovat, hraju v prohlížeči M.Edge. Ale šnek se snaží.
     
  19. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    ..ale však pri pomôckach - vystrihovanie, fotenie, písanie - boostery nie je treba, aspoň, čo som si všimla pri predošlých akciách;)
     
  20. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Pitrýsek47 aktuálně doporučuji hrát v jiném prohlížeči než je Edge, pokud máš tu možnost.
    DANKA722 potřeba sice nejsou, ale potom bychom neměli co porovnávat. :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.