Pečivo z Prázdnoty (21.10. - 27.10.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    [​IMG]
    jsem salát padátka na těch visím a tohle tomu zrovna 2x nepomůže asi se štěstí unavilo a spadlo na volaxD

    [​IMG]
    pro zajímavost tento bonus jsem vytočil na mobilu :p:p
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    6macicek65 - Ahoj, pořiď si v Jackově obchodě výrobnu Montovna černého světla (klik)

    montovna černého světla.png
     
  3. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    xDxDxD
    tak to já čekám na poslední dodávky (čokoládové bahno) ve 4/12...
    ...to jsem sakra za vámi -.-
     
  4. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Tyto akce mě docela baví. Není to jen o bezduchém pěstování. Nemám JC jen na stromě, ale našel jsem nějaké řádky, které zvyšují pravděpodobnost vypadávání. Jinak se snažím akci udělat komplet i bez ponožek a SH (jen s vodou a hnojem) a vypadá to, že vše napadá. Na začátku byly stromy a pak střídám XXL stromy a hvězdnici. Aktuálně jsem na 8. cukrárně (předpoklad, že stonek bude večer). Tak ať to padá všem.
     
  5. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Už mám hotových 9 stojanov koláčov na jeden mi chýbajú fľaštičky aby som mohol namlieť 1 čoko bahno na 10-ty stojan.Tak čakám koľko mi ich teraz zo zberu vypadne.Ale ak nebudú fľašky stačiť tak zasadím nejaký dlhý kvet a dám im zelené kvapky.Tie fľašky ma brzdia.
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hotovo, ale tuto akci už zas dlouho ne :p
     
  7. Taisha5

    Taisha5 Zelenáč fóra

    Můžu se zeptat, co sadíte, aby Vám vyskakovaly ty druhé lahvičky? Těch ze stromů a šlechtění mam hafo, ale ty druhé ne a ne nasbírat :-/
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  8. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    xD:pmám stejný problém prádné lahvičky ke mě nechtějí už jsem vylila všechny zásoby pití doma ale prázdné lahve nestačí
    jsem to všechno propočítala ale myslím že na stonek nedosáhnu musela bych mít joo veliké štěstí na prázdné lahve
     
  9. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Pekny vikend ,,aj ked bezi lockdown..Tak konecne som aj ja dnes doklepala akciu do zdarneho konca,,,bola to fuska na flakony..Nech sa vam dari vsetkym.;):p
     
  10. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    juchú, riadok stonkuje:D
    [​IMG]
    plním za jazdy, teraz chýbajú rastliny, nechcelo sa mi počítať, len som kukla farmárov, čo počítali, asi som si vybrala menej schodnú cestu, ale cieľ už vidím8);)

    [​IMG]
     
  11. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) No ja tiez visim na prAZDNYCH FLASKACH, uz som doma vsetko prehladala a nic ,v kontajneroch asi tiez uz nic nenajdem ,lebo ked ich tam raz hodite tak bud sa rozbiju alebo ich nedociahnete :DDDD No nic musim si maknut tu na farme hahah drzte palce aj ja Vam drzim a posielam gratulku tym co uz maju fajront o)))))
     
  12. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Lahvičky jsem považovala za menší problém, tak jsem na přípravu zalesnila všechny plochy. Chyba lávky! Flakónky padají ostošest a ještě jsem si trošku zašlechtila (ze safírových mám virtuálního, heč ;)), tak nabíhaly i odsud. Naproti tomu lahvičky padají skromně i hortenzie, což jsem nečekala a strategii tomu nepřizpůsobila :p. Inu, budu zřejmě spíš taktik než stratég - jak mi vysvětlil kamarád, dobrý taktik hraje tak, že dobře naplánuje budoucí kroky. Dobrý stratég hraje tak, že vyhraje :).
     
  13. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    S tými fľaškami je to hrozné... snáď zajtra by to aj mohlo byť hotové. Uvidíme.

    [​IMG]
    Gratulujem šikovníkom ..."šak" raz sa tam aj my ostatní doplazíme ;) :D
     
  14. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    no tak předtím jsem přepočítávala a nevycházelo to na stonek ted jsem zase počítala mám polovinu 8.cukrárny čekám na lahvičky i flakony ty ale budou ze šlechtění v levo je v kroužku 15 takže jestli dobře počítám nusím dodělat 8. a potom 9. abych měla stonek už mi hlava blbne z počítání přitom ve škole byla matika moje oblíbená aspon jsem z čekání upekla 2x štrůdl a jeden broskvový koláč a ze zbytku šátečky čekají v troubě bude na 14 dnů ke kafi:p jsem na to sama leda že by si někdo odskočil na mlsku ke kafi
    všechny stromy jsem zlikvidovala a jedu dlouhodobky
     
  15. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No nevím, od včerejška jsi zase až tak o moc nepokročila: [​IMG] jak dlouho mám ještě v té cukrárně na Tebe čekat?
    [​IMG]

    Astrid, šikulka i má čestná trpasličí stráž, kterou jsi mě dala před jeskyni to ocenila, bohužel se s nadcházející zimou inspirovala u
    královské gardy a jejich půlmetrovými kožešinovými čepicemi z medvěda. Probereme to v Tvém vláknu. :)
     
  16. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Stonek dokoncen, ovsem zasoby lahvicek a flakonu taky... takze ted uz jen pojedu k ty bedne jak to pujde... vzdy jsem vybral dva ukoly s nejmene padatkama, takze lepsi uz to nejde... odmeny jsem neresil, ono stary TS a naky body fakt ne a dekorky jsou vsechny stejny...
    Ted posledni zeton a pak cekat zda vypadnou krystaly, jen je nedavat do dekorky ale az do stonku...
     
  17. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Gordonka, čiapky nieeee!! :D
    Zas som sa o kúsok posunula, ale to nestojí za reč. Len som chcela napísať, že som si dala na divošku pár TS a z každej vypadol flakón.
    O tom som doteraz nevedela. Keby áno, ušetrila by som si tie staršie typy na akcie, kde zo stromov padajú padátka, čo nabudúce určite urobím.
     
  18. ewelynn48

    ewelynn48 Rádoby autor

    co je TS?
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ewelynn48 - ahoj, TS myslí Astridka tajemné sazeničky ;)
     
    astrid888 tohle ocenil(a).
  20. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Skalinka, presne tak. Má to niekto overené? ja som tom ešte v žiadnej z diskusií nečítala, ak sa o tom niekde písalo, tak som to prehliadla.
     
    evainfo a DANKA722 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.