Pečivo z Prázdnoty (21.10. - 27.10.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Astridka - když mám nějaké prošlé kousky v liště, tak je taky někdy takto použiju ;)
     
  2. papulice

    papulice Veterán fóra

    myslím že kdyby dali do šlechtění lahvičky,vydělali by spoustu peněz!
     
    k.vitek a maribeja tohle ocenili.
  3. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no nechci vám do toho kecat, ale nejsou ty stáje poněkud za zenitem? Sice z toho vylezl javor, ale těch padátek....o_O

    papulice, lahvičky by si měl každý zaopatřit sám. Na tom není nic složitého. U flakonů to bylo trochu složitější, protože bylo potřeba zapojit stromy a navíc třeba chov. Až tak akce o penězích není, pokud nás chtějí pocuchat, tak to dokáží jinde a daleko lépe :)
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem se konečně propracovala k cukrárně č.5, mám pro Ingrid otevřenou další misku s odvarem na kouzlení. Ale je to bída, nebýt toho, že jsem vyškrabala do dna nádrž s chemií, když jsem poměrně dost investovala i do družstva, kde byly kapky k mání, a čtyřikrát jsem otočila okamžitý šafrán na velkých polích, nemám nic. No, snad se k řádku doplahočím, ono zase nějaké SH do konce akce napadá ze stromů, beden a kola. Ale je to poznat, tentokrát ty kohoutky utáhli důkladně ;)

    EDIT: co si tak matně vzpomínám, evainfo takhle TS i TCH využívá docela dlouho, rostou krátce a pajdátka dají.
     
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Tak vam reknu, ze jsem si pri teto akci pripadala jako Jekkyl a Hyde... obcas me to bavilo a nechtela jsem tak brzo koncit (jen v pohode si nechat vsechno dopadat a dopestovat) a z toho jsem to uz ale fakt chtela mit z krku a pak brala padatka okamzitym safranem na fofr semleti. Nakonec jsem rada, ze to mam za sebou ;)
     
  6. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Stonka už beží v plnom prúde trochu som pošľachtil ale žiaden nobl preskok ako vždy sa nekonal.Idem svojim tempom ale koľko už zrobím toľko bude.Dnes už toho bolo veľa tak idem do pelecha.Tak sa majte a dobrú noc.Zajtra obuť znova čižmy a makať.Ako je to príslovie?Komu sa nelení tomu sa zelení?;);).
     
  7. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..áno rastú krátko a platia na ne (TS,TCH) aj riadky na zrýchlenie dekorácií;)

    padátka by boli, len ten Dráč mi nerastie
    [​IMG]

    mixujem škrečky, tak flakónov je nadbytok, no nehraj sa za 1 SK:p
    fľašky mi nazbierala banda JC

    [​IMG]
     
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Inuš, ale užitek je minimální Jako že vytáhnu pár desítek stromů a stájí, rostou tam několik hodin, podobné kouzla dokáži i s mrkví. Navíc se nemusím "zlobit" co to z těch rok starých sazenic vypadlo. ;)

    Matlafousová nechci Tě podezřívat, ale nečetla jsi náhodou co bylo zrovna NK doporučeno jako oddychová četba na víkend:oops:
     
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Porad premyslim, jakou znamkou tuhle akci ohodnotit a verte mi nebo ne, ja to nevim 8) Radek, odmeny i volne dekorky fajn (chlap zacal laskovat s farmarenim, tak bude mit pri OaD co nacpat do bubuparku... btw doufam, ze nedostanu ban, az vleze se stejnou IP na forum), ale porad se ve me perou ty fofr dodavky ze stodoly v kombinaci s tim, jak mezi nimi imr neco chybelo z padatek nebo akcni.
    GordonSargent Podezirat me muzes z kdeceho (a ze je vetsinou z ceho vybirat xD) , ale ja se momentalne zamilovala do Martina Goffy, takze necetla ;)
     
  10. Dáda324

    Dáda324 Perspektivní autor

    Ahoj
    Asi jsem to nepochopila, ale jaké dekorace jsou potřeba do stonku?
    Pokud čokoládový, jahodový i vanilkový toust, tak kde získám ten třetí ?
    V 8 úkolu mohu získat přeci jen dva z nich.
     
  11. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Dělám 14 a 15 stojan, večer by mohl být stonek ... nic děcka, místo volné něděl mažu opět makat, tak v poledne otočím a honem dodělávat resty z dopoledne... se na to asi guáno a hodím nohy na stůl a aaa proženu chlapy, ať makaj;)xD
     
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Dáda324 Dej si do stonku co chces (1x libovolná dekorace 1x1, 3x libovolná dekorace 1x2, 1x libovolná dekorace 2x2)... muzes pouzit toasty nebo jakekoliv jine dekorace - je to jedno, nejsou pevne urceny.
     
    ašada01, -Kuteno- a -Jara05- tohle ocenili.
  13. Dáda324

    Dáda324 Perspektivní autor

    Dík.
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  14. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Dobré ráno. Mám stonek a dál se uvidí:p;)
     
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Matlafousko, taky jsem přemýšlela o známce a váhám mezi 3-4 fakt se mi akce moc nelíbila :p
     
  16. vlčice1977

    vlčice1977 Perspektivní autor

    Tak téhle akci říkám : ,,Pěkně vypečená." Tolik SK, SH i ponožek a teprve teď mám stonek. Zbytek už teda nedělám, dám si oraz.
     
  17. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    stonek hotov, dál už pojedu lážo plážo, nějak jsem této akci nemohla přijít na chuť.....
     
    -Jara05- a berkaKolchoznice tohle ocenili.
  18. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) Dufam ze ste sa dobre vyspali,dnes o hodku dlhsie o))))) Tak ja uz mam vsetky zetony aj stonek ,tak som spokojna a zvysok uz dako doklepem hahah Peknu nedelu prajem a nech sa Vam dari na farme ale aj doma :)
     
  19. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Akce v klidu dokončena, nyní se připravit na finále. Snad to zvládneme, co říkáte??
    Přeji všem nádhernou, slunečnou neděli - prožitou v klidu a zdraví.
    :):):)
     
  20. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj hezkou neděli,ze zoufalství jsem včera dala pohopole a dnes ráno ani z nich to nebyla žádná sláva,opravdu pěkně vypečené...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.