Pečivo z Prázdnoty (21.10. - 27.10.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Já jsem dala všude stromy, přece jenom stromama se nechcu moc zabývat, vypadlo celkem 506 flákot, nechala jsem je ještě do zítřka, zbytek snad už napadá s těch pár stromů co nechám a zítra najedu na políčka, tam už problém nebude, jenom ještě napěstovat,protočila jsem 70 PL a nedalo mě vůbec nic, takže to půjde hezky pomalu.
     
  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    ezrra napísala: ,,horsie budu flakony..ale keby dali BB pustim aj nejake SK:p

    Možno už čoskoro (víkend?) bude BB a šľachtenie za jedno SK #6453,tak si prilepšíme! Padá to aj z chovu zvere.;) Mne tiež vypadlo nejakých 70% zo stromov.
     
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No stromy vsude, takze lahvicek 0, a z 20 hodinovek stromu 391 kusu flakonu, takze kdyz to tam necham 6 dni, tal budu mit dost ale kdy udelam ty lahvicky?
    Neco mi tu nesedi, pokud tady nekdo ziskal mene z kytek nez ze stromu za stejnou dobu... nejak se mi to nelibi, ale nemam ty kytky potvrzeny, to udelam az zitra, az stromy vyhodim a dam pole...
     
    Y_n_O, matlafous123 a evainfo tohle ocenili.
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Zcela neplanovane jsem si kvuli zitrejsimu lockdownu (opravdu mnohokrat dekuji, pane plukovniku, co si nevidite do dutiny ustni >:() protahla pracovni den do ted vc. zajizdky s mladetem do spitalu. KS se nade mnou slitovalo a vydalo 200% do stodoly na treti zatoceni (nejspis naznalo, ze jsem na tom opravdu dost spatne) :p, prazdnych lahvicek 0 (jasne, naklopila jsem do sebe po prijezdu domu co se dalo resp. co teklo) 8) a prazdnych flakonu 452 (jeste ze jsou prazdny - na parfemy mam alergii) :wuerg:. Jdu rozpestovat.
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    No tak jsem po stromkách naházela celou divokou plochu tajemným a jsem zvědavá, co dají :p no riskuji a stromky jsou jen na divoké, jinde nepěstuji. Jinak prázdných lahviček je už docela dost, teď řešit jenom prázdné flakony :sleepy: ale zatím je ultra hnojiva dostatek. Vlastně nevím, proč to řeším, první akci jsem nedělala, ale tento stoneček se mi líbí a chci ho xD tak jen kvůli němu a hlavně mám konečně čas se tím zabývat :p jestli pojedu poslední a třetí akci vážně netuším. Záleží na okolnostech a když nemám první stonek, to tak neláká :p
     
  6. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak mně napadalo lahviček jen 120 na hlavní a flakonků jen 199 na divošce byly pouze stromy, je to zoufalé tak málo, touhle rychlostí se to asi nedá stihnout.
     
    evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
  7. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG]
    a zasekla som sa na prazdnych flakonoch,nieco dopada este dnes zo stromov a zajtra rano uvidime kolko toho napada ;)
    snad rano pribudne aj posledny kristal na stonku :)
    [​IMG]
     
  8. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    nebrečte jsme na začátku mě padlo 96 lahviček a 71 prázdných takže proti vám prdlačka:pteprve začínáme tak po 3 dnech se může začít panikařitxD
    z 5 obřích stromů =5 prázdných flakonů super né
     
    evainfo a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  9. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Přesně do večerních zpráv...a pokud bude zítra (tentokrát neplatí že ráno je moudřejší večera) tak si ve faq přečtu, jaké další komponenty navíc ještě potřebuji :)

    [​IMG] [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 21/10/20
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    wallik68, já panikařím už teď, musím nalovit SH, ZSH, protože víc než polovinu dne jsem bez možnosti být na síti a jsem odkázaná na pohopole. Bez kapek a vrtulek to stejně nestihnu... Takže jo, sáček na papulu, dýchat a ono se to snad srovná, až mne opustí ta panika 8)
     
