Pečivo z Prázdnoty (4.10. - 10.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 3/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    ahoj, jo já :) mrkni na můj poslední příspěvek :)
     
    Honzulka05 a kaolín11 tohle ocenili.
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, pokud máš v prvním úkolu naplněné dva stojany, tak se posuň do další cukrárny - vpravo úplně dole

    [​IMG]:)
     
    bursuk59 a Milka66 tohle ocenili.
  3. doben

    doben Ikona fóra

    Video s návodem k akci


    Ve videu je opět ukryt kód, který mi můžete poslat herní poštou.
    Kód není od RT, takže nelze využít jiným způsobem.
    Každý hráč, který mi pošle tento kód do konce října za něj získá 5 JC bodů.​
     
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak teda dobre, uz umi nasobit vypadavani*pocet dnu je vice nez pozadovano... tak to je fakt cim dal lepsi... ja si udelal seznam potrebneho a uz u 4 cukrarny si rikal, ze to delam zbytecne, kdyz na to nebudou flakony... tak schvalne, kolik prihodi?
    785/170/49/0/0/0 - nic jsem nedodaval zatim...

    Jo a pro mnohe je nazev akce jasny - pece se ve Stodole... takze prazdno, ze?
     
  5. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Jj už jsem pochpila, mě něco chybí na dodání.
    Já jen že už v tom všem mám malinko boudel. V těch akcích.
    Jedna zrušená druhá komplikovaně napsaná, no kdo se v tim má už vyznat.
    Přesto děkuji, nemám čas pročítat několik příspěvků.
     
  6. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Tak uvidíme, kolik padátek nám nabídnou v kompenzaci, mám takový zajímavý pocit, že s 52 flakonky dosaženými do této chvíle (díky moc všem za darovaný flakonek) je to skoro stejné, jako by vůbec žádná příprava nebyla.
    Nevidím moc cest, jak při nutnosti zároveň pěstovat akční a vydolovat i plodinová padátka, dostat i dost flakonů. To asi bez použití placených prvků moc řešení nemá...
    Rozpěstováno mám, akce vypadala zajímavě a zahrála bych si, ale pokud to nebude v rámci normálního života plnitelné, jsem připravená akci vzdát.
    Já. Jsem připravená něco zahájeného vzdát. Sama sebe nechápu, tohle už skoro nejsem já, tahle hra mě učí věci, které mě nenaučilo zatím v životě nic jiného. Nejsem si úplně jistá, jestli jsem zrovna za tohle tak ráda...
     
  7. alloha8

    alloha8 Perspektivní autor

    Když to tak čtu, tak to jste na tom někteří ještě dobře. Já měla zasazené karafiáty, chlévy, výrobny a základní stromy a po první sklizni 42 skleniček a 42 flakonů :wuerg: Jako nevěřila jsem vlastním očím. Katastrofa....Takže tuto akci nejspíše také odpískávám :sleepy:
     
    bursuk59, Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    karbar - klidně se ptej, když se na něčem zasekneš. To nějak dáme do kupy ;)

    Edit: Anebo mrkni k dobenovi na video :)
     
    Naposledy upraveno: 4/10/18
  9. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Jupííí, naplnila jsem jeden jediný stojan v první cukrárně, na další nemám prázdné flakony. Tak i s kompenzací to asi stačit nebude - počítám, že dolezu tak do 5. cukrárny maximálně. Chjoooo, tak to bude asi první akce, kterou nedám...
     
  10. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, zrovna dneska jsem si domluvila s farmářkou tady z této hry dostaveníčko, které jsem spojila s nákupem v krajském městě v nejmenovaném velkém obchodu a po příjezdu domů až po 19 hodině, jsem zasedla k počítači, musím napsat, že na celé farmě mám stromy, které jsem dala tak jak jsou potřeba do úkolu, javory a mandle se mi tam již nevešly, použila 7 JC a vypadlo 426 flakonků, tak snad to vypadávání opravili ke spokojenosti,

    Broskyňa - ahoj, nepíšeš co jsi měla na polích, já také teď rozpěstovávám akční, lahviček vypadlo 14 celkem z 15 akční na velkých polích a na zbytku bylo na pidi políčkách proso lahviček, také nemohu zatím použít mlýn,
     
    Naposledy upraveno: 4/10/18
  11. Broskyňa.

