Pečivo z Prázdnoty (4.10. - 10.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 3/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Chatrč čarodejky dostaneme zajtra od 14-tej po prihlásení do hry - nič nebojte, na nikoho nezabudnú ;)
     
  2. burds

    burds Titán fóra

    Barolande tak od 10 se shodujeme.Tam jsou ty třetí totemy moc nenažrané.Na ty nemám.Musela jsem dokoupit levanduli.Při množství akcí mi nějak nejde dopěstovávat.Asi budu nějakou akci muset vynechat.CHtěla jsem vynechat královnu a ona se nekonala tak jsem o nic nepřišla.
     
  3. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Akce vypadá dobře jdu do toho hlavně že stonek dává bonus +25%
     
    bursuk59, vilm4 a milostivas tohle ocenili.
  4. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nejsem na víkend doma,jestli se připojím netuším, v pátek rozpěstuju a v neděli večer se uvidí:p;)
    Zatím se trápím s aktuální akcí, tak nemyslím na příští:)
     
  5. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Tak jak čtu , více farmářů tato akce nadchla , mně ale rozhodně ne , když jsem si přečetla co je potřeba dodat a napěstovat , tak ty odměny nejsou žádný zázrak a napěstovat asi 18000 ks na třech plochách , když jsou potřeba stromy a chlévy na vypadávky no nevím. !:music:
     
  6. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    o_Oo_O 19 270 dřišťálů, 880 lahviček a 798 flakónů na třech plochách, pokud chci, co mé srdénko žádá :music::oops:? Ajta anakonda -.-! Tak to abych šel tunit 8)...
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Fláknem to tam jako vždycky,tak jaký cavyky!:eek:
    Dal sem všady stromy.Po první sklizni se uvidí co dál.
     
  8. bionta

    bionta Perspektivní autor

    nechápu už na posledních akcích vůbec nic,asi mi dělá velké potíže prostudovat a pochopit nový rozpis akcí,farmařím 7 let a nyní vlastně jen už ze setrvačnosti,akcí je moc,žádný oddech a možnost plnit dlouhodobé úkoly v družstvu,všem hráčům přeji zábavu která už pro mě přestala být
     
  9. Theiaa

    Theiaa Pisálek fóra

    nějak mě přestává tato hra bavit, začíná to být spíš otrava než zábava!
     
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No sepsal jsem si to podstatne, ale ty plachty s totemama (jako kdysi) jeste ne... jen doufam ze jde ziskat vsechny upgrady tovarny+chatrce a soucasne i ty novy mince... jinak je to zase boj o to co vlastne bude chybet v budoucnu (zda bude vic upgradu ale ziskany pozdeji misto tech vynechanych)...
    U prvni trojice jsem si rikal, jak souvisi nadpis s obsahem (tedy cokolada ve ktere je vanilka a podobne dalsi), tak nejak to pak cloveka jen zmate...
    Kolik ceho mam nebo ziskam je celkem nanic, hlavne ale teda posilani sousedum je uplne zmatecny - ani nevim co chci a vedet to budu presne na konci akce...
     
  11. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    No já nevím, mě to až tak složitý nepřijde...
    - hraje se na Farmě, ne na Baha
    - jedna kytka
    - dvě padátka (jedno z rostlin, druhé ze všeho ostatního včetně kouzelného stromu)
    - z toho můžeme umlít celkem tři různé produkty, které dodáváme
    - v každé z těch 12 cukráren (neboli 12 úrovní) je nutné si vybrat dva ze tří stojanů, označených jako Čokoláda - Vanilka - Jahoda (neboli dvě ze tří možností co dodávat)
    - každý stojan má 5 pater - neboli 5 úkolů ke splnění
    - které dvě varianty si vyberete záleží na vaší úvaze, stavu stodoly a nabízených odměnách
    - když si vyberete nějakou variantu, ale ještě jste do ní nic nedodali, můžete svou volbu změnit; jakmile dodáte byť jen jednu věcičku, musíte už dokončit celý stojan (tj. všech 5 pater)
    - na stonek musíte splnit aspoň 16 stojanů (tj. 8. cukrárna)
    - no a kromě standardních odměn můžete získat i 6 mincí, které vám umožní zahrát si minihru v souběžné akci Poklad kostěné královny

    Pěknou hru ;)
     
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) tak jsem na čerstvé ofi akce koukla v rozběhu a chystání se do práce, opět rozklikala všechna oznámení k úkolu a mám z toho krásnou farm-ságu na chladné večery xD :p . První díl - rozpěstovat a další si postupně promyslím. Jako vždy vypadá akce složitě, ale se vše opakuje z jiných a to přece známe, pěstovat kvanta rostlinek jsme už zvyklí, tak jdeme na to ... no né ;)
     
  13. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    .i..i

    Tak jsem počítal. když budu hrát čistě jen do 8. stojanu a dívám se primárně na prokleté mince, upgrady továrny a čarodějky, vychází mi to na:
    Flakon608
    Flaška704
    Dřišťál15040
    Až na ty flakony dobrý - nemám rád když jsou padátky stromové a chlívkové, bývá s nimi potíž.
    Průměry jsou tedy 2506 + 102 + 118 na den při počítání do konce, nicméně u mě připadá v úvahu maximálně 5,4 dne kvůli práci, takže se bavíme reálně o:
    • 2786 dřišťálu
    • 131 flašek
    • 113 flakonů
    Vidím to na první full osazení chlívky a stromy, pak bouračka, sadička a případně farming padátek polních ku konci.
     
    Naposledy upraveno: 3/10/18
  14. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    mr.lordi87: stejná strategie, stejné počty. Všude nasázené stromy, zítra je poklidím a snad bude dobrý základ. Flašky vypadají z akční a na zbytek obětuju nějaké to SH. Zatím je v plánu jen stonek, dle stavu všeho se pak rozhodnu, zda udělám 2 otočky akční a vezmu i můru
     
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak nakonec dávám pro tentokrát pauzu, už je těch akcí opravdu moc a není kdy plnit stodolu, ale dodávky všeho je třeba v každé druhé akci. Tak ať Vám to všem padá a přibývá ;):music::p
     
  16. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Snad jsem vše pochopila správně. V jedné věci ale nemám úplně jasno. V 7. cukrárně je třeba dodat do všech tří stojanů, abychom získali ony tři dekorace do stonku??? Je pro mě trochu matoucí tabulka na začátku popisu akce, kde jsou uvedeny odměny za počet naplněných stojanů. Znamená to tedy, že když naplním 16 stojanů, získám dekorace a stonek a pokud dodám v 7. cukrárně do všech tří stojanů, získám tyto dekorace znovu? Děkuji za erudovanou odpověď zkušenějších farmářů.
     
  17. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    Tak jsem dala všude stromky 12-tihodinové - vím, že to padá mín než z 20-tihodinových , ale chtěla jsem to zkusit s novým mazlikem a jsem překvapená čas 4:48 je super
    Samosebou pohojeno + pozuzeno + runa na stromu moudrosti
     
  18. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    L.Lady: Nejsem zkušenej farmář, ale v cukrárně jsou dekorky již duplicitní.
    Ze stonkem je dostaneš za počet zaplněných stojanů.

     
  19. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj L.Lady,

    je to jak píšeš dekorace se primárně získají za počet splněných stojanů. Ty v 7. cukrárně jsou tak nějako navíc.
     
  20. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Děkuji za bleskovou odpověď pajda a zahradnice ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.