  11. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG]
    tak som sa trosku posunula,ale teraz to uz pojde pomalsie :cry:;)

    Y_n_O to das ;):)
     
  12. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    Y_n_O no u mě na skladě 278 SH a 99 Zuzi a 365 ultra na stromy, točila jsem co se dalo a hledala v bednách i ve sklepě jsem našla 3 nevybalené bedny ze stěhování a prdlačka nic jsem nenašla a kolo štěstí mi dalo 1x 100% do stodoly asi vidělo kolo jak jsem z toho mimoxD co se udělá se udělá že a zavolám ségře už roky sbírá flakony od parfémů tak přiveze nějaké se potom rozdělím:p
    vím že píšu jak tatar ale pro mě by bylo lepší psát v němčině ale to se tady nesmí ale vy rozomíte co chi
     
  13. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Nachystala jsem pečivo na 3,5 stojánku a mám prázdno po flakónech i lahvičkách ...přejmenuji akci na Pečení z prázdnoty :D
    Tímto tempem to možná spojím s vánočním pečením xD
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    wallik68, já mám momentálně 23 SH, za pět hodin sklidím šest obrstromů a budu na tom o něco líp. Vrtulky prostě nejsou, na bonusy nemám lístky, musím počkat na sklizeň řádků a dekorací. Snad tam něco bude ;)
     
  15. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Do háje. Utratila jsem 190kč protože je tam -bonus úplńkové sklizně +2-Na akčním rostlinu nefunguje. To jenom aby někdo nezblbnul jako já:mad:Takže jedu pomalu dál;):)
     
  16. ankajanko1

    ankajanko1 Perspektivní autor

    Neviete, či sa pod farmou rozumie aj rúbanisko ? A ešte čo je Rulík ?
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  17. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ankajanko1, rúbanisko máme jako lesní mýtinu. Rulík (Blen) je rostlina, která se pěstuje na děsivých plochách. Mrkni ZDE (klik).


    upload_2020-10-21_20-31-43.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    maribeja a Y_n_O tohle ocenili.
  18. ankajanko1

    ankajanko1 Perspektivní autor

    Dave Lister, ďakujem, ten blen som nevedela nájsť, len so ešte chcela vedieť, či budú padátka aj z lesnej mýtiny, a čo tam nasadiť či stromy alebo rastliny :)
     
    maribeja a Dave Lister tohle ocenili.
  19. zelenamys

    zelenamys Perspektivní autor

    Moje včerejší a dnešní smutnění a naštvání bylo vyslyšeno!!!:) Děkuju za úpravu dodávek, takhle je akce rázem splnitelná i pro mě. :inlove: Překvapilo mě, že jsem jediná, kdo to tu řešil. Akce byla označena jako střední/těžká a já už jsem dokončila i některé těžké akce, přišlo mi divné, že by si kdokoliv s levelem a pokrokem podobným mému v podstatě neškrtnul. Navíc je to součástí větší akce. Na druhou stranu chápu, že když jste tu většinou level nad 200, tak je pro vás dodávání čehokoliv v pohodě. Upravená akce pro vás možná nic neznamená, ale já místo toho, abych skončila u první cukrárny, mám šanci dojít až ke stonku. Věřím, že nejsem sama, koho úprava akce potěšila. A teď vzhůru do akce!!!:D
     
  20. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ankajanko1, není zač, rado se stalo ;). Padátka padají i na lesní mýtině ze stromů (flakón) a rostlin (lahvička). Mlýnské produkty mají rozdílné složení padátek a bude právě záležet na tom jaké zvolíš stojany (odměny) a jaké budeš potřebovat produkty umlít. Vše je dobře popsáno ve >>FAQ k akci<<

    Mlýnské produkty
    upload_2020-10-21_20-55-7.png
    upload_2020-10-21_20-55-33.png
    upload_2020-10-21_20-56-2.png





    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    -Jara05- a ankajanko1 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.