    Broskyňa. Perspektivní autor

    davidson00- Tak to sa máš ja po celom dni nemám ani na jedno mletie, ale akcia vyzerá super tak neviem či pokračovať alebo nie
     
  12. slootr

    slootr Baron fóra

    Moc díky za tohle info, aspoň my, co sklidili dřív, víme, o co jsme zhruba přišli. Pak se s tím bude dobře porovnávat zítřejší kompenzace :D
     
  13. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    .i..i

    Tak já dle taktiky jel a mám 101 flakonů - měl jsem plné pole a půl chlívků a ktomu zbytek stromy + celé pole XXL stromů. Padátka z polí neřeším, ty se dofarmí s pomocí superhnoje.
     
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer a konečně doma :) tak já jsem nebyla moc nachystaná, protože jsem do posledka sklízela macešku pro dráčka a chybí ještě 605 kousků mořidla, ale to koupím u babky kořenářky v liště a bude to :p. Na jednu plochu ráno nasadila stromky XXL a teď to mám s padátky slabé a čtení tady, jak to padá i ostatním ... ste mě teda moc nepovzbudili xD. Pěstuji na dvou plochách, třetí obr, v práci trochu rozpěstovala 3200 dříšťálu, teď něco delšího na noc a zkusím všude základní stromky přes den a taky jsem zvědavá na ta opravená padátka ... to bude boj :D.
     
  15. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahoj, nejenom flakóny, ale u mne i lahvičky:
    z celé hlavní + divoké + 176 pidi na mýtině= 580 pidi akční s MJS vypadlo 11+9+10= 30 ks lahviček.
    To mně přijde docela málo!
    Legendu mám 30% a nemám žádné JC.
    :cry::cry::cry::cry:
     
  16. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Jsem rozčarovaná a smutná. Tolik jsem tomu věnovala a aktuálně mám 94 lahviček a 59 flakónů?!?!?!
    S tím ať jdou někam :( Začínám se utvrzovat v tom, že jsem za ty 3 roky nehraní o nic nepřišla a zřejmě se na celou farmu ... :eek:
     
    evainfo a tykadlo tohle ocenili.
  17. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    V ofi píší, že povolí kohoutek, ale po sklizni to tak nevypadá, asi budu ráda, když stihnu řádek. Také mi padají málo obě padátka. Jára
     
  18. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tedy, s tou mou přípravou- nepřípravou jsem nečekal zázraky,ale toto. Lahviček 64 a flakonů 44. Na mladších farmách: K 94/30 a E 85/25. Tam jsem měl oříšky a vždy 2 pole cibule. Samo chlévy a stromy. Jsem to s tou begonií nějak nevychytal a vlastně na hlavní byl vlčí mák - jsem se zapomněl juknout, kolik hodil. Teď před půlnocí sklidím, hodím nějaké kratší stromy. Tak mi napadá - na baha máme stromy od 10 až do 24 h , nešlo by něco podobného na farmě?
    Teď mám stav 1658 kytí + zaseto na 354 polích a 111/58. Na jeden stojan... Co myslíte - vypadlo by něco z jabloní?
     
    Naposledy upraveno: 4/10/18
  19. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Skali jeje trochu jsem si ty akce prohodil zjistil jsem to když jsem se podíval na čas akce děkuji ti ze info
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Splněno 2/1,došly kupodivu lahvičky.
    Po úpravě si myslím,že akce bude na pohodu.
    Díky špatné přípravě jsem na tu bídu měl padátek relativně dost.:)
     
    maribeja, bursuk59 a Honzulka05 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.