Pečivo z Prázdnoty (4.10. - 10.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 3/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    To nejsou výmluvy, to je realita, právě, že s tím počítám, ale prostě z akčních padalo málo lahviček, to bylo na fóru evidentní.
    Jak to měli naplánované jiní nemůžu soudit, já jsem se přizpůsobil s SH, šlechtěním atd., ale prostě to byl nepoměr v padání flakónů a lahviček.
    Proč píšeš tučným písmem? i bez něj si k nepřehlédnutí ,-))

    Edit: jasně dlouhodobky, ale záleží na tom, jak často můžu sít akční, padátka bez akčního býlí jsou taky na dvě věci ,-)))))
     
    Naposledy upraveno: 11/10/18
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku, píšu tučným bo mám zelený zákal a už tak nějak hůř vidím ;) a mám ráda barvy a netučným písmem v barvě se skoro nedá číst

    Edit: bylo mi právě vyměněno 1010 lahviček a 262 flakonů, pak že to nejde obráceně, stačí jen pěstovat nejdelší rostliny
     
    Naposledy upraveno: 11/10/18
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    evoku57
    jasně,ale všichni nemáme level jako ty a já i když jsem už přelezla stovku tak se s padátky potýkám,neb nemám kaštánky,mám pouze legendu na 30 a 4 želváky,asi tak;)
     
    Honzulka05 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  4. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    já jsem to zvládl bez jediného chovu...:)
     
    Honzulka05 a Xenie6161 tohle ocenili.
  5. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Vice nez 500 padatek od kazdyho, tak to nechapu, co to bylo ty prvni dny a jak se to pak rozpadalo, kdyz uz nebylo potreba...
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    No, já mám legendu taky 30, JC ani jednoho, kaštanovou řadu jsem nepoužil, a přesto jsem měnil 526 lahviček, takže tím to nebude.
    Rozpěstoval jsem si na začátku akce, a když jsem zjistil, jak to z polí nepadá, tak jsem všude nasadil chlévy, dílny a stromy a začal sbírat flakóny (s tím, že si kdyžtak na konci akce těmi kaštánky k lahvičkám pomůžu). No a protože se v průběhu akce padání pěkně rozjelo, stihl jsem to v pohodě a bez kaštanového dopingu.
     
    Xenie6161, Apachie1 a tydýtková tohle ocenili.
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    modro.ocko22 - kaštánek jsem nepoužila a už od takového 90 lvl nemám problém s jediným padátkem ;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.