Pečivo z Prázdnoty (4.10. - 10.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 3/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Tak u mě je to také bída. Měla jsem čtyřlístky, stromy i chlévy a mam 80 lahviček a 47 flakonů. Nevim jestli mam vůbec pokračovat a rozpěstovávat. Z malých polí akčních to padat nebude, tak to znamená navečer vždy zbourat a zasadit stromy a dát výrobny, použít hromadu ponožek a vrtulí. Já už na to fakt nemam sílu. Tohle už není fajn hraní, ale vočistec. P.S. Honzulka05- Konec akce je 10.10. myslím, ne měsíc. Někdo tu počítal padátka kolem 700 kusůo_O
     
    Naposledy upraveno: 4/10/18
    bursuk59 a evainfo tohle ocenili.
  2. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Flakony moc nepadají, takže bude potřeba přehodnotit strategii. Že by se schrastilo na 12 cukráren, asi bez investic nehrozí. Asi budu ráda, když bude stonek. Zítra je babyboom, tak zkusím poškádlit štěstěnu, třeba bude i nějaké padátko. Chlévy SK nekrmím a urychlení řemeslnými produkty a řádky je málo. Na stromy UH je zase velká spotřeba, takže zásoby nebo nákup. Tudy též cesta nevede.
    Asi akci pojmu způsobem - co bude, bude. Budou padátka - dobře, nebudou - budu mít jen část odměn a třeba ani ten řádek. Stejně se postup pořád zrychluje a nestačím pěstovat nové kytky.
     
  3. doben

    doben Ikona fóra

    S asistencí 60 želváků vypadlo 264 Prázdných flakónů, takže zatím to moc nepadá.
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Honzulka05 - pozor - nepleť si tuto akci s Pokladem kostěné královny - ta trvá do konce října. Pečivo z Prázdnoty je pouze do 10.10. :)
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  5. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    [​IMG]
    Po první sklizni jsem pěkně souměrný, ale spíš bych řekl nepěkně souměrný :oops:. Pápá, mazlíková čarodějná potvoro, jdu se podívat, kolik toho bude potřeba jenom na stonek -.-. Ale kálí pes, chleba levnější nebude ;).
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem Vám nějak ráda, že jsem to odpískala, když to tady čtu, do konce akce sem raději nepůjdu, bo to bude opravdu jen "nepadá to":)
     
  7. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Ja zitra vecer zkusim nasadit medvedy. Dnes mi to nevyjde s radkem, jinak mam 4 dekorky, co je zkracuji kazda o 5 procent plus radek o dalsich 10 procent, se vsema ostatnima vychytavkama ze stonku a remeslnymi produkty by mi pres noc melo dozrat za par hodin pekne stado medvidku a snad budou i padatka. Kdyz to fungovat nebude, prestanu si s tim asi lamat hlavu a udelam, co pujde. Mozna pomuze baby boom, urcite neodolam a neco malo vyslechtim.
     
    bursuk59, Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Už někdo spočítal,kolik toho bude třeba na kompletní splnění akce,pokud budu chtít všechny mince a upgrady?
     
    bursuk59 a Honzulka05 tohle ocenili.
  9. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak nevím, ale právě jsem si spočítala, že sklizeň 2 ploch stromů vydala flakóny na cca 1,25 jahodo nebo čoko blivajzu (1 flakón přišel navíc jako dárek od přítele Bezejmenného, díky :)). Za 6 dní akce to bude (možná) kolem 280 flakónů. I kdyby z každého šlechtění vypadl flakón (nevím, jestli u šlechtění to je taky náhodné anebo vypadává vždy, ale budu optimista), budu muset šlechtit cca 470x, což je 940 SKxD...absurdní. Vidím, že je čas celou akci odpískat.
    Mrzí mne to, protože se mi líbí.:(
     
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Ani se nesnazim zjistit kolik ceho... darky jasne ty flakony, ale u totemu teda pokud to chapu je fuk ktery vyberu, kdyz chci optimalizovat padatka... takze spis jen podle toho o co muzu prijit, ten delat nebudu...
    144+27 padatek neni moc z maximalni kytky a pak sklizni chlivku a stromu... ted uz to bude bez pripravy rovnou, to zas bude jednoho moc a druhyho malo...
     
    bursuk59, Honzulka05 a maribeja tohle ocenili.
  11. slootr

    slootr Baron fóra

    No asi jsem měl zbystřit už ve chvíli, kdy jsem si přečetl obtížnost: střední. To nikdy nevěstilo nic dobrého. Ani tentokrát tomu není jinak. Mám tisíc chutí to zazdít. Ale zase je to součást spojených akcí a vůbec netuším, o co bych tím do budoucna přišel.

