Pečivo z Prázdnoty (4.10. - 10.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 3/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    No nazdar!Konec hamounsví(aspoň v mém případě),všechno ze stodoly do akce,a já mám tak ráda zásobičky.Jen jednomu nerozumím-proč mám před každou akcí takové nervy,je to jen hra,která mě baví,tak o co jde?Pak mi stačí přečíst si 2 příspěvky-Baroland a MakakMagot.Pánové,díky,už se nebojím,už se těším.
     
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Akce mne zaujala, ale přečetl jsem si pojednání(to je přímo doktorská práce, navrhuji udělit Pajdovi titul: doktor farmářských věd),:pale už bylo pro mne pozdě. Neb jsem přišel z práce, vše sklidil a abych už se nemusel farmou zabývat, ale mohl sklidit v pohodě ráno, hodil jsem na dvě části polí begonii a na hlavní vlčí mák. Tam bude sklizeň super. Standardně všude stromy okolo a samo chlévy, bo pilný farmář nezahálí ani zde. Na baha jsem si konečně dodělal hangár na 8 chlévů, tak jsem mrkl na farmu a ouha! To bude chtít mraky zvěře nebo vysoké šlechtěnce. Vidím to tak, že bedny oddanosti by mi urychleně místo marmelád a růží měly eskortovat tuto ceněnou komoditu. Možná bych pro první dobu mohl obětovat tu kachní nevěstu, neb růžové kachníky mám asi 4. No nic, uvidíme, co z toho všeho pojde.(Možná pojdu já - v první chvíli jsem si říkal: kdy že mě to padlo IQ na hodnotu nižší než má komár? Pak jsem se pochlapil, lapil zbytky a pochopil a hlavně vzpomněl na tu akci na baha)
    Tož štěstíčko všem , kdož hru budou hrát . Vypěstovat hromadu kytí umíme - horší bude, čemu z odměn dát přednost=mincím nebo jiným komoditám. Dodávky ze stodoly mi nepřijdou likvidační.
    Jo a díky, velké díky Apachii a spol! Dobře mi to spočítali,bratři a sestry spolubojovníci. Tož hrrrrrrrrrrrr na ně a bude maglajz v české kotlině a v moravské zemi.
     
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Trepifajksl: bohužel tohle opravdu není moje práce, jsem jen ten, kdo to tu nakonec vyvěsí.

    EDIT: uznání patří těm co pro Vás tyto akční FAQ chystají akci co akci.
     
  4. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím vespolek,

    právě jsme dostali informaci, že došlo ke změně odměn u šesté cukrárny, tož prosím znovu zvažte své postupy. Změna je již zapsána ve FAQ.


    Edit: tak a jdu se potrestat za multipost :D
     
  5. bionta

    bionta Perspektivní autor

    jsem na tom stejně , farmu hraju už jen z otrávením a setrvačností , po 7 letech ještě nenadešel čas se na to úplně vykašlat ale to je jen otázkou zdá se velmi krátkého času
     
  6. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Na úvod 196 prázdných lahviček, 149 prázdných flakonků...
    To vše ze dvou louk osetých Chryzantémou, dále pak stromy, obrstromy, zvěřince, výrobny a nesmím zapomenout na odvážné šlechtění (aniž bych věděl, co jsem vyšlechtil, neb se to zaseklo a já musel restartovat hru).
    Zda je to hodně nebo málo, nevím... ale základ to je.
    Tak ať to všem řádně padá a roste o sto šest!
     
    bursuk59 a Honzulka05 tohle ocenili.
  7. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    104flakonku, sklizeny 2 plochy zakladnich stromku, 1 plocha se 4 skladisti, mixem dlouhych vyroben a zvirecich chlivku..... no, asi se zapotim, abych splnila vse.
     
    bursuk59, evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  8. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    Kde se vyrábí třpytivý prášek? V jaké výrobně?
    Dík
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    3 Plochy stromů a z nich jen 211 flakónů ? S 15ti JC ! To si dělaj kozy né ?
    PAJDÓÓ ať to stopnou, :wuerg: je zde kritická chyba !
     
  10. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Dík za info Pajdo, aspoň nějaká pozitivní změna :)
    Jinak to teda padá fakt bídně :oops:
    Má někdo prosím prověřeno, jak to padá z XXL stromů, má cenu je hodit třeba na noc?
     
    Naposledy upraveno: 4/10/18
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Řek bych,že je to pěkně utažený.Dneska se budu všude věnovat akční,zítra už ale vyčlením jednu plochu na stromy.Myslím že hodně hráčů akci nesplní!:eek:
     
  12. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    kaolín11: Jj taky mě to škrtí ,-) U rostlin to bude asi v poho, lahvičky padají hezky.... ale stromy se s flakonama nepředvedly a to i za asistence 40 želváků.
     
  13. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Sice jsem hodil kytky na rozpěstování, ale asi se na to vybodnu rovnou. Kejklit 5x za týden celou farmou se mi nechce.
    [​IMG]

    Asi jsem se dostatečně nepřipravil, že ? No košíky kupovat nebudu milé RT ani kdyby mi z toho všeho nevypadlo nic. To na tu akci raději hodím ban.
     
    bursuk59 a Honzulka05 tohle ocenili.
  14. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Je to vážně bída. Po tříleté pauze jsem byla natěšená na akci, ale pokud to bude padat jako dosud, nemám šanci. Košíky ani nic jiného kupovat rozhodně nebudu. To budu raději zase pauzovat -.-
     
    bursuk59 a Arči1000 tohle ocenili.
  15. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    Jsem na tom podobne, pripravu jsem asi zanedbala, neb jsem mela něco stromu, něco chlevu, něco vyroben a taky pole, padatka mam na splneni prvního sloupce - doslova na jeden vanilkovy kal a jeden jahodovy sliz :) Pada to malo, patek a sobota jdu k volbam, nejspis se za oba dny dostanu na net pouze v patek rano (když se zadari) a pak az v sobotu vecer (jakoze fakt az vecer, spis v noci :p ). No, zkusim na ty 2 dny hodit stromy, ale nejspis to nevyjde :) No ale tak nohu za krk si kvůli tomu nejspis nedam :-D
     
  16. tatana60

    tatana60 Rádoby autor

    Boooože,už se to zase seká!!!!!:wuerg::wuerg::wuerg::wuerg:
     
    xhellax tohle ocenil(a).
  17. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Trpytivy prasek vyrabi parfumerie (motyli výrobna).
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    2 plochy stromů (základ) a 1 plocha béru vydaly 70 lahviček a 45 flakónů. Ty flakóny jsou tedy bída, jinak se to říct nedá :cry:
     
    bursuk59, evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  19. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    zatím se v tom ztrácím
    nechám to vybublat a rozpěstuji. a pak se uvidí
    hezkou hru všem
     
    bursuk59 a evainfo tohle ocenili.
  20. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Tak to bude těžké dodávat ale do konce akce je skoro měsíc možná to stihnu a to i napěstovat na stonek
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.