Pečivo z Prázdnoty (4.10. - 10.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 3/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Do akce půjdu, jako vždy a uvidím, co napadá. Jára
     
  2. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Asi budu plnit toto (bez záruky):
    1.) ČOKO + VANILKA
    2.) ČOKO + JAHODA
    3.) ČOKO + VANILKA
    4.) ČOKO + VANILKA
    5.) VANILKA + JAHODA
    6.) ČOKO + JAHODA
    7.) VANILKA + JAHODA
    8.) ČOKO + JAHODA
    9.) ČOKO + VANILKA
    10.) ČOKO + JAHODA
    11.) ČOKO + VANILKA
    12.) VANILKA + JAHODA

    Zapotřebí:
    9X vanilkový kal
    11x jahodový sliz
    10x čokobahno

    Celkem: 18 800 akční + 800 lahviček + 760 flakónů

    Samozřejmě, že každý bude plnit, podle toho, jak má či nemá ve stodole.
    Ale kdyby to někomu vyhovovalo,tak nemusí počítat akční a padátka. Pokud jsem se nepřekoukla ;)


    Edit: fialkamakamaka - děkuji!! Vypadla mi 11. Opraveno

     
    Naposledy upraveno: 3/10/18
  3. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    Hmm, do akce jdu, ale mam ještě tak zamotanou hlavu z kostenne kralovny, ze netusim, jestli jsem to všechno pochopila uplne spravne :) Ale prostuduju nekdy v klidu :) Ted jsem to jen tak proletela a podobne akce tady uz byly - tusim s totemy, tak hlavne bacha při vybirani ;)
     
  4. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Složité to není, na Baha jsme myslím takovou akci už dělali. (Vidím že Lenča nade mnou to píše, byly to Totemy.)
    Jsem jen rozčarovaná, že jsou akce překombinované (pěstuj na baha, dodej na farmě, ale nevíme zatím proč, tři různá mletí, stodvacetosm závěsů, noční hra na tři doby...) a špatné graficky (nepřehledné).
    Je to prostě divný.
    Ale jak říkám - hrát budu určitě, zatím totiž chci :-D
     
  5. fialkamakamaka

    fialkamakamaka Rádoby autor

    • Prosím nevkládej více příspěvků hned pod sebe. Pajda361
    Apachie1, kde máš dvanáctku?;)

    Až po druhém přečtení mě to došlo, na stonek vlastně stačí splnit osm cukráren po dvou pohárech.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/10/18
  6. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Pěkný, letem světem.... nastuduji večer, chlap ve 22:00 vyjíždí směr ČR, tak mi spočítá hodiny... teď stojí a spí, neb Němci cosi slaví a právě do 22:00 jet nemůže... Tož mu chvíli udělám po tel doprovod a poletím pro změnu do hajan já ... Teď tedy spíš fičím pro kluka, zatopit atd... chjo... než to dodělám bude tma.
     
  7. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Druid.Panoramix,

    děkuji za upozornění, opraveno.
     
    vilm4 a maribeja tohle ocenili.
  8. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahojky,
    tak jsem si to vše přečetla asi 3x..
    z 12ti cukráren mě nejvíce mrzí volba v 6sté - tam bych chtěla všechny tři :D :D ale upřednostňuji upnutí chajdy nežli dva pokusy do minihry...
    Pak jsem se lekla v 7mičce... jak získám tu třetí dekoraci? no stačilo si přečíst znova a po zjištění že je dostanu souběžně za plnění jsem se uklidnila a volba tedy byla jasna... které dekorky zvolím ;) ty větší (2x1 a 2x2), samozřejmě :D :D :D

    asi nemá cenu počítat čeho kolik :D a proč... ono to nějak dopadá z nejhoršího dopěstuji, popř. mi to vymění za kačky a bézétka :D
     
  9. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Vzhledem k tomu,že jsem nepřišla na chuť novému popisu akcí,již žádné akce k mé lítosti neplním,když bylo vše na jedné stránce,tak mě to bavilo,teď mi to připadá nepřehledné,musím neustále klikat na odkazy,téměř jsem na farmu přestala kvůli tomu chodit,omlouvám se sousedům,ale mám po relaxu,stále něco hledat mě nebaví,do akce nejdu:(
     
  10. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj anickamalířka,

    ty dekorky v úkolech jsou navíc, též mně zarazilo jejich umístění, ale bohužel je to tak jak je uvedeno ve FAQ. Tedy pokud to někdo v konečné verzi neopraví.
     
    burds a anickamalirka tohle ocenili.
  11. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Také to chápu. A hlavně chápu, že po této soutěži budeme mít prázdné stodoly a to je před námi celá zima. Možná pak umřeme hlady, jestli nás tedy nepřijede zachránit královna, která nás nakrmí neuvěřitelným množstvím SH, SK a hlavně mňam zlatými banány...
     
  12. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    co je prosím chovná ohrada?
     
    vilm4 a ldivacka tohle ocenili.
  13. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj -Berry.308-,

    to je to, kde chováš (šlechtíš) zvířata (tedy podle hry chováš). viz. FAQ Chovná ohrada
     
    vilm4 a ldivacka tohle ocenili.
  14. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    děkuji pěkně,my tomu tady doma říkáme všelijak:inlove::D
     
  15. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    No princip je jasný, jen se mi nějak ani nechce kontrolovat stodolu, abych se zamýšlel nad tím, které ze dvou stojanů plnit. Předběžně soudím, že se pokusím vyhnout se dodávkám produktů, jak jen to bude možné (s dodávkou produktů to je fakticky vícenásobné plnění - nejprve získat zdroje na krmivo, namlít krmivo, vychovat zvířata a ta nakonec sešrotovat v příslušné výrobně za současné dodávky dalšího krmiva). A když si představím, že produkty potřebuji na výrobu užitečných zkracujících alchymistických produktů, abych mohl rozumně pěstovat v době, kdy není zrovna nějaká akce, expertní (dlouhodobé) plodiny, tak je má volba vyhnout se dodávkám produktů naprosto logická.
    Samozřejmě jdu do toho!:)
    Jen doufám že po dvou hodinách zase někdo z ústředí nezatáhne za virtuální záchrannou brzdu...xD
     
  16. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    1 č+v
    2 č+j
    3 č+v
    4 č+v
    5 č+v
    6 č+j Úprava po změně. č+v ....dodávky zůstanou stejné
    7 č+v
    8 č+j
    9 č+v
    10 č+v
    11 č+v
    12 č+v

    JS - 13...,VK - 12...,ČB - 8

    Akční 19270,PL 880,PF 790

    Pokud to nerozšifrujete,ani hru nezačínejte xD
     
    Naposledy upraveno: 4/10/18
  17. frufrukat

    frufrukat Pisálek fóra

    Poraďte nějak to nechápu, v obou akcích vidím upgrade na chatrč čarodějky, ale kde seženu nebo se dala sehnat ta základní nějak nevidim
     
    maribeja a burds tohle ocenili.
  18. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Tak tuto akci bez sebemenší lítosti vynechávám. Nechává mě klidnou. Strašidelných mincí je tam celkem poskrovnu, takže se budu soustředit jenom na odklikávání automaticky padajících mincí. Všem co se zapojují do akce přeji hodně zdaru.
     
  19. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    já si z toho hlavu nedělám zejtra budu na startu o něce déle takže buď to spadne nebo ..........;)
     
  20. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

     
    vilm4 a maribeja tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.