    Fakt škoda, vypadalo to fajn...

    edit: Když přijmu rovnici střední obtížnost = nelze splnit celé, tak si dám náhradní cíl. Na stonek potřebuju (když to jedu celé čokoláda/vanilka):

    čoko bahno (940 akční + 44 pajdátko z kytek + 38 pajdátko zvíře/strom): 5 kusů
    vanila kal (470 akční + 44 pajdátko z kytek): 10 kusů
    jahoda sliz (470 akční + 38 pajdátko zvíře/strom: 10 kusů

    To máme akční: 14 100
    pajdátko z kytek: 660
    pajdátko zvíře/strom: 570

    Snad to mám dobře. To ostatní k dodání nepočítám. A uvidíme, jak to bude pajdat. Zatím to moc optimisticky nevypa(j)dá.
     
    Naposledy upraveno: 4/10/18
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ještě bych to neodpískával,důležitý bude nasbírat padátka ze stromů a pak ty druhý kdyžtak nahnat kaštaňákem.:eek:
    Jinak, akce pro nováčky jak vyšitá!o_O
     
    bursuk59, Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  13. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    žeby mini kompenzácia za karnevval? dnes na 1.pokus [​IMG] :p
    to neznamená, že už majú odpustené
    hm, aby som do polnoci napestovala, len ešte neviem koľko:music:, potom stromy s ježkopeňom a fusaklami, pokúsim sa to stihnúť pred kritickou chybou:D
     
  14. Coruska

    Coruska Aktivní autor

    • Nevkládej více příspěvků za sebou. Pokud potřebuješ něco do svého příspěvku dopsat, použij u něho tlačítko "upravit". Skali
    Totálně zmatená akce, složité, navíc po předchozích asi 5 akcích hned po sobě nebo se dokonce překrývajících mám totálně vymeteno ve stodole a není šance plodiny doplnit. Takže opět pápá, tuhle akci snad ani plnit nechci, bo budu zase naštvaná, že je to nesplnitelné :(

    Úplně jsem nepobrala nový systém objasnění her - nová klikací hra? Na všechno se musí otvírat nové okno a následně se vracet k původnímu - další důvod, proč na fórum raději nelézt. Fakt ta hra začíná být spíš stresující, než relaxační.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/10/18
  15. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    Vyslo ofi k padatkam, mrknete. No, me trosku rozesmálo, jelikož tady 2 dny nebudu, asi mam smulu, ze mam 2 dny vypadek, jsem zvedava, jestli to i tak dozenu :-D Ale třeba jo, když všechno zalesnim :) Když se zvysi frekvence vypadavani, snad bude vetsi sance i s mym výpadkem :p
     
  16. máťochov

    máťochov Stará škola

    Tak už je v Ofiku info o špatném nastavení padátek. Prý povolí kohoutky a přihodí něco do kompenzace:p.
     
  17. šebejda

    šebejda Baron fóra

    A teď babo raď. Schválně jsem zasadil dlouhodobky a čekal jsem až do večera, zda akce pojede a co na to ti, kteří ji začali. V podstatě reakce hlavně na padátka jsou negativní, skalní hráči píšou, že se na to vykašlou. NJN, ale ona ta akce navazuje na akce budoucí. Proboha, co mám dělat, cca 10 minut do sklizně???? Asi zasadím další dlouhodobky a rozhodnu se až ráno. Mimochodem, byl zveřejněn kompenzační balíček. Pro nováčky supr, pro mne bída. Nenahradí mi Zuzanu, nenahradí mi zhruba 20 zatočení prémium a ani SH. A k tomu mám spotřebovaný kaštanový řádek.
     
    bursuk59, Honzulka05 a maribeja tohle ocenili.
  18. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    2/12 dvojsloupců s dezerty jsem udělal a stojím nepřekvapivě na flakonech... snad to nějak půjde, ale bude to drsný.

    Pro jednodušší vyhledání informací o změnách, týkajících se vypadávání flakonků, sem vkládám odkaz.
     
    Naposledy upraveno: 4/10/18
  19. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Tak já už nevím kam mám vlézti.
    Dodala jsem první dodávky a co dál?
    nemohu se nikam dostat.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  20. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Jsem zvědavý, jak to vypadávání upraví a kolik čeho dostanem.
    Ne že bych to chtěl vyloženě vzdávat, to asi ne (i když pořád přemýšlím o vynechání